dowolna

Mieszkania do remontu Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworzec

Fordon,Bydgoszcz

125 000 zł29 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Słoneczne Mieszkanie w Kamienicy - 29 m , 1 Piętro Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł55 m² 6 588,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

279 000 zł48 m² 5 850,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Pakiet Startowy-Twoje M4 Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,69 m 2. Mieszczące się w bloku na III piętrze. Teren wokół bardzo zadbany, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m 2 , mieszczące się na 7. piętrze w wieżowcu na os. Bartodzieje przy ul. Żmudzkiej 5. Z balkonu widok na panoramę miasta - r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł47 m² 6 768,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,54 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska ul. Boh. Westerplatte. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

184 999 zł23 m² 8 185,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta. Tylko W DM nieruchomości. Oferta sprzedaży mieszkania idealnego dla pary, singli bądź jako inwestycja w jednej z najbardziej poszukiwanych bydgoskich lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Kawalerka na drugim piętrze bloku przy ul. Łomżyńskiej w Bydgoszczy. Do remontu. Powierzchnia 26m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do wspólnoty 310zł Więcej info: expander.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 70 m2 na parterze w 3 piętrowej kamienicy śródmieście Mieszkanie dwustronne. Bardzo jasne i przestronne. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska! W skład mieszkania wchodzi: -pokój 16 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

319 900 zł57 m² 5 622,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - Bartodzieje Małe (ul. Spokojna). Budynek: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Bartodzieje,Bydgoszcz

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie sprzedam mieszkanie dwupokojowe do remontu. Mieszkanie w tzw. "układzie szczecińskim" składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki i wc. Na podłodze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

467 000 zł59 m² 7 915,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura luksusowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje. W skład lokalu wchodzą trzy przestronne, funkcjonalne pokoje, korytarz, kuchnia w zabudowie wykonana na indywidualne zamówienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

198 342 zł31 m² 6 418,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie inwestycyjne w Bydgoszczy na sprzedaż. Stan do remontu. > załączamy przykładowe wizualizacje plus zdjęcia klatki i bramy. < centrum miasta ul. Jagiellońska 12. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 37 M2 dwa pokoje blok IV piętro szwederowo A.CHOŁONIEWSKIEGO BYDGOSZCZ Ofertą sprzedaży jest mieszkanie do remontu usytuowane na czwartym piętrze o powierzchni 37,36 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł131 m² 4 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Wyżyny B4,Bydgoszcz

285 000 zł42 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny B4 - ul. Węgierska. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

390 000 zł76 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Bielawy. Oferta idealna dla rodziny lub pod inwestycję (wynajem np. dla studentów). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł64 m² 7 858,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

235 000 zł42 m² 5 596,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Opis oferty: mieszkanie o powierzchni 41,99 m2, w stanie do generalnego remontu w odremontowanej kamienicy, w sąsiedztwie rzeki Brda. Oferta idealna dla inwestora, a także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

228 999 zł26 m² 8 697,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta kawalerki na Glinkach już dostępna! Mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym w najbardziej korzystnej lokalizacji osiedla. Nieruchomość położona na 2 piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

255 000 zł29 m² 8 912,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 28,61 m2 w samym sercu miasta. Wszędzie blisko - przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

410 000 zł120 m² 3 430,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Na powierzchni 119,5 m 2 mieszczą się 4 osobne pokoje, duża kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze i korytarz. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

265 000 zł34 m² 7 734,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 34,26 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz dobrej lokaty kapitału? A może interesuję Cię wygodne lokum dla rodziny? Jeżeli odpowiedź na jedno z powyższych pytań brzmi twierdząco to myślę, że mogę Ci zaproponować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 000 zł26 m² 7 797,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 30 M2 parter centrum bydgoszczy ul.RACŁAWICKA Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w budynku jednopiętrowym w podwórku. Wejście z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 43m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Bielawy, w bloku na 2 kondygnacji, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m kw.,na siódmym piętrze bloku dziesięciopiętrowego na oś.Wyżyny. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m kw.,na na dziewiątym piętrze budynku wielokondygnacyjnego na osiedlu Wzgórze Wolności przy ulicy Słowiańskiej. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielawy,Bydgoszcz

440 000 zł83 m² 5 271,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Libera Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania na ostatniej kondygnacji kamienicy na osiedlu Bielawy. Doskonała lokalizacja: cicha ulica, blisko do centrum miasta oraz wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

319 999 zł52 m² 6 153,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na Wyżynach. Mieszkanie składa się z : *salon - 16 m2 *sypialnia - ok 10,5 m2 *sypialnia -ok 9 m2 *kuchnia - ok 7 m2 *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na os. Bartodzieje w Bydgoszczy. Lokal do własnej aranżacji, które wyremontujesz według własnych potrzeb i gustu. Atuty nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bartodzieje,Bydgoszcz

343 000 zł52 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bartodzieje, ul. Kołobrzeska Mieszkanie w super lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum przy ul. Kościuszki 10, świetna lokalizacja. Mieszkanie zostało przygotowane i podzielone na trzy osobne nie przechodnie mieszkania. Lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Fordon,Bydgoszcz

280 000 zł50 m² 5 566,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m 2 , mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie na os. Nad Wisłą - ul. Okulickiego. W skład pomieszczeń wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł46 m² 6 596,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy jasne, przyjemne mieszkanie o powierzchni 46,39 m Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w jedenastopiętrowym bloku z 1978 r. Jego atutem jest położenie. 15 minut pieszo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Fordon,Bydgoszcz

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanej na os. Nad Wisłą w Fordonie. Nieruchomość o powierzchni 45m2 znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

275 000 zł38 m² 7 178,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze makler! Mamy dla Państwa do zaprezentowania mieszkanie na Osiedlu leśnym na szóstym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia lokalu to 38,31m2 ,składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie naszego biura dwu pokojowe mieszkanie w bloku na Kapuściskach, 2 piętro + Loggia. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z wyjściem na Loggie. 16 m2 - Mały pokój 9,03 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

285 000 zł56 m² 5 044,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego mieszkania usytuowanego na II piętrze bloku z cegły na bydgoskich Bartodziejach przy ulicy Sygnałowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

395 000 zł79 m² 4 987,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas - Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 79,2 m2, położonego w samym sercu miasta przy ulicy Gdańskiej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

295 000 zł47 m² 6 303,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i dwie piwnice. Budynek: nieruchomość mieści się na 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij