dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Bielawy

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! M-4 skrzetusko/bartodzieje! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. ok. 47 m 2 , znajdującego się na wysokim parterze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Bielawy cegła cena 1200 zł + opłaty Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze w bloku z cegły. Powierzchnia 38 m 2. Pokój - salon 21 m 2 , sypialnia 9 m 2 ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

210 000 zł46 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży ładne 2-pokojowe mieszkanie 45,50m2, usytuowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym bloku z cegły z 1960r. Znajduje się w dogodnej lokalizacji na osiedlu Bielawy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bielawy,Bydgoszcz

850 zł55 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2 w atrakcyjnym miejscu Bydgoszczy, na pograniczu osiedla Bielawy i Bartodzieje, przy ulicy Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

68 500 zł16 m² 4 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-1 bydgoszcz bielawy z bardzo dobrą lokalizacją, w niewielkiej odległości uczelnia, środki komunikacji miejskiej, markety, kościół, przychodnia lekarska). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

175 000 zł37 m² 4 691,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Słoneczne mieszkanie z piękną panoramą Bydgoszczy, zlokalizowane na 8 piętrze wieżowca na osiedlu Skrzetusko , nieopodal Szpitala Jurasza. Powierzchnia lokalu wynosi 37,3 m 2 , a składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie - bielawy! Wolne od. zaraz! Mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z nowej cegły, teren ogrodzony i monitorowany, miejsca parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

55 m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

# osiedle nawiązuje swoją urbanistyką do osiągnięć projektanta Georgsa Haussmana, który w połowie XIX przebudował Paryż. Kompleks budynków na terenie ogrodzonym. Przestronne klatki schodowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

90 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie M-4 - Skrzetusko , 70 m2 , 395.000 złotych Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w apartamentowcu ( mieszkanie chronione alarmem ) Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

357 900 zł65 m² 5 475,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

M-3 - Bielawy - 65 m2 - 2 pokoje - 357.900 zł Nowe mieszkanie z dużym balkonem na Bielawach! M-3 Bydgoszcz - 65 m2 - II piętro - 2 pokoje - 357.900 zł Bracia Tysler Nieruchomości Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

54 m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Skrzetusko,Bydgoszcz

950 zł47 m² 20,21 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Skrzetusko/bartodzieje, ul. Wyszyńskiego, do wynajęcia M-4! Na wynajem mieszkanie dwupokojowe+1 dodatkowy pokój (z salonu wydzielona duża wnęka z szafą w której można wstawić łóżko),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

58 m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

56 m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania mieszczącego się na pierwszym piętrze nowo oddanego do użytku apartamentowca na Osiedlu Paryskim, skrzetusko! Mieszkanie o pow. 52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 354,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

# trzy pokoje na Bielawach w bloku z balkonem. Bardzo funkcjonalne , ładnie zaaranżowane mieszkanie. Kuchnia oddzielna umeblowana. Pokój dzienny z balkonem. Dwie sypialnie, ustawne bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy do sprzedaży ładne przestronne mieszkanie M-3 o pow. 56m2, położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

47 m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

55 m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne i komfortowe mieszkanie na Bielawach w bardzo dobrej lokalizacji. Dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 56 m2 po remoncie, w skład której wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

279 000 zł49 m² 5 734,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bielawy M-3 48,65 m 2 do wprowadzenia - nowe budownictwo 2010 r. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na III piętrze w bloku z nowej cegły o powierzchni użytkowej 46,63 m 2. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

82 m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozietulskiego

Bielawy,Bydgoszcz

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Ogromną zaletą oferty jest cicha i spokojna okolica, a także unikatowe wykończenie lokalu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

375 000 zł85 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż M-4 , Bielawy, dwa balkony , 85 m2 , 375.000 złotych Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na trzecim piętrze bloku z 2001 roku w bardzo dobrej lokalizacji - Bielawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania na inwestycję.? SZUKASZ MIESZKANIA DLA SIEBIE W DOBREJ LOKALIZACJI.? Jakie to mieszkanie? Mieszkanie na osiedlu Bartodzieje - 2 pokojowe na 3 piętrze(ostatnim) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

47 m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

211 000 zł60 m² 3 516,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na Bielawach Polecam urządzone i wyremontowane mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym położonym w cichej i spokojnej okolicy w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie M-4 o powierzchni 61 mkw., na Skrzetusku, na 2 piętrze, w remontowanej kamienicy, w doskonałej lokalizacji, blisko centrum handlowo-usługowego, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

56 m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

63 m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

430 000 zł76 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaży bardzo ładny nowocześnie zaaranżowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 76 mkw., na 1 piętrze w kameralnym apartamentowcu na Bielawach z 2007 roku, na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Bielawy,Bydgoszcz

61 m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

354 000 zł65 m² 5 477,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż III etapu inwestycji Apartamenty na bydgoskich Bielawach to propozycja dla osób szukających wysokiej jakości w najlepszej lokalizacji. Inwestycja została idealnie wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

340 000 zł62 m² 5 473,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

350 000 zł64 m² 5 447,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#Trzy pokoje na Bielawach w bloku z balkonem. Salon połączona z aneksem kuchenny. Dwie sypialnie w tym jedna z balkonem Mieszkanie rozkładowe. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Bielawy,Bydgoszcz

375 000 zł85 m² 4 422,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam państwu ładne mieszkanie położone w kameralnym budynku na Bielawach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie oraz łazienka połączona z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

174 000 zł45 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dla inwestora! Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na pograniczu osiedli Skrzetusko i Bartodzieje. Zlokalizowane na 6 pietrze wieżowca, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

152 000 zł35 m² 4 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w bloku z cegły! Duzy jasny pokoj ponad 20m2 kuchnia z oknem i kacikiem jadalnianym ok 9m2 łazienka z oknem: 3m2 Mieszkanie po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 , Bielawy , 100 m2 , 235.000 złotych , blok Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4 - ostatnim piętrze w bloku na osiedlu Bielawy. Mieszkanie w klimacie poddasza , cztery osobne.