dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Dolny Taras

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone, miejsc do spania - 3 podwójne. Chętnie wynajmę sympatycznym studentom. Blisko przystanek T 1 i 2, 7 min do przystanku A 52,65,68. B.dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Dolny Taras,Bydgoszcz

1 100 zł77 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2 umeblowane mieszkania : 3 pokojowe 77m2 1100zł+media i 2pokojowe 1000zł+media. Blisko centrum ( okolice Multikina ) 10min pieszo do wsg

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

93 000 zł21 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

PO remoncie , antresola , okna pcv , łazienka Z prysznicem , piwnica Kontakt pod mailem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

85 000 zł21 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

21 metrów , po remoncie , okna pcv , podłoga deski , drewniany wystrój , antresola , aneks kuchenny , łazienka z prysznicem (kafelki) , centrum miasta , piętro 1/2 , piwnica , czynsz 80zł + fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Dolny Taras,Bydgoszcz

1 100 zł59 m² 18,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w samym centrum miasta 2 pokoje(28 i 18 m2) w układzie przechodnim z kuchnią i łazienką(13 m2) .Po generalnym remoncie:okna PCV,cyklinowane podłogi,kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij