dowolna

Mieszkania do remontu Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

136 000 zł20 m² 6 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam kawalerkę do generalnego remontu na ulicy Matejki w kamienicy dwupiętrowej. Jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Plastikowe okna w cenie mieszkania Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

136 000 zł20 m² 6 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł28 m² 7 004,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie około 20 mieszkań w samym sercu Bydgoszczy, bardzo blisko rzeki. Mieszkania o powierzchni od 27 m2 do 57 m2 w cenie od 199tyś. w zależności od metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

260 000 zł47 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, garderobą, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł42 m² 6 832,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku. Skład mieszkania: duży salon, osobna kuchnia , sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

337 000 zł56 m² 5 975,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Oferowana nieruchomość jest położona na 2 piętrze kamienicy, teren ogrodzony i zadbany. To mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

219 990 zł37 m² 5 945,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy kawalerkę 37 m2 położoną na 1 piętrze, trzypiętrowego bloku Kapuściska Mieszkanie do remontu. Idealne dla młodej pary. Mieszkanie bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bartodzieje,Bydgoszcz

260 000 zł47 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzy pokojowego mieszkania na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na ósmym piętrze wieżowca po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3/36m2, usytuowane na II piętrze w 2-piętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo. Na sprzedaż mieszkanie na powierzchnię którego składają się: - 2 nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł48 m² 6 803,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3- pokojowe Z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie składa się: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

327 000 zł54 m² 6 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy kawalerkę 30 m2 położoną na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku Szwederowo Mieszkanie do remontu. Bardzo ciepłe, słoneczne i ciche. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na Kapuściskach Bardzo cicha i spokojna okolica, w pobliżu terenów zielonych. Mieszkanie w stanie deweloperskim - do wykończenia. Idealna lokalizacja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Makler poleca Mieszkanie do sprzedania na osiedlu Szwederowo bardzo dobra lokalizacja blisko Arkad. Lokal o powierzchni 42m składa się z pokoju dziennego, niewielkiej kuchni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł52 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bydgoskie Nieruchomości premium polecają! Mieszkanie 3-pokojowe w super lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

389 000 zł50 m² 7 750,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bez pośredników!mieszkanie dwupokojowe Z na 1 piętrze! dla rodziny I pod inwestycję! Świetna Lokalizacja! Pierwsze piętro! Nowe Budownictwo! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku na Wyżynach. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie / układ szczeciński /na którego łączną powierzchnię 53 m2, składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

259 000 zł43 m² 6 024,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży: dwupokojowe mieszkanie w układzie szczecińskim na 10 piętrze wieżowca na bezpiecznym osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

306 000 zł49 m² 6 292,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych o powierzchni 48,63 m2. Super lokalizacja, centrum Fordonu. W pobliżu znajdują się przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł48 m² 6 737,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w wyjątkowym punkcie osiedla Kapuściska - przy samej skarpie "górnego Trasu". Oferta obejmuje lokal mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł52 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu jasne i funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem w bardzo pożądanej lokalizacji na Osiedlu Wyżyny. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

275 000 zł49 m² 5 646,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Skład mieszkania: duży salon, osobna kuchnia , sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie we wieżowcu na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji.Mieszkanie nie wymaga remontu, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja idealna blisko markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy kawalerkę 35 m2 położoną na 1 piętrze, czteropiętrowego bloku fordon Mieszkanie do remontu. Idealne dla młodej pary. Blok wybudowany w 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

335 000 zł56 m² 5 968,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze. Nowa niższa cena Mieszkanie zawiera: * jasny salon -14 m2 * sypialnie - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

289 900 zł49 m² 5 916,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dwupokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sandomierskiej na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Szybowników,Bydgoszcz

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Rataja Zapraszam do obejrzenia mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

317 900 zł53 m² 5 998,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położnego w jednym z najlepiej ulokowanych punktów Bydgoskich Wyżyn. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł75 m² 5 341,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Przedmiotem oferty jest mieszkanie z ogromnym potencjałem zlokalizowane na Kapuściskach w samym sercu tej dzielnicy. Budynek utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Okole,Bydgoszcz

239 000 zł78 m² 3 075,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy, w centrum miasta, przy ulicy Garbary 9. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,1 m2, poddaszowe , zlokalizowane na czwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

179 000 zł38 m² 4 773,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mieszkanie M-3 w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

362 500 zł53 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w układzie szczecińskim o powierzchni 53m2 zlokalizowane na osiedlu Wyżyny biv. 3. piętro niskiego bloku, balkon. Salon 16m 2 , sypialnie: 11m 2 i 9 m2, odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3/36m2, usytuowane na II piętrze w @-piętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo. Na sprzedaż mieszkanie na powierzchnię którego składają się: - 2 nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Świetnie trafiłeś! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o łącznym metrażu 47 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

230 000 zł39 m² 5 912,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Myślisz o inwestycji lub mieszkaniu dla siebie? Centrum miasta i bliskość najważniejszych punktów jest dla Ciebie ważna? Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

440 000 zł63 m² 6 940,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas - oferta na wyłączność. Makler poleca! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w bardzo dogodnej lokalizacji osiedla przy ulicy Łochowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

309 999 zł62 m² 5 010,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie mieszczące się w wyjątkowej i niezwykle prestiżowej lokalizacji- przy ulicy A. Cieszkowskiego! "ulica Augusta Cieszkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

319 000 zł61 m² 5 203,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż / przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na os. Bartodzieje w Bydgoszczy. - bardzo dobra lokalizacja - Balkon - 3 pokoje - Do własnej aranżacji W skład mieszkania.