dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

285 000 zł65 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   okazja!komfortowe mieszkanie, 3-pokojowe, w centrum ( blisko Pl. Piastowskiego), na cichej i spokojniej ulicy. Budynek – kamienica zadbana. Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

242 000 zł56 m² 4 321 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bartodziejach przy ul.Głowackiego Powierzchnia: 56m2 Piętro: 2 Liczba pięter w bloku: 2 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 3 Powierzchnie pokoi: 15m2, 12m2, 8m2 Kuchnia: oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł70 m² 4 571 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, usytuowane na III piętrze w bloku z cegły na osiedlu Fordon Niepodległości. Pokoje o pow. 20m2, 15m2 i 13m2, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie w bloku na 4 pietrze, całkowicie umeblowane i wyposazone pokoje 16,12,9m2, umeblowana kuchnia, łazienka z wanną, oddzielnie wc. Mile widziani studenci. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

200 000 zł51 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na szóstym piętrze .Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach salon szesnaście m2, dwie sypialni pierwsza dwanaście m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy w mieszkaniu studenckim (mieszkanie 3-pokojowe) w bardzo dobrym stanie, umeblowane, agd (lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa) oraz media (telewizja, internet wi-fi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

205 000 zł53 m² 3 867 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach B1 w bloku na pierwszym piętrze.Układ szczeciński ,pokoje (16,11,9m2). Na podłogach panele,wykładzina pcv.Na ścianach gładzie, tapety. W cenie meble kuchenne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

285 000 zł63 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w nowym bloku w stanie deweloperskim do wykończenia. Trzy pokoje o powierzchni 17m,12m,12, , kuchnia 8m z możliwością połączenia z salonem, łazienka 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 812,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Cicha, spokojna okolica. mieszkanie w dobrym stanie (zdjęcia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w bloku ocieplonym całkowicie umeblowane. Wnętrze mieszkania posiada trzy oddzielne pokoje urządzono w bardzo nowoczesnym stylu. W cenę wynajmu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

210 000 zł61 m² 3 465,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na sprzedaż, 60,6 m2, 5 piętro w wieżowcu. Wymiary pokoi: 24,5/12,5/6,2 m2, wc i łazienka osobno. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz. W pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie o powierzchni 66,8 m2 w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Lokal znajduje się na parterze w bloku, budynek zadbany, klatki schodowe czyste, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

224 000 zł62 m² 3 612 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 62 m 2. Trzy pokoje 17,5; 12 i 7 m 2. Kuchnia oddzielna z oknem 8 m 2 , łazienka z wc z natryskiem 4 m 2. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

180 000 zł61 m² 2 929 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o pow. 61,45m2 położone w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie dwustronne o bardzo ciekawym rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

192 000 zł56 m² 3 428 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 56 m 2 w wieżowcu na 8 piętrze. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi: 16, 11, 9 m 2 , kuchni 7 m 2 , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2 w ocieplonym bloku , na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Kapuściska-Wyżyny. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 500 zł61 m² 3 024,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane,funkcjonalne mieszkanie usytuowane w cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Dookoła,spokój dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 20m, 10m, 8m,kuchnia 6,5m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gieryna

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4, 60m2 w trzypiętrowym, sześcioletnim bloku wynajmę od zaraz. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, jest wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, pralka, lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,atrakcyjne,funkcjonalne do zamieszkania bez dużych nakładów finansowych.Znakomita lokalizacja.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne, słoneczne mieszkanie na Górzyskowie w nowej cegle z garażem. Wykończone z materiałów wysokiej jakości. Podłogi panele drewniane i płytki. Rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły (1992r.)Ładne,przestronne do zamieszkania od zaraz.Cicha,zielona okolica,dużo miejsc parkingowych dookoła bloku.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

194 000 zł53 m² 3 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe ładne,funkcjonalne doskonale zlokalizowane.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m, 11m, 9m, kuchnia 7m.Na podłogach deski,kafle,na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

256 000 zł68 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,słoneczne,przestronne mieszkanie położone w otoczeniu zieleni,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 20m, 12m, 11m, kuchnia 10m.Na podłogach panele,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

238 000 zł79 m² 3 012,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt:   przestronne, komfortowo wykończone, zadbane, 3 pokojowe mieszkanie. Pokoje bardzo duże 22M, 22M, 12M. DO mieszkania jest dodatkowo zaadaptowana garderoba która pierwotnie była klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

268 000 zł68 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie, podłogi panele, ściany gładź, kuchnia otwarta 34m2, pokoje 15m2 i 9m2.Łazienka razem z ubikacją w płytkach- wanna. W cenie zostaje zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

249 000 zł65 m² 3 830 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Całkowicie wyremontowane.Wszystkie instalacje po wymianie. W cenie nieruchomości pozostaje kuchnia z bardzo dobrym wyposażeniem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku.Słoneczne,dobrze utrzymane.Usytuowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Bezpieczny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! nowoczesne mieszkanie M4 o pow. 48m2, 0p, 2 piwnice pow. 10m2. Błonie. Blok czteropiętrowy po remoncie, ocieplony, instalacje wymienione. mieszkanie po remoncie nowoczesna zabudowa kuchenna zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

208 000 zł56 m² 3 714 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na IV piętrze na osiedlu Bartodzieje o powierzchni 56m2. Duży pokój o powierzchni 16m2 z wyjściem na balkon. Na podłodze wykładzina dywanowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

348 000 zł69 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie z klimatem usytuowane w cichej ,spokojnej okolicy otoczonej zielenią.Kulturalne sąsiedztwo.Aneks 20m,pokój 25m,sypialnia 14m. Na podłogach parkiet,kafle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku w atrakcyjnej okolicy.Pokoje 21m,12,5m,8m,kuchnia 6,5m. Na podłogach panele,kafle,na ścianach tapety.Okna drewniane,balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Bartodziejach w pełni umeblowane i wyposażone, na terenie zamkniętym strzeżonym. Kuchnia połączona z salonem i jadalnią. Pokoje niezależne. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 100 zł66 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku na terenie ogrodzonym, monitorowanym na 2 piętrze z balkonem. Miejsce parkingowe. Mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone. Na ścianach.