dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Fordon

277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

277 ogłoszeń

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Makler poleca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Wyszogrodzie z widokiem na Wisłę Na sprzedaż słoneczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 41 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu w nowej inwestycji - osiedle Akademickie na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość scrollowania ogłoszeń z wirtualnymi spacerami po budynkach, które jeszcze nie istnieją? Zatrzymaj się tutaj. Przy ul. Żemojtela nie bawimy się w obietnice tutaj klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość czekania latami, aż deweloper wbije pierwszą łopatę? Chcesz kupić mieszkanie i od razu planować, jaki kolor będzie miała Twoja nowa kanapa? No to trafiłeś idealnie! Inwestycja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w Fordonie przy ul. Bortnowskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie 53 m2 składa się z dwóch umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł80,10 m² 7 428,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Bydgoszcz | Fordon - Przylesie | 80,3 m + balkon/loggia | parking zamknięty Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37 m² 11 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca! Jeśli szukasz mieszkania doskonałego zarówno pod wynajem, pod inwestycję jaki do własnego zamieszkania - koniecznie poznaj tę ofertę! Nieruchomość położona w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Twoje nowe M3 w Fordonie! Lokal tylko czeka na zaaranżowanie przez nowych mieszkańców! Mieszkanie położone na III piętrze w bl oku z 1989, położone w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

380 050 zł58 m² 6 552,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części bydgoskiego Fordonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,96 m² 7 032,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze zadbanego bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m 2 - salon - z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,29 m² 6 936,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kontakt Ewa Schulz tel.   Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie w Fordonie przy ul. Igrzyskowej. Mieszkanie po generalnym remoncie podczas którego wymieniono stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze M4 Fordon os. Szybowników Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Będzie dostępne od 1 czerwca! Zapraszamy do obejrzenia komfortowego mieszkania trzypokojowego w nowym budownictwie. 3 piętro (ostatnie), z balkonem, nowoczesne meble i agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 1986 roku przy osiedlu Bajka w Fordonie. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 - Bydgoszcz, fordon, ul. Sucharskiego Typ : M4 Piętro : 4/4 (budynek bez windy) Powierzchnia : 53 m2 Układ : 2 pokoje Salon z balkonem (ok. 1,5 m długości) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł47 m² 10 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w prestiżowym i spokojnym kompleksie Active Park w Fordonie. Oferta idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 6 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - wanna, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie wc - miska podwieszana, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w nowym budownictwie! Blok oddany w 2022 r. przez Arkada Invest. Urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia, zabudowy meblowe wykonane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 463 zł60,24 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne , słoneczne dwupokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Fordonu. Dwa niezależne pokoje. Kuchnia z oknem zabudowana meblami wliczonymi w cenę nieruchomości. Na podłogach.