dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Bydgoszczy przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, w dzielnicy Bartodzieje idealne dla osób szukających przestrzeni, dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny, nowoczesny blok na Wyżynach, tylko 10 mieszkań! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, dwupiętrowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 040 000 zł85 m² 12 275,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wykończonego mieszkania w nowym budownictwie (2007r.), położonego w bliskiej odległości Wyspy Młyńskiej i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

563 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna Droga

Okole,Bydgoszcz

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje Trzypokojowe mieszkanie do remontu, w funkcjonalnym układzie szczecińskim, 53 m , balkon typu logia, piwnica, na 2 piętrze bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 150 000 zł87 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz apartamentu, który jest nie tylko piękny i stylowy, ale również komfortowy i funkcjonalny? *** na sprzedaż luksusowy dwupoziomowy apartament przy ul. Granicznej o powierzchni 87,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

900 000 zł79 m² 11 409,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy - na osiedlu Perłowa Dolina, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

808 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

749 990 zł88 m² 8 543,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami - Osowa Góra Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym od strony wschodniej 45m2 - 2 sypialni 12/14m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

344 000 zł53 m² 6 478,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 52,97 m | Bydgoszcz, wyżyny - ul. Kragujewca | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

498 000 zł53 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź pięknego, przestronnego i pachnącego świeżością mieszkania o powierzchni 53 m 2 znajdującego się na Wyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

446 679 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie nowe mieszkania na kapuściskach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 48,03 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

403 273 zł41 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarużyńska

Fordon,Bydgoszcz

485 000 zł65 m² 7 440,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne 3 pokoje z balkonem na Tatrzańskim | 65,18 m | Pełna własność | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,18 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

687 000 zł90 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne przestronne M-4 w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 90 m2, usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu z windą, znajdującym się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

359 500 zł47 m² 7 681,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyłączność W biurze makler. Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi - ul. Szarych Szeregów, bydgoszcz Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

376 000 zł55 m² 6 836,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o pow.55m2 plus piwnica 4m2,położone na 2 piętrze w bloku przy ul.Spokojnej. Wyłączność nowa cena! Idealne mieszkanie jako pierwsze dla młodych,którzy nie płacą wówczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

441 876 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w ścisłym Centrum Bydgoszczy. W skład mieszkania o powierzchni 64 m2 wchodzą trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

425 000 zł57 m² 7 430,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na bydgoskich Bartodziejach, w wieżowcu z windą. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

671 446 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

2 800 zł69 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia bardzo przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł52 m² 7 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Piękne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie "pod klucz " 52 m2 , na 1 piętrze, w odremontowanej kamienicy, standard: mieszkanie jest po generalnym remoncie, w którym zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

525 000 zł54 m² 9 800,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,57 m2, znajdującego się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

520 000 zł61 m² 8 580,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 60,6 m 2 - salon 23 m 2 , - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

435 000 zł53 m² 8 207,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Szwederowie. Mieszkanie 53m. Mieszkanie 3 pokoje z kuchnią. Łazienka z wc osobno. Wnętrze mieszkania jest czyste i zadbane, ściany po świeżym malowaniu. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

669 900 zł63 m² 10 616,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

679 000 zł68 m² 9 973,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

M4, szwederowo, super lokalizacja, słoneczne, oszczędne, blok z cegły, teren zamknięty, winda, klimatyzacja,hala garażowa. Przestronne, ciepłe, sklimatyzowane mieszkanie o powierzchni 68,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca serdecznie: mieszkanie, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fordońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

3 000 zł65 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na 7. piętrze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

549 900 zł58 m² 9 481,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m 2 znajdujące się w dzielnicy Kapuściska w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babia Wieś

Babia Wieś,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 521 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , mieszczące się przy ul. Babia Wieś. Lokal znajduje się na drugim piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

599 000 zł61 m² 9 770,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wyjątkowa oferta mieszkania bardzo zadbanego W bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu górzyskowo Z dużym balkonem oraz miejscem garażowym. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Leśne | Powstańców Warszawy Lokalizacja: bydgoszcz, osiedle Leśne, ul. Powstańców Warszawy Rodzaj zabudowy: apartamentowiec z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Szwederowo,Bydgoszcz

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Zachęcam do wynajęcia bardzo funkcjonalnego mieszkania M4 o powierzchni 61 m2 zlokalizowanego w bloku przy ul. Czackiego 23 na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie jest zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

439 900 zł41 m² 10 625,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w dogodnym punkcie bydgoskich Wyżyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

599 500 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasze biuro zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w nowym budownictwie, położone w atrakcyjnej części Bydgoszczy - na osiedlu Szwederowo. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na II piętrze. Układ pomieszczeń: funkcjonalny, przestronny.