dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Bielawy

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na Bielawach, łączne koszty max 1100 zł ze wszystkimi opłatami. Blok 4-piętrowy. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie. Niedaleko ukw, collegium Medicum, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

254 000 zł36 m² 7 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament na Skrzetusku - pow całk. 36 m2 -salon z aneksem kuchennym 21m2 -sypialnia 10m2 -łazienka z wc 4m2 -przestronny balkon o pwierzchni 8m2 W cenie sprzedaży : -zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł100 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na biuro, gabinet lub mieszkanie - wysoki standard! - mieszkanie o wysokim standardzie w cichej willowej dzelnicy bydgoszczy - 3 pokoje ( po 21 mkw) - ładna drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu M3 w świetnej lokalizacji - osiedle Bielawy - mieszkanie na zamkniętym , monitorowanym osiedlu - Mieszkanie ma ciekawe rozmieszczenie i posiada duzy pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 900 zł107 m² 17,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane M4, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Bielawach, w Bydgoszczy. - w pokojach na podłodze deski, w kuchni kafle - Łazienka cała w kaflach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biała posesja poleca nieruchomość: mieszkanie M2 w świetnej lokalizacji z której wszędzie jest blisko. Mnogość sklepików osiedlowych, lokali usługowych oraz sklepów wielkopowierzchniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

214 000 zł45 m² 4 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe 45m2 na parterze wieżowca. Trzy pokoje 15m2 z niego wchodzimy do sypialni 8m2 trzeci pokój 9m2, osobna kuchnia i łazienka z wc Pokoje w gładzi, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Bielawach, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduję się w 10-piętrowym wieżowcu na 5 pietrze. Budynek znajduję się tuż przy stadionie Polonii. Składa się z: - 3 niezależne pokoje; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, w pełni umeblowane M3, znajdujące się w nowym apartamentowcu na Bielawach w Bydgoszczy. - pięknie i nowocześnie urządzone mieszkanie w luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowana kawalerka w świetnej lokalizacji - osiedle Bielawy - mieszkanie mieści się w ocieplonym bloku z cegły - do mieszkania przynależy piwnica Do szpitala im. Jurasza minuta pieszo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

315 000 zł71 m² 4 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Połowa domu W doskonałej lokalizacji! - piętro domu wraz Z udziałem W działce - część mieszkalna - I piętro - 71 m2 - piwnica Z garażem (wyłączność użytkowania garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

215 000 zł74 m² 2 905,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane M4, w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy (bielawy) - w pokojach na podłodze panele, w przedpokoju i w części kuchennej kafle - łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

169 900 zł45 m² 3 798,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie typu M4 na osiedlu Bielawy - Na 44,73 m2 mieszkania składają się : * 2 nieprzejściowe pokoje * przejściowy salon * oddzielna kuchnia * łazienka z toaletą - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M-3 na Bielawach świeżo po remoncie. Mieszkanie znajduję się w ocieplonej kamienicy na 2-gim piętrze- w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się z: - salon; na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

125 000 zł30 m² 4 139,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazyjna kawalerka w dobrej lokalizacji - Bielawy - mieszkanie mieści się na najwyższym piętrze 10-cio piętrowego ocieplonego wieżowca - 2 windy - świetnie skomunikowany z resztą miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 110m2, znajduje się w budynku położonym w Bydgoszczy na I piętrze na Bielawach. Składa się on z 3 bardzo przestronnych pokoi, 1 bardzo dużej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

2 400 zł81 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe położone na III piętrze w bloku z cegły z 2005 r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne M-3 W spokojnej okolicy bydgoszczy idealne dla Studentów Mieszkanie jest po remoncie, częsciowo umeblowane. Składa się z: - pokoju dziennego z balkonem oraz aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Komfortowe , przestronne (72m2) mieszkanie w nowym a p a r t a m e n t o w c u niedaleko centrum, w spokojnej części miasta. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne M3 na osiedlu Bielawy - na 54 m2 o rewelacyjnym rozkładzie pomieszczeń składa sie na : * duży pokój z wyjściem na balkon (20 metrów) - na podłogach panele , na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 889,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! Bielawy! Komfortowe mieszkanie w odnowionej kamienicy! Lokal składa się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz dużej łazienki. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Bielawy. Kuchnia umeblowana. Nieruchomość po kapitalnym remoncie. Mieszkanie na IX piętrze w wieżowcu w spokojnej okolicy. Blisko sklepy szpitale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w odnowionej i zadbanej kamienicy dwupiętrowej na Bielawach. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Składa się z dwóch dużych pokoi (21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

410 000 zł116 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne duże mieszkanie na Bielawach o powierzchni 116 m2. 4 pokoje (jeden z antresolą), kuchnia, przedpokój i komórka lokatorska z oknem. Mieszkanie nadaje się na biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu M3 na osiedlu Bielawy - mieszkanie mieści sie na 2 pietrze 3 piętrowego budynku z cegły - umeblowane i gotowe do wprowadzenia - świetna lokalizacja , blisko centrum , liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

169 900 zł48 m² 3 539,58 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2- pokoje w dobrej lokalizacji - w okolicy szpitala Jurasza, ładnie zaaranżowane; po remoncie, na podłogach parkiet i kafle; nowe okna; zapraszam na prezenytcję! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pokój z aneksem kuchennym i 2 sypialnie w bloku w doskonalej lokalizacji na Bielawach. mieszkanie po remoncie, łącznie z wymianą instalacji! niskie koszty eksploatacji. zapraszam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

579 000 zł145 m² 3 993,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na II piętrze w zabytkowej kamienicy z 1906roku na Bielawach.Klatka schodowa po kapitalnym remoncie, elewacja zewnętrzna jest aktualnie remontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy na Bielawach. Balkon od południa! Pokój z aneksem kuchennym ok. 22m2 i sypialnia ok. 10m2. w cenie mieszkania miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

173 000 zł48 m² 3 604,17 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bielawach- 3 pokoje (1 przejciowy) Mieszkanie po kapitalnym remoncie! W pobliżu ukw, szpital, przedszkole, szkoły. Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

124 000 zł30 m² 4 105,96 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie -kawalerka 30,2m 2 w doskonałej lokalizacji na Bielawach. Pokój z wnęką 18,5m 2. Kuchnia ok.5,8m 2. Łazienka z wc ok.3m 2. Przedpokój 2,9m 2. Piwnica 1,9m 2. Czynsz 320 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

500 000 zł98 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w pięknej willi na Bielawach. Super okolica- wokół piękne domy, dużo zieleni. Mieszkanie sklada sie z 4 pokoi, kuchni i lazienki. Mieszkanie ma własna kw i udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 450 zł63 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowane i wyposażone, mieszkanie w nowym apartamentowcu na Bielawach w okolicy focusa. Lokal obejmuje 3 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe (w tym jeden pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia). Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Teren ogrodzony, możliwość korzystania z miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 47 m2, położone blisko centrum. Mieszkanie jest jasne, przestronne o ciekawym układzie. Okna od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas! - mieszkanie gotowe do zamieszkania! - w cenie garaż pod budynkiem. Przytulne mieszkanie na nowym osiedlu w centrum os. Bielawy. Mieszkanie znajduje sie na optymalnym 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Bielawach. Oferta szczególnie atrakcyjna dla studentów ukw i CM umk. Nieruchomość na Bielawach usytuowana w dolnym tarasie Bydgoszczy, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! - Klucze w biurze!- mieszkanie gotowe do zamieszkania! - Możliwość wynajęcia garażu pod budynkiem. Przytulne mieszkanie na nowym osiedlu w centrum os. Bielawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznamska

Bielawy,Bydgoszcz

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 50m2 na Bartodziejach, ul. Uznamska. Okazja - dobra cena! cena wynajmu: 800zł. Media całość: 600zł./na 3 osoby. Kaucja zwrotna: 1000zł. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 po remoncie, słoneczne, pokój dzienny z balkonem i aneksem kuchennym oraz drugi mniejszy pokój - częściowo umeblowane. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

178 500 zł47 m² 3 797,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca: gwarancje zysku Z wynajmu. Doskonała lokalizacja dla studentów ukw. Wszystko co niezbędne w zasięgu ręki. Nieruchomość na Bielawach w Bydgoszczy,.