dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie "wolne od zaraz", - i piętro , Centrum blisko Opera Nova oraz (blisko Ronda Grunwaldzkiego) -1400 zł + 560 zł + prąd wedle zużycia w cenie czynszu mamy wodę i ścieki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko tutaj! Na wynajem Mieszkanie z Antresolą na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Lokal mieści się w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ma 25 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł45 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dworcowej Nr 13, centrum. Lokalizacja idealna dla osób, którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki o powierzchni 36 m , zlokalizowanej na Osiedlu Sześciu Planet, w pobliżu Ronda Toruńskiego. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 113,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie M-4 na Wyżynach z windą od poziomu 0 - idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Gorąco zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 1 piętrze na nowo powstałym osiedlu industria w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

229 900 zł27 m² 8 421,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości poleca przytulne mieszkanie idealne na start lub pod wynajem. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 27 m Liczba pokoi: 1 Układ mieszkania: pokój Oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bartodzieje,Bydgoszcz

318 000 zł37 m² 8 617,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - 2 pokoje na Bartodziejach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja przynosząca stały dochód w postaci wynajmu! Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szwederowo,Bydgoszcz

365 000 zł35 m² 10 290,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja do 11.02.2025 DM NIERUCHOMOŚCI prezentuje to funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na bydgoskim Szwederowie, przy ulicy Podhalańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Kapuściska,Bydgoszcz

1 101 zł34 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Pokój na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji! Tuż obok Collegium Medicum oraz Zespołu Szkół Chemicznych Ul. Łukasiewicza. Mieszkanie oryginalnie ma dwa pokoje, ale mniejszy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Makler Nieruchomości poleca na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 38 m , zlokalizowaną na osiedlu Glinki w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność w naszym biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 48 m | Ul. Kaliskiego | 399 000 zł Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki położonej przy ulicy Głowackiego na wynajem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Kapuściska,Bydgoszcz

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia jasna kawalerka przy ulicy Kościuszki 13a *powierzchnia 25 m2 *3-cie piętro, winda *ogrzewanie centralne *duży balkon *w pobliżu Dworzec pkp i Bydgoska Szkoła Wyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 38m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Glinki w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku bez windy na Os. Bartodzieje przy ul. Bartosza Głowackiego w Bydgoszczy. Lokal mieści się na terenie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca na wynajem funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie 38 m2 na pograniczu osiedli błonie/górzyskowo: kawalerka w pełni wyposażona składa się z: - dużego pokoju ok. 20 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecamy kawalerkę 35m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym w 2006 roku, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości rezerwacja - oferta wstrzymana do 01 lutego 2025 roku Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31m2 , na III piętrze wieżowca, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Mieszkanie położone na 2 piętrze na nowo powstałym osiedlu industria w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

234 000 zł23 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo ładna i praktyczna kawalerka w świetnej lokalizacji zaledwie 3 minuty od teatru przy ul. Gdańskiej. Wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

1 500 zł38 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia kawalerki na osiedlu Wilczak w nowym budownictwie na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku. Spokojna okolica oraz łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warmińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł35 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dr. Warmińskiego w Bydgoszczy. Prezentowane mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bielawy,Bydgoszcz

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ,najchętniej dla studentów,w bardzo dobrej dzielnicy przy ul.Niemcewicza. Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,położony na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Wyżyny,Bydgoszcz

1 700 zł39 m² 44,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 38,58 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny, ul. Bohaterów Kragujewca 2. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

412 000 zł34 m² 12 251 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowoczesny apartamentowiec z ogrodem! Marzysz o własnym miejscu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Inwestycyjne mieszkanie na Bartodziejach - idealne dla wynajmujących! Oferujemy przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Dzięki układowi trzech niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Plan inwestycyjny: dwa mieszkania przy ul. Gdańskiej 141, bydgoszcz Opis nieruchomości: dwa niezależne mieszkania w jednej lokalizacji, o łącznej powierzchni 104 m (po ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 600 zł39 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra oferta! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie M-2 o powierzchni 38,6 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu leśne. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 19,7m2 -oddzielna kuchnia 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kapuściska,Bydgoszcz

1 400 zł36 m² 38,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Wojska polskiego Prezentuję Państwu gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania M3 na Błoniu - gotowe do zamieszkania lub inwestycyjnie pod wynajem! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w ocieplonym bloku z lat 60-tych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wyżyny,Bydgoszcz

1 350 zł32 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,13m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego bloku przy ul. Ogrody, os. Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

233 000 zł27 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 27 m2 na Bielawach: lokal mieszkalny składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, 6 minut do Szpitala Jurasza Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta z pobliskiego Collegium Medicum. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysoka

Błonie,Bydgoszcz

2 799 zł53 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Apartament z windą z 2018 roku położony na 2 piętrze w nowszym bloku w Bydgoszczy przy ulicy Wysokiej 1e. Lokal mieści się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na terenie strzeżonym w Kompleksie Arkada- park przy ul. Toruńskiej 45 D w Bydgoszczy *powierzchnia 35 m2 *parter *ogrzewanie centralne *teren Kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura na wynajem kawalerka 28 m2, blisko centrum. Wielkim atutem mieszkania jest lokalizacja. Lokal znajduje się niedaleko dworca pkp, a blisko uczelni wsg. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem, osiedle Bartodzieje. W ofercie biura Olimp mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38m2, na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym. Lokal mieszkalny poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł35 m² 28,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1