dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Bielawy

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! przepiękne mieszkanie do wynajęcia od zaraz na osiedlu skrzetusko osiedle paryskie! wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem! bardzo ładne mieszkanie na wynajem na osiedlu skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

125 000 zł25 m² 4 976,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bielawach o powierzchni 25,12 m.Składające się z jednego pokoju kuchni i łazienki z wc.Mieszkanie do remonty.Lokalizacja bardzo dobra,teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

243 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 43m2 na bydgoskim osiedlu Skrzetusko. Z okien piękny widok na panoramę Bydgoszczy. W bezpośredniej okolicy sklepy, przedszkola, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie mieszczące się na parterze budynku wielorodzinnego na Bielawach. Składa się z dwóch pokoi, osobnej dużej kuchni, łazienki oraz oranżerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam mieszkanie na sprzedaż w bloku na 3 piętrze w Bydgoszczy na Bielawach. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37m2, 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na bydgoskim osiedlu Bielawy na parterze w 2 piętrowej kamienicy. NA co warto zwrócić uwagę? - Mieszkanie składa się z 2 słonecznych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia? Niech mieszkanie w bloku wreszcie Cię zaskoczy! Niespodzianka dla wszystkich osób, ceniących sobie elegancję. Ciekawa architektura, dbałość o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

172 000 zł25 m² 6 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na trzecim piętrze w bloku na terenie ogrodzonym na Bielawach. Mieszkanie składa się z pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: na bydgoskim osiedlu Bielawy o powierzchni 48m2. Mieszkanie zawiera: - 3 pokoje - balkon - komórkę Mieszkanie do własnej adaptacji w super cenie Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie: o powierzchni 43m2 na bydgoskim osiedlu bielawy. Idealna lokalizacja dla studentów oraz rodziny. Idealna komunikacja z centrum miasta. Mieszkanie zawiera: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

296 000 zł52 m² 5 638,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze w bloku z czerwonej cegły zlokalizowanym w pobliżu Filharmonii i Parku Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

243 000 zł43 m² 5 688,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2-pokojowe na osiedlu Bielawy. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, jest jasne i ciepłe. Do każdego pomieszczenia jest wejście z przedpokoju. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

800 zł49 m² 16,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 103,62m2 ze względu na skosy (poddasze) powierzchnia użytkowa to 48,57m2. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie do remontu - koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

459 000 zł99 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji dla siebie w swietnej lokalizacji Skrzetuska? A może szukasz atrakcyjnej lokalizacji na gabinety, bądz biura? Mieszkanie ok 90 m2 z działką 500 m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Curie Skłodowskiej

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

M2, doskonała lokalizacja obok Szpitala Jurasza, 41m2+loggia, blok z cegły, wysoki standard. Wyposażona zabudowana kuchnia, lodówka, kuchenka z piekarnikiem, w łazience pralka. Szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zakupu stylowego mieszkania na Bielawach. Świetna lokalizacja oraz spokojna okolica. Sąsiedztwo to kameralna zabudowa składająca się z pięknych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! przepiękne mieszkanie do wynajęcia od zaraz.! wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem! bardzo ładne mieszkanie na wynajem na osiedlu skrzetusko-osiedle paryskie W nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! super oferta! przepiękny apartament mieszkanie dla bardzo wymagającego klienta do wynajęcia od zaraz.!wyjątkowa oferta apartamentu na wynajem! bardzo ładne mieszkanie na wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

355 000 zł59 m² 6 005,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta wysokiej klasy apartamentów w nowoczesnym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w prestiżowej lokalizacji na Bielawach. Doskonała komunikacja, bliskość kulturalnego centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

699 000 zł68 m² 10 238,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentuję Państwu komfortowy apartament na Bielawach. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Apartament obejmuje salon połączony z częścią kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

330 000 zł37 m² 8 962,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie mieści w nowym i zamkniętym Osiedlu Paryskim, które usytuowane jest w pobliżu samego serca miasta, a więc do teatru, opery, kina lub też największych bydgoskich galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

392 369 zł59 m² 6 665 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

222 000 zł46 m² 4 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 46m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Leśnym. W niedalekim sąsiedztwie ukw co stanowi idealną nieruchomość pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe 62 m2 na os. Bielawy w Bydgoszczy. Tylko U nas W ofercie. Świetna lokalizacja zarówno dla rodziny jak i pod wynajem! Duże przestronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poniatowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M-2 20mkw. Bielawy ul. Poniatowskiego 28/I czynsz najmu 700zł Oferujemy do wynajęcia zadbaną kawalerkę położoną na I piętrze w bloku. Mieszkanie świeżo odświeżone, umeblowane. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (udział), zlokalizowanego w kamienicy, na osiedlu Bielawy przy ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację cudownego mieszkania usytuowanego na ulicy Chodkiewicza w Bydgoszczy. Jest to ulica spokojna, bardzo dobrze połączona komunikacyjnie z innymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jastrzębia

Bielawy,Bydgoszcz

1 850 zł65 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym ,ogrodzonym apartamentowcu z windą do poziomu garażu podziemnego. Doskonała lokalizacja Bielawy ul. Jastrzębia , róg Chodkiewicza ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

212 000 zł47 m² 4 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie (47m2) na parterze w bloku na osiedlu Skrzetusko. Lokal do kapitalnego remontu. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

415 000 zł83 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-4 w bloku na Bielawach. Usytuowane na 1 pietrze w budynku ze starszej cegły, teren ogrodzony, brama wjazdowa na pilota z możliwością parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

635 000 zł95 m² 6 698,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem, sprzedaży jest piękne, komfortowe i luksusowe mieszkanie o pow. 94,80 m2 położone w apartamentowcu z 2008 roku na Bielawach. Mieszkanie bardzo przestronne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

600 000 zł117 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Bielawy. Mieszkanie położone na parterze budynku w odnowionej willi. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w trakcie wyposażania. Wykończone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

292 000 zł58 m² 5 078,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawie zaaranżowane, nietuzinkowe, nowocześnie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 57,50 m2 usytuowane w kameralnym bloku z 2002 roku na Bielawach. Mieszkanie obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na bydgoskim osiedlu Bielawy na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1970 roku. NA co warto zwrócić uwagę? - Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 350 zł47 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone całkowicie wolne od zaraz. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy bardzo gustownie i ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na osiedlu paryskim. Wolne od 01. Listopada Mieszkanie o pow. 42 m2, składa się: aneks z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

322 000 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty z rynku pierwotnego w kameralnym budynku wielorodzinnym na Bielawach. Ekskluzywna inwestycja w prestiżowej lokalizacji z zaledwie 19 mieszkaniami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

254 000 zł53 m² 4 756,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Bydgoszczy na Bielawach o łącznej powierzchni 53,40 m2. Lokal składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

316 904 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ostatnie gotowe, oddane do użytkowania apartamenty z rynku pierwotnego w kameralnym budynku wielorodzinnym na Bielawach. Ekskluzywna inwestycja w prestiżowej lokalizacji z zaledwie 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie (blok 2007r.), na I piętrze z dużym balkonem Bydgoszcz Bielawy. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970