dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ok 30mkw, sypialni ok 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

205 000 zł43 m² 4 767 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o pow 43m2 w nowym bloku z cegły położone na wysokim piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

140 000 zł29 m² 4 827 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Osowa Góra, nowe budownictwa, blok kameralny. Ciekawa okolica. Polecam! niższa cena!dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji!przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M2 (20M2), mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

260 000 zł80 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem oferty jest M-5 na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze w wieżowcu, co umożliwia obserwację panoramy miasta. Wnętrze jest wyremontowane, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

145 000 zł38 m² 3 815 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na piątym piętrze, na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach 18m2, 9m2, kuchnię 6m2, oraz 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł70 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena!super oferta! M-4 Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na terenie ogrodzonym, monitorowanym całą dobę. Mieszkania komfortowe całkowicie wyposażone i umeblowane z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

290 000 zł63 m² 4 536 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż w atrakcyjnej cenie w nowym budownictwie! Mieszkanie o powierzchni 63,93 m2 na Osowej Górze. Przy mieszkaniu dwa balkony o powierzchni 10,91 m2. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

133 500 zł30 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na Bartodziejach. Kawalerka o powierzchni 30 m2. Znajduje się na VII piętrze wieżowca. Pokój- 16 m2. Na ścianach tapety, na podłodze parkiet (wymaga odnowienia). Balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

189 000 zł57 m² 3 315 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o łącznej powierzchni 57 m 2 zlokalizowane na 4 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (22 i 17 m 2 ), kuchni 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł91 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko W naszej firmie! górzyskowo, M4, 91m2, 3 pokoje (28, 23, 17m2). Mieszkanie o wysokim standardzie!. I piętro. 2 balkony, 2 piwnice, możliwość dokupienia lub najmu dwóch miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

350 000 zł80 m² 4 327 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam piękne, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Mieszkanie ma 66,57 m2 powierzchni użytkowej i 80,88 m2 pow. całkowitej. W jego skład wchodzą: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

220 000 zł39 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 39m2 na 3 piętrze na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie zostało przerobione z 2 pokoi na 1 duży pokój połączony z kuchnią. Istnieje możliwość powrotu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 200 zł73 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Bardzo ciekawa oferta mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osowej Górze na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w nowym bloku z cegły dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

325 051 zł77 m² 4 221 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na terenie zamkniętym. W części dziennej duży salon z oddzielną jasną kuchnia i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł62 m² 3 629 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 62m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku z cegły. Salon o powierzchni 25m 2 , bardzo słoneczny i ciepły, usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

225 000 zł49 m² 4 591 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie developerskim w nowym bloku z cegły ( termin oddania mieszkania czwarty kwartał 2011r). Mieszkanie posiada 49m2, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta Mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku na parterze o powierzchni 31 m2 Słoneczna i przytulna kawalerka, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 000 zł49 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na 1 piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Salon z aneksem kuchennym w pełni umeblowany ,sypialnia, duży przedpokój z zabudową oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł53 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! Bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia na Górzyskowie z samodzielnym garażem na terenie ogrodzonym wjazd brama na pilota. Dwa duże słoneczne pokoje całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

165 000 zł32 m² 5 156 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Uwaga! Tylko z nami obejrzysz to mieszkanie! Bardzo atrakcyjna kawalerka na sprzedaż na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł65 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Okazja! nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie trzypokojowe o pow. 65,40m2, położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

225 000 zł55 m² 4 054 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest M-4 w wieżowcu, na 10 piętrze, na Wyżynach. Mieszkanie ma powierzchnię 55,5m 2 , w jej skład wchodzą trzy pokoje: 16, 12, 9m 2 , kuchnia oraz łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł52 m² 3 826 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna cena! Uwaga, tylko z nami obejrzysz to mieszkanie! Wyjątkowa oferta mieszkania w cegle na sprzedaż na Szwederowie. Mieszkanie na pierwszym piętrze, słoneczne, ładnie usytuowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

132 600 zł32 m² 4 143 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! Mieszkanie 2 pokoje za 132.600 złotych! Mieszkanie mieści się na 8 piętrze w wieżowcu na Wzgórzu Wolności. Pokoje o wymiarach 11 m2 i 9 m2 w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł31 m² 30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 31 m 2 usytuowana na ostatnim piętrze wieżowca. Lokal składa się z pokoju z wnęką, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 288 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,4m kw.Mieszkanie znajduje się w bloku z kilkuletniej cegły w Fordonie.Blok z 1997 roku ocieplony, teren ogrodzony z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

450 000 zł82 m² 5 487 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na Wyżynach o pow. 82m2. Duży przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i jadalnią. Dwie samodzielne sypialnie oraz duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł46 m² 3 841 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 46,63m2 w ocieplonym wieżowcu, na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

185 000 zł51 m² 3 627 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze na osiedlu Błoniu o powierzchni 51m2. Salon połączony z aneksem kuchennym. Na ścianach gładź na podłodze panele. Sypialnia jasna panele na podłodze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 450 zł59 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na 2 piętrze w apartamentowcu z windą z monitoringiem. Mieszkanie komfortowe kuchnia i łazienka w pełni wyposażona. Salon i 2 sypialnie nie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł49 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu z cegły na trzecim piętrze z balkonem. Wnętrze mieszkania bardzo czyste zadbane posiadające dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe M-3 o powierzchni 40,2 m 2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 24 m 2 , sypialnia 8m 2 , łazienka z wc 4 m 2 , korytarz 4 m 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

255 000 zł57 m² 4 473 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, 57m2, osowa Góra, ul. Kormoranów, teren ogrodzony wśród domków jednorodzinnych przy lesie, pięknie zlokalizowany blok o ciekawej architekturze wśród domków jednorodzinnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Pokoje umeblowane, kuchnia z nowoczesną zabudowa kuchenną, łazienka w nowoczesnych kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 000 zł71 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

115 000 zł21 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł78 m² 12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-4 o łącznej powierzchni 78 m 2. Trzy duże, ustawne pokoje: 22,5 m 2 - z wyjściem na loggię, 16 i 16 m 2. Kuchnia umeblowana 8 m 2 , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

170 000 zł47 m² 3 609 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 do remontu o pow.47,10m2 (18m2, 16m2), kuchnia 6m2, łazienka 3,5m2 o ciekawym, wygodnym układzie, dwustronnie rozkładowe. Wieżowiec ocieplony IV piętro. Ofertę polecam osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł33 m² 21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt i prezentacja tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

190 000 zł49 m² 3 877 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu o powierzchni 49 m2. Wnętrze mieszkania urządzone bardzo starannie, materiałami dobrej klasy. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 31 m 2 w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. W kuchni zabudowa, lodówka, kuchenka elektryczna. W łazience natrysk,.