dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. 34m2. II piętro na terenie zamkniętym z miejscem postojowym naziemnym. Mieszakanie posiada balkon i piwnicę. Na koszty najmu składają się : czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

655 000 zł68 m² 9 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio i bez prowizji! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i oddzielną kuchnią Bielawy, ul. Chodkiewicza Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

M-3 Bartodzieje Skrzetusko Leclerc na przeciw Jurasza. Pokoje ok 17 i 9, kuchnia 5, łazienka z wc, balkon piwnica. Wolne od zaraz, idealne dla studentów lub osób starszych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, po remoncie kapitalnym , usytuowane na 3 piętrze bloku, składa się dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka z miejscem garażowym, usytuowana tuż przy Politechnice Bydgoskiej w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w ostatniej klatce od ulicy, ck sprawia że jest w nim bardzo cicho. Obecnie posiada 4 pokoje. Ze względu na top lokalizację nadaje się do przerobienia na 5 pokoi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w pierwszym prywatnym campusie przy ulicy Karola Chodkiewicza 89-91 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta. Zlokalizowane na 5ym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Bocianowo,Bydgoszcz

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy Racławickiej 10 w Bydgoszczy Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 1 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia eleganckie, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 69m2, na drugim piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się na terenie Osiedla Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

289 000 zł33 m² 8 789,54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowa przestrzeń na nowy rozdział życia. Szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Fordon,Bydgoszcz

465 000 zł63 m² 7 347,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam 3 pokojowy lokal na ulicy gopr w Fordonie. Mieszkanie jest ładnie wykończone i częściowo urządzone. Znajduje się na parterze, który oznacza brak problemów z noszeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwytowo

Śródmieście,Bydgoszcz

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki na wynajem w centrum miasta o powierzchni 38 m2. Do mieszkania przynależy dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 250 zł32 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie w nowopowstałym bloku na Szwederowie. Na drugim piętrze z balkonem i klimatyzacją. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Dla chcących być w Centrum wydarzeń! Mieszkanie to świetna propozycja dla studentów ukw czy Akademii Muzycznej albo inwestycja pod wynajem! Zadbany lokal mieszkalny w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garbary

Okole,Bydgoszcz

1 450 zł21 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Garbary 20, w pobliżu Starówki oraz Wyspy Młyńskiej Nieruchomość: mieszkanie w kamienicy, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herberta

Szwederowo,Bydgoszcz

1 380 zł16 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Herberta 2 Nieruchomość: powierzchnia 15,50 m2 III piętro Bez windy Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowo klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na wynajem - oferta tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. Kawalerka, którą prezentujemy ma niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 600 zł32 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na osiedlu 6 planet - Bydgoszcz, ul. Toruńska 172. Mieszkanie jest bardzo jasne, w pełni urządzone i wyposażone. W cenie mieszkania internet 5g i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Kawalerka o powierzchni 30m2 położona na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

220 000 zł25 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Bydgoszcz

1 440 zł27 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w sercu miasta! (description in English below) Lokalizacja: 20 minut spacerem od Starego Miasta, 5 minut do Dworca pkp. 5 minut do przystanku tramwajowego przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe M-3 usytuowane na 1 piętrze w nowym pięknym apartamentowcu z windą na pograniczu dzielnic Centrum i Skrzetusko, obok Centrum Handlowego focus, ukw i szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł65 m² 6 116,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M - 3 po remoncie na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecamy: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na pograniczu osiedli Bielawy i Leśne - ul. Cicha, bydgoszcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie na Fordonie- utp w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 200 zł15 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie typu studio o powierzchni 15,17 m , zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ul. Śląskiej 4, na 2. piętrze, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 18 (szwederowo) w Bydgoszczy Nieruchomość: lokal o powierzchni 30 m2 Piętro 2 Centralne ogrzewanie Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 31m2 , zlokalizowanej na III piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Graniczna

Okole,Bydgoszcz

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy ulicy Granicznej 8a w Bydgoszczy Nieruchomość: powierzchnia 25.65m2 II piętro Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 24 m2, usytuowane na parterze kameralnej kamienicy, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bohaterów,Bydgoszcz

439 000 zł68 m² 6 456 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! mieszkanie 68 M2 rozkładowe!, w centrum dzielnicy nowy fordon!, blisko politechniki bydgoskiej!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam, piękne wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu w centrum miasta , znajdujące się w świeżo wyremontowanej trzy piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze. Kamienica: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Okole,Bydgoszcz

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - 15 m - idealna dla studenta Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 15 m , położoną przy ul. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Błonie,Bydgoszcz

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M2 30 metrów na Błoniu. Wieżowiec, 8 piętro. Kuchnia po kapitalnym remoncie. Wszystkie meble nowe. Na wyposażeniu także pralka i lodówka. Okna wychodzą na rynek. Okolo 100 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

325 000 zł33 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam, piękne wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu w centrum miasta , znajdujące się w świeżo wyremontowanej dwu piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

3 000 zł88 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie trzy-pokojowe (88 m2) na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy - ul. Jagiellońska (okolice Focus Park). Mieszkanie nie wymagające nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 160 zł14 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio z dużą antresolą jako osobna przestrzeń sypialniana. Nieruchomość: powierzchnia 14 m2 Parter Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli marzysz o mieszkaniu w spokojnej i kameralnej okolicy, biała Posesja Nieruchomości ma dla Ciebie propozycję - kawalerkę o powierzchni 31 m zlokalizowaną na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Okole,Bydgoszcz

1 370 zł24 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Śląskiej 4 Nieruchomość: nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowana Kamienica w centrum miasta Powierzchnia 24,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji i świetnej cenie wynajmu! - Grunwaldzka 98. Nieruchomość: nowoczesne, wygodne i wyposażone. Ogrzewanie miejskie! II piętro, 18 m2.