dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 550 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu wyposażonej kawalerki, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie dzielnicy Bartodzieje. Minimalny okres wynajmu na 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienkiewicza

Bocianowo,Bydgoszcz

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Sienkiewicza 61 *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowana *I piętro, 26,08m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Bocianowo,Bydgoszcz

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy Racławickiej 10 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *w pobliżu Dworzec pkp *w okolicy są tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę do wynajęcia na 3 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. Ul. Gdańska 31. Nieruchomość składa się z : - pokój 16 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne jasne mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy blisko Centrum *bardzo korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym *rozbudowana sieć handlowa *w pobliżu miejsca spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia idealne dla singla studio *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, z dużą antresola, która stanowi osobną przestrzeń sypialniana *1-sze piętro, 13m2 *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

1 500 zł37 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca na wynajem kawalerkę w nowym budownictwie o łącznej powierzchni 37,0 m2 w skład której wchodzą: - przestronny, jasny pokój z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Walecznych Tylko Najem Okazjonalny Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł29 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękna kawalerka bardzo blisko Centrum. Apartament o powierzchni 29 m2, usytuowany na 1 piętrze apartamentowca na nowym osiedli iq, składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jasna

Okole,Bydgoszcz

990 zł14 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio *parter, 13,53m2 *ogrzewanie centralne *kamienica po remoncie, nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gimnazjalna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciepłe mieszkanie znajdujące się znajduje się w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy na ul. Gimnazjalnej ( w pobliżu tramwaje, autobusy) Mieszkanie o powierzchni 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 800 zł27 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia nowej kawalerki przy ulicy Akademickiej. Nowe mieszkanie wykończone i umeblowane czeka na najemcę. Mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji bezpośrednio od właściciela. Z miejscem parkingowym. Do wynajęcia duża, komfortowa i w pełni urządzona kawalerka o wysokim standardzie wykończenia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 550 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem kawalerkę w nowym budownictwie o łącznej powierzchni 37,0 m2 w skład której wchodzą: - przestronny, jasny pokój z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

189 000 zł25 m² 7 452,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, blisko dworca pkp, dużych zakładów pracy. W najbliższym otoczeniu, wydział Politechniki Bydgoskiej, plac Piastowski, na którym znajduje się targowisko oraz punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł29 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka bardzo blisko Centrum. Apartament o powierzchni 29 m2, usytuowany na 1 piętrze apartamentowca, składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubelska

Błonie,Bydgoszcz

1 370 zł27 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka w centrum, przy ulicy Lubelskiej 11 *ogrzewanie gazowe *lokal o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długosza

Okole,Bydgoszcz

1 060 zł22 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy, która jest perełką ulicy Śląskiej *mieszkanie spełni oczekiwani nawet bardzo wymagającego lokatora- jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jasna

Okole,Bydgoszcz

1 090 zł17 m² 64,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcie mieszkanie z antresolą w kamienicy przy ul. Jasnej 11-13 *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane studio na parterze trzypiętrowego bloku *duży balkon *25,56 m2 *ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu okazyjnej kawalerki w centrum Bydgoszczy. Niewielkie dwupokojowe mieszkanie mieści się na czwartym piętrze kilkuletniego bloku z windą w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Okole,Bydgoszcz

1 190 zł24 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Nowowgrodzka 4 *pełne wyposażenie *24,46m2 *1 piętro *centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowa łazienka, pralka, kuchnia, podłogi , meble, kanapy, instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne, gładzie, drzwi itp. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zaświat

Myślęcinek,Bydgoszcz

1 700 zł26 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament blisko centrum miasta Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w centrum Bydgoszczy (zaświat). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni z funkcjonalnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przytulną kawalerkę mieszczącą się w odrestaurowanej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na podłogach oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości prezentuje na wynajem wyjątkową ofertę mieszkania położonego w urokliwej okolicy na bydgoskich bielawach nieopodal Szpitala oraz Uczelni. To doskonała propozycja dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podwale

Śródmieście,Bydgoszcz

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy w bardzo dobrym stanie *ścisłe centrum Bydgoszczy *17 m2, II piętro Wyposażenie: *salon: kanapa, przestronna szafa, stolik do kawy, krzesło *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie w nowym budownictwie *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, posiada otwartą przestrzeń *1-sze piętro, duży balkon, winda, 25,56m2 *ogrzewanie centralne *korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bocianowo,Bydgoszcz

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie *2-gie piętro, duży balkon, winda, 25m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowity koszt wynajmu to 1600 zł za całość, już z mediami. Poszukiwany solidny najemca ze stałym dochodem. W ofercie wynajmu posiadamy komfortowy pokój w centrum miasta. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kasztelanka,Bydgoszcz

1 950 zł79 m² 24,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon, na osiedlu Kasztelanka, ul. Osiedlowa. Na powierzchnię całkowitą mieszkania 72,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M akler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na wynajem funkcjonalną, piękną kawalerkę położoną w centrum miasta, blisko Dworca pkp. Lokal o metrażu niespełna 30m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zduny

Śródmieście,Bydgoszcz

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *w pełni wyposażona kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Zduny 15 *znajduje się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta *bardzo blisko do Wyspy Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł38 m² 39,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z 2009 roku. To niemal w pełni wyposażone lokum na bydgoskim Górzyskowie, emanujące dobrą energią, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w Centrum Bydgoszczy - ul. Kordeckiego. Mieszkanie o pow. 27 m2, składa się z salonu z wyjściem na dużą słoneczną loggię, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta na wynajem. Świeżo wyremontowana, ładnie urządzona i słoneczna kawalerka na 2. piętrze odnowionej kamienicy w świetnej lokalizacji w Śródmieściu, blisko Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancka kawalerka zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 33 m2 znajduje się na 2 kondygnacji odnowionej kamienicy, wybudowanej w ostatnich latach XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Basia tel. Prestige Nieruchomości Oferta Wynajmu Mieszkania Lokalizacja: bydgoszcz, bartodzieje ul. Skłodowskiej- curie Opis Mieszkania: powierzchnia: 42 m2. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

1 501 zł37 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 37,1 m2. Preferowany najem okazjonalny. w skład której wchodzą: - przestronny, jasny pokój z aneksem kuchennym, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie na Okolu o powierzchni 21m składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc i korytarza.Mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij