dowolna

Mieszkania dla studentów Bydgoszcz - Oferty najmu mieszkań

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

1 550 zł75 m² 20,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem. Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57,78 m² 6 732,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze cisza, spokój i mnóstwo możliwości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,78 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł65 m² 6 861,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Przylesie w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z salonu, dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

375 000 zł39,20 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59,20 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu Czyżkówko przy ul Koronowskiej w nowopowstałym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia słoneczne mieszkanie po remoncie- oferta bez prowizji Do wynajęcia duża kawalerka w centrum Bydgoszczy bezpośrednio po remoncie. Doskonała lokalizacja w centrum miasta blisko.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,21 m² 7 497,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,34 m² 39,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem tylko okazjonalny ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej) Prezentuję do wynajęcia umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. Szwederowo/górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł23 m² 11 739,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają kawalerkę 23,3m2 z loggią do wprowadzenia bez nakładów, w genialnej lokalizacji, miejsca parkingowe na terenie zamkniętym! Dzielnica Muzyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze w zadbanym budynku przy ul. Fryderyka Chopina w Bydgoszczy. Najważniejsze atuty: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 715 zł54,78 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65,50 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 65,5 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z cegły w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka na parterze Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej odległości od Starego Miasta. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na parterze w nowowybudowanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 465 zł49,75 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają do wynajęcia świeżo wykończone mieszkania 2 pokojowe, ok. 28m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ulicy Gdańskiej wszystko nowe, łącznie z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł43,72 m² 9 126,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,08 m² 10 102,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości polecają! Idealne dla studentów 2 pokoje blisko Politechniki Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,08 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w Bydgoszczy przy ul. Nowowiejskiego 3. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokal składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

363 500 zł41,67 m² 8 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone przy ul. Racławickiej w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m w odnowionej kamienicy - centrum Bydgoszczy Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 1. piętrze zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana na 4. piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z: -salonu, -kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

277 725 zł37,03 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położna na drugim piętrze w bloku z windą usytuowanym na osiedlu Eskulapa w Fordonie. Blok trzypiętrowy, z cegły, wybudowany w 2012 roku, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2026 r. Prezentujemy naszą nową ofertę - mieszkanie na wynajem położone w Bydgoszczy w spokojnej części osiedla Kapuściska. To przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

394 416 zł54,78 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m : 7 200 zł Czynsz do wspólnoty:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną i przestronną kawalerkę o powierzchni 42 m2, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta na terenie nowej inwestycji Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. W pokoju szafa. W kuchni- meble kuchenne oraz gazówka. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny .

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36,05 m² 12 898,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Biurze Makler To oferta skierowana dla osób które marzą o wygodnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł61,30 m² 9 755,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | ul. Wyszyńskiego 32 | Bartodzieje 61,3 m | 4 pokoje | balkon | piwnica | parking za szlabanem Szukasz mieszkania, które będzie dokładnie takie, jak chcesz - bez kompromisów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 800 zł56,51 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,51 m , położone na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,79 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem | 31,79 m | Bartodzieje, ul. Żmudzka | parking za bramą Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 31,79 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Sybiraków 10 w Fordonie na osiedlu Pod Skarpą. Nieruchomość o powierzchni ok 30 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Twoje nowe M3 w Fordonie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bl oku z 1991, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

260 000 zł35,86 m² 7 250,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupak inwestycyjny W sercu miasta gotowy na zysk Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna dwie niezależne mikrokawalerki (18,3 m oraz 17,56 m ) sprzedawane na jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,90 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia jednopokojowego mieszkania na Osiedlu Leśnym. Lokal znajduje się na 2 piętrze trzypiętrowego bloku bez windy. Do dyspozycji jest duży salon około 19m2, spora kuchnia 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł32,06 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Miasta Przedstawiam mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Lokal świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem (np.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na 2 Piętrze, kawalerka, 33 m2, 1 500 zł + opłaty według zużycia Mieszkanie jest jasne okna znajdują się w kierunku południa oraz wschodu. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum Całkowity koszt najmu wraz z czynszem do spółdzielni, prądem oraz internetem 2800 zł! W pełni wyposażone! Mieszkanie posiada 31 m2. Pierwsze piętro. Salon/sypialnia -.