dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 85 m apartament W centrum bydgoszczy ul. Dworcowa 13 Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 3 sypialniowe z salonem z aneksem kuchennym, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta na terenie nowej inwestycji Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną i przestronną kawalerkę o powierzchni 42 m2, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta na terenie nowej inwestycji Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,10 m² 11 297,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym i ogrodzonym osiedlu Nowe Kapuściska w Bydgoszczy. Apartament znajduje się w bloku z 2020 roku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł32,02 m² 8 713,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego, zadbanego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego 26. 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad Brdą, z niezwykłym widokiem na most.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad Brdą! Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu. Lokalizacja i adres zawsze mają znaczenie nr.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (40m2) znajdujące się na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2020 roku, dewelopera Arkada na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

590 000 zł44,81 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rynek wtórny Dwupokojowy apartament w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum przy ul. Garbary 5 oddanym do użytku pod koiec 2022 roku. Lokal w stanie deweloperskim. Ostatnie piąte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł125,37 m² 21 935,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Małgorzata Biskup   Na sprzedaż tylko w naszym biurze! Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł44,80 m² 11 941,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

M-3, ul. Szpitalna, nowe budownictwo, super lokalizacja, teren zamknięty, winda Oferta tylko w naszym biurze! Oferuję przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 44,80 m , III.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą w prestiżowej inwestycji Perłowa Dolina przy ul. Orlej 47i.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! Bardzo ładne mieszkanie typu studio do wynajęcia od 15.05.2026 można obejrzeć wcześniej. Mieszkanie na Skrzetusku - Osiedle Paryskie!wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! przepiękne mieszkanie do wynajęcia od 01.0.5.2026. NA osiedlu Bartodzieje w nowym kompleksie Aura Towers ul. Fordońska 4 Apartamentowiec Aura! wyjątkowa oferta mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,24 m² 16 583,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Chodkiewicza, bydgoszcz Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł72,57 m² 12 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

614 000 zł71 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

4 800 zł101,50 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania na wynajem w centrum Bydgoszczy w Marina Hause przy ul. Jagiellońskiej 36. Mieszkanie czteropokojowe z dodatkowym pokojem typu biuro lub garderoba. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł61,76 m² 13 908,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł105 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Wileńska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

758 500 zł62,10 m² 12 214,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament w sercu Bydgoszczy w nowym budownictwie z balkonem przy ulicy Wileńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 295 000 zł145 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy w centrum Bydgoszcz , położony w malowniczym parku nad Kanał Bydgoski. To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, łączące prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,77 m² 9 683,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego umiejscowionego w eleganckim budynku, którego potwierdzeniem uznania była nominacja do udziału w konkursie budowa na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,84 m² 15 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż eleganckie, zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, położone na nowoczesnym Osiedlu Industria przy ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum miasta! Apartament o powierzchni 50m2 położony jest w ekskluzywnym bloku w centrum miasta. Cały kompleks jest monitorowany oraz pilnowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63,77 m² 43,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 63,77 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Jasne, bardo przestronne mieszkanie z pewnością zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,77 m² 9 683,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Komfortowy 3-pokojowy apartament 71,77 m , 2 piętro, ul. Dworcowa, garaż, klimatyzacja. Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 71,77 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 901 zł80,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł67,36 m² 18 839,07 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu wyjątkowego apartamentu z widokiem na Brdę w prestiżowej inwestycji Aura Towers w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Zamknij oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 845 zł34,45 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 847 zł47,51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,51m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,11 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m położone na osiedłu Paryskim w Bydgoszczy Wspaniała lokalizacja i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

549 000 zł67 m² 8 194 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł73 m² 12 327,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie 4-pokojowe | 73 m | ul. Leszczyńskiego, szwederowo Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 000 zł258,60 m² 9 667,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Dane nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 780 zł31,98 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona I oddana do użytku! ostatnie mieszkania W sprzedaży! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 31,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,80 m² 8 978,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! mieszkanie ul. Ogrody 19 o powierzchni 54,2 m2 na wysokim parterze po odświeżeniu ścian i wymianie paneli. Blok 2000 r. ocieplony, oddalony od głównej ulicy co zapewnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij