dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

112 000 zł32 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka na Ogrodach o powierzchni 32m2 ze wspaniałym widokiem na panoramę miasta (usytuowany blok na wzgórzu). Cena do negocjacji! Kawalerka jest do całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

165 000 zł42 m² 3 919 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe M3- 42,10m2 na Wzgórzu Wolności po remoncie, nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Doskonała lokalizacja obok sklepów, marketu oraz punktów usługowych. Korzystne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

244 000 zł72 m² 3 388 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie W wieżowcu na szwederowie Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu na Szwederowie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem piękne, komfortowe mieszkanie W centrum bydgoszczy. Na wynajem piękne komfortowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na wysokim parterze w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

294 108 zł49 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

350 000 zł75 m² 4 656 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Górzyskowa, szwederowa i Centrum. Lokal na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

O k A Z J A! dla studentów, firm! na wynajem mieszkanie trzypokojowe Z balkonem 48M2 I piętro całkowice umeblowane na osiedlu błonie Na wynajem mieszkanie trzypokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

291 413 zł48 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedane! Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

377 646 zł63 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

175 000 zł43 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! na sprzedaż mieszkanie M-3, 43m2 na parterze na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie wyremontowane do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

278 000 zł55 m² 5 054 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na górnym tarasie Osowej Góry. Teren ogrodzony. Mieszkanie bardzo ciche i słoneczne. czynsz niski 329 zł w okresie letnim a zimowym 429 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 419 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

291 413 zł48 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

160 000 zł39 m² 4 048 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,52m2 na Bartodziejach. Znajduje się ono na piątym piętrze. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Pokoje o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

177 000 zł56 m² 3 144 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu na osiedlu Bajka w Fordonie. Wnętrze zadbane, wszystkie okna pcv, duża loggia z pięknym widokiem na okolicę. Budynek zlokalizowany w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł43 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,7m2 w nowym bloku z cegły. Lokal wyposażony jest w okna i drzwi antywłamaniowe oraz wideofon. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

375 872 zł62 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

291 413 zł48 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 100 zł60 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta trzypokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym z możliwością wynajmu garażu pod budynkiem za dodatkowa opłatą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

299 200 zł49 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

291 550 zł49 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

300 000 zł69 m² 4 347 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Nowa niższa cena 300000zł. Wyjątkowa oferta tylko i wyłącznie w Metro Nieruchomości. Wyjątkowa ze względu na wspaniałą lokalizację na Bartodziejach blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

216 000 zł52 m² 4 141 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Pokój dzienny: 22,08 m2 Łazienka: 5,21 m2 Sypialnia: 11,17 m2 Kuchnia: 10,24 m2 Hall: 3,46 m2 Balkon Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

291 413 zł48 m² 5 948 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko u nas wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem na Osowej Górze! Mieszkanie częściowo umeblowane położone na parterze z widokiem na las. Mieszkanie jest w kompleksie bloków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

244 000 zł52 m² 4 647 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje, w których na podłogach znajduje się panele na ścianach natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

223 250 zł47 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% prowizji! 0% podatku pcc! Nowe mieszkania w nowoczesnym kompleksie Osiedla Olimpia zlokalizowanym w najkorzystniejszej lokalizacji centrum Fordonu. Osiedle składające się z 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

216 900 zł52 m² 4 148 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Realizacja: rozpoczęcie- III kwartał 2011 zakończenie- IV kwartał 2012 Przekazanie kluczy do mieszkań w celu prowadzenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

375 872 zł62 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na czwartym piętrze, na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 16m2, 10m2, 9m2, kuchnię 6m2, oraz 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

175 000 zł49 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m4 w wieżowcu ocieplonym na parterze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw, 9mkw, kuchnie 7mkw, oraz 4mkw łazienkę. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na osiedlu Leśnym. Wnętrze mieszkania posiada dwa niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

278 800 zł68 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

177 500 zł42 m² 4 206 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe 42,2m 2. W mieszkaniu znajdują się pokoje o powierzchni 16m 2 ,9m 2 , kuchnia 7m 2 oraz osobna łazienka z wc. Mieszkanie jest odremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł47 m² 4 849 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 47,43 m2, usytuowane na osiedlu Fordon. Wnętrze mieszkania posiada pokój otwarty na kuchnię o powierzchni19,5m2, oraz sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł56 m² 3 392 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w centrum miasta, z pięknym widokiem na Bydgoszcz. Układ rozkładowy, po remoncie kapitalnym. Wymienione instalacje, okna. Dzienny pokój z aneksem, 18m, 2x 10m, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 po kapitalnym remoncie położone w świetnej lokalizacji. Bardzo blisko sklepy, rynek, szkoła, przedszkole, ciąg komunikacji miejskiej. Spacerkiem do Centrum 4 min. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

170 000 zł51 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze na osiedlu Błoniu o powierzchni 51m2. Salon połączony z aneksem kuchennym. Na ścianach gładź na podłodze panele. Sypialnia jasna panele na podłodze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

277 270 zł46 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 200 zł52 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane. Dwa oddzielne pokoje,oddzielna kuchnia z nową zabudową kuchenną i nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 734 544 zł291 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij