dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Bielawy

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

795 000 zł112 m² 7 098,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Makler Nieruchomości poleca! Lokal zlokalizowany na wysokim parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi ,kuchni, wc i łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

329 800 zł52 m² 6 391,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! Mieszkanie o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje , osobna kuchni i łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wykończone i wyposażone mieszkanie trzy-pokojowe (57m2) w nowym bloku mieszkalnym (2016 r.) na bydgoskim Skrzetusku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

464 000 zł76 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2 w kamienicy. Lokal znajduję się w prestiżowej lokalizacji na Bielawach. Piękna i wyremontowana kamienica, stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

464 000 zł76 m² 6 119,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 3 pokojowego mieszkania, położonego na parterze odrestaurowanej kamienicy na Bielawach. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 350 zł45 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (47 m2) na parterze w bloku przy ulicy Chodkiewicza. Wyposażone mieszkanie, położone na częściowo ogrodzonym, ładnie zagospodarowanym terenie. Funkcjonalny rozkład sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

385 000 zł110 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie 88m 2 idealne pod wynajem blisko ukw. Ul. Chodkiewicza. Po podłodze mieszkanie ma 110 m2. Możliwość podziału na 2 mieszkania! Przedmiotem oferty jest klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

385 000 zł50 m² 7 654,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Bielawy. Nieruchomość idealna pod zakup inwestycyjny pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe (36m2) na trzecim piętrze w wieżowcu na bydgoskim Skrzetusku. W skład tego bardzo funkcjonalnego mieszkania wchodzi: pokój dzienny (ok.16 m2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tu jest twój kawałek podłogi?! Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym układzie w bloku z 2009 roku (inwestycja awz) przy ulicy Chodkiewicza 71. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 882,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w czteropiętrowym bloku na parterze. Świetna lokalizacja kilka kroków od Szpitala Jurasza. Lokal składa się: -dwóch jasnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

275 000 zł47 m² 5 828,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Mieszkanie dwu pokojowe (47,18 m2 ) na czwart ym piętrze w bl oku mieszkalnym na bydgoskich Bielawach - ul.Powstańców Śląskich .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Komfortowe mieszkanie dwupokojowe (42m2) na drugim piętrze w nowym apartamentowcu na bydgoskich Bielawach (os. Botaniq). Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z logga - osiedle Skrzetusko. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

544 900 zł74 m² 7 343,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nową inwestycje zlokalizowaną na Bielawach. Planowaną do oddania do użytku w IV kwartale 2023 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

585 000 zł88 m² 6 647,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie na osiedlu Bielawy o powierzchni 88m2.- M4. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: pokój 22,53 m2 (parkiet dębowy) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca mieszkanie 3 pokojowe na Skrzetusku. Lokal znajduję się na 1 piętrze, w wieżowcu. Pokoje 16/10 i 6 m2, oddzielna kuchnia 5 m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł50 m² 7 753,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie na osiedlu Bielawy! Nieruchomość o powierzchni 50,3 m2 dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się: - pokój duży ma 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

377 400 zł53 m² 7 120,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa perełka wśród mieszkań! Wyremontowane mieszkanie- 3 pokoje na piętrze w ocieplonym bloku. Nie wymaga nakładów finansowych! Salon 13,5 m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie ( 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską (53 m2) na I piętrze bloku na osiedlu Bielawy. Wnętrze to wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Komfortowe mieszkanie dwupokojowe (38m2) na drugim piętrze w nowym apartamentowcu w centrum Bydgoszczy (os. Skrzetusko). Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

310 000 zł48 m² 6 404,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie na os. Skrzetusko w Bydgoszczy - ul. Jana Pestalozziego. Istnieje możliwość przearanżowania mieszkania na trzypokojowe po wydzieleniu aneksu kuchennego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Paryskie! Mieszkanie trzy pokojowe (60,5m 2 ) położone na pierwszym piętrze z 14-metrowym balkonem! W pełni umeblowane Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Plusów tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w wieżowcu. Lokal przeszedł generalny remont w 2014 roku. Powierzchnia 45 m2, pozwoliła wyodrębnić: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego apartamentu z miejscem parkingowym na prestiżowym Osiedlu Paryskim. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasny, przestronny, gustownie zaaranżowany apartament na drugim piętrze w kameralnym bloku na bydgoskich Bielawach. Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Skrzetusku o powierzchni 56m2. Lokalizacja - Osiedle Skrzetusko to spokojna okolica położona w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

306 000 zł49 m² 6 264,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Skrzetusko Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej 16,90 m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne trzypokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkaniowa to 53 m2 w skład którego wchodzą: salon Dwa nieprzechodnie pokoje Kuchnia Łazienka Przedpokój Piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

545 000 zł74 m² 7 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

284 000 zł37 m² 7 706,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,84 m2 położone na parterze w 4-piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji na ogrodzonym Osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

350 000 zł35 m² 9 991,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim Na sprzedaż mieszkanie w nowym apartamentowcu na II piętrze. Lokal o powierzchni 35,03m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

285 000 zł37 m² 7 736,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo funkcjonalne mieszkanie! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,84 m2 usytuowane na parterze w bloku, składa się z : Sypialnia Pokój Kuchnia Łazienka z wc Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

364 900 zł48 m² 7 625,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe wyremontowane - Bielawy Lokal składa się z : - salonu 16m2 - sypialni 14 m2 - kuchni 7 m2 - łazienki 3,5 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

285 000 zł37 m² 7 736,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym, położonego w pożądanej części Bydgoszczy, dzielnicy Bielawy. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

279 000 zł37 m² 7 573,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku na osiedlu Bielawy. Pomieszczenia: 36,84m2 - salon - sypialnia - kuchnia oddzielna - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 200 zł52 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

53-metrowy apartament w doskonałej lokalizacji Skrzetusko, osiedle Paryskie, ulica Pestalozziego! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

376 000 zł53 m² 7 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

348 000 zł51 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Bielawy,Bydgoszcz

456 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu mieszkania w stanie deweloperskim Mieszkania 38 i 55 m2 w trzech kondygnacjach z podziemnym garażem i windą Każde mieszkanie ma balkon, mieszkania będą oddane.