dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

387 090 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jako kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Już w III kwartale 2023 zostanie oddany do użytku nowoczesny budynek w świetnej lokalizacji, łączącej ze sobą bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Wzgórzu

Wilczak,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 051,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycji z 2020 r. zlokalizowanej na bydgoskim Wilczaku. W budynku znajduje się 40 mieszkań na trzech piętrach. Na poziomie parteru na całej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

710 000 zł80 m² 8 926,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament W centrum! Proponujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie, które znajduje na czwartym piętrze nowego budynku powstającego w doskonałej lokalizacji tylko kilkaset metrów dzieli nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

471 800 zł63 m² 7 512,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego zgiełku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

464 200 zł62 m² 7 545,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 zł33 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko W maklerze Mieszkanie w apartamentowcu na Bartodziejach oddany do użytku 2021r całkowicie wykończony z materiałów bardzo wysokiej. jakości. Mieszkanie o powierzchni 33m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trybowskiego

Eskulapa,Bydgoszcz

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48 m2 w Fordonie - Osiedle Eskulapa. 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Blok wybudowany w 2011r, wyposażony w windę Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wilczak,Bydgoszcz

370 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu nową, inwestycję zlokalizowaną w Centrum. Planowane zakończenie budowy już w czerwcu 2022r! Do zaoferowania mamy 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł43 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok.43 m2 na prestiżowym Osiedlu Platanowy Park. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trybowskiego

Eskulapa,Bydgoszcz

370 000 zł48 m² 7 673,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2 w apartamentowcu z 2011 roku, w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa, nieopodal Politechniki Bydgoskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 400 zł52 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

53-metrowy apartament w doskonałej lokalizacji Skrzetusko, osiedle Paryskie, ulica Pestalozziego! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

830 800 zł91 m² 9 121,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz swojej przestrzeni w mieście, a jednocześnie zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji! Ta oferta jest dla

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaszubska

Bocianowo,Bydgoszcz

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu piękny apartament w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w budynku Nordic Tower z 2009 roku. Budynek posiada dwie windy od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

749 000 zł71 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach w nowoczesnym apartamentowcu na 9 piętrze. Budynek usytuowany na terenie zamkniętym z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 050 zł35 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego apartamentu na Osiedlu Paryskim w pobliżu Collegium Medicum. Mieszkanie jest bardzo bogato wyposażone. Nowoczesny aneks kuchenny z lodówką, zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

480 000 zł37 m² 12 837,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Copernicus Nieruchomości prezentuje ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,39m2 w apartamentowcu z 2017 roku w poszukiwanej lokalizacji na Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

699 000 zł66 m² 10 511,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gorąco zachęcam do zakupu trzypokojowego mieszkania w Perłowej Dolinie. Apartament o powierzchni 66,5m2 to idealna propozycja dla osób ceniących komfort i najwyższy standard. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

437 000 zł40 m² 10 999,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego Apartamentu z aneksem kuchennym, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 129 000 zł92 m² 12 218,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabyć przestronny 4 pokojowy apartament z przynależnym na własność 100 metrowym ogrodem w stylu nowoczesnym, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hetmańska

Myślęcinek,Bydgoszcz

299 999 zł35 m² 8 615,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe w inwestycji z 2019 roku położonej w samym centrum Bydgoszczy. Budynek czteropiętrowy, z cichobieżną windą, wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

629 000 zł81 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

M5, 81,07 M/2, pierwsze piętro, błonie! M5 O powierzchni 81,07 M/2 zlokalizowane na błoniu! Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2019 roku! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

301 795 zł36 m² 8 284 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

M3 na parterze W stanie deweloperskim na szwederowie! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji przestrzeni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

653 000 zł53 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

M3 Z przestronnym balkonem! pierwsze piętro! apartamentowiec! atrakcyjna I pożądana lokalizacja - osiedle paryskie! umeblowany I wyposażony dwupokojowy apartament na pierwszym piętrze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

318 000 zł40 m² 7 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie, położonego na pierwszym piętrze budynku oddanego do użytku w 2010 roku. Inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

840 000 zł91 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedazy jest apartament na bydgoskich bartodziejach O powierzchni 91m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest w centrum miasta i charakteryzuje się największą popularnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

445 000 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe M4 Z poddaszem użytkowym (antresola) I dużym tarasem Z widokiem na tereny zielone! Restbroker Poleca! przestronne, gotowe do zamieszkania, o oryginalnym układzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

464 058 zł56 m² 8 309 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

752 700 zł69 m² 10 908,70 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa Nieruchomość - oferta godna polecenia! Na sprzedaż apartament o pow.69m2 w stanie deweloperskim w nowym wieżowcu "River Tower" w Bydgoszczy. Możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

999 000 zł104 m² 9 579 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy pokoje, 104,29 M/2, trzecie piętro, górzyskowo! dostępne od zaraz! dwupoziomowe mieszkanie Z trzema tarasami na górzyskowie! Lokal usytuowany na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wilczak,Bydgoszcz

249 900 zł31 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu nową, inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim Okolu. Planowane zakończenie budowy inwestycji już w Czerwcu 2022r. Do zaoferowania mamy 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 000 zł33 m² 8 211,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka okazja! Zapraszam do zakupu kawalerki na Górzyskowie. Wyjątkowe mieszkanie znajduje na trzecim (ostatnim) piętrze nowego budynku powstającego w doskonałej lokalizacji na Górzyskowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

725 000 zł83 m² 8 713,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Bielawy. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Hetmańska

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł37 m² 42,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna. Tylko W naszym biurze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia świetnej lokalizacji - bocianowo, ulica hetmańska Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie W apartamentowcu zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

895 000 zł92 m² 9 739,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego apartamentu z pełnym wyposażeniem w nowym budownictwie w świetnie skomunikowanym punkcie dzielnicy Glinki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta nieaktualna - mieszkanie wynajęte libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kameralnego i luksusowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

609 000 zł63 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz nowego, przestronnego, gotowego do zamieszkania M4 na Wyżynach?

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na wynajem? W sąsiedztwie lasu, puszczy Bydgoskiej i z dużym tarasem? Wobec tego ta oferta jest dla Ciebie. To przestronne, wygodne, bardzo jasne mieszkanie, 2 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

377 000 zł54 m² 6 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja zlokalizowana w Fordonie w pięknym kompleksie kameralnych bloków. Dbałość o detale oraz wygodę mieszkańców sprawia, że decydując się na mieszkanie w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

273 702 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,09m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

344 350 zł50 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 50,27m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

473 378 zł64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie o powierzchni 63,97 m2. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość składa się.