dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Fordon

277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

277 ogłoszeń

364 000 zł48,22 m² 7 548,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Nowa winda od poziomu 0. Umowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 200 zł35,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2054

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54,46 m² 12 467,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, który zachwyca stylem od progu, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu czy stresu związanego z wykończeniem? Biuro Zaworska Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czy apartament może stać się Twoją prywatną oazą? Eskulapa przestrzeń, która oddycha razem z Tobą. Są miejsca, do których wraca się tylko po to, by przenocować. I są takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

468 990 zł63,57 m² 7 377,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z loggią - Fordon osiedle Szybowników Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 20 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 503 zł81,44 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,17 m² 13 442,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie W nowym fordonie - os. Eskulapa atuty: - gotowe do wprowadzenia! - Kameralne osiedle w nowym budownictwie! - Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,40 m² 7 748,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie (64,40 m ) na 2 piętrze z loggią w Fordonie. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert Nieruchomości, prezentacje możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54,50 m² 12 275,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -stary Fordon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyłącznie w naszym biurze: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią Fordon, ul. Juhasów, bydgoszcz Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł83 m² 10 361,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,35 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą z 2012 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 9 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 900 zł45,63 m² 10 122,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne 2 pokoje Wyjątkowo przestronne i ustawne wnętrza, kuchnia i sypialnia "w kwadracie" Widok na górki fordońskie Umeblowane jak na zdjęciach: w kuchni kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę Fordon, ul. Rybaki Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48,45 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (duży pokój z wnęką), z osobna kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie częściowo umeblowane - możliwość doposażenia (kwestia do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł60,50 m² 8 462,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie: wchodzisz do mieszkania, a tu przestronny salon , idealny na rodzinne wieczory. Do tego dwa dodatkowe pokoje - dla dzieci, na biuro, albo gościnny - jak chcesz! Oddzielna kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,45 m² 6 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

! rezerwacja! Oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym Biurze Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie M-3, 4 piętro, klatka schodowa po remoncie, duży balkon, piwnica, w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 078 zł73,73 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Makler prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 33,11 m , położone w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,70 m² 55,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2020 roku. Tylko 3 piętra mieszkalne, winda, zadbane części.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59 m² 10 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 59 m z tarasem i widokiem na las - wyjątkowy klimat, cisza i świetna komunikacja! Jeśli marzysz o miejscu, które daje spokój, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,36 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni użytkowej 63,36 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie - osiedle Szybowników - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc! premium 2 pokoje 30m2! osiedle skorbud atuty: - wysoki standard wykończenia! - budynek z 2024r! - pełne wyposażenie agd! - balkon! - brak podatku pcc! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,65 m² 6 628,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Nad Wisłą, w Fordonie. Pomieszczenia: 52,65 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,45 m² 10 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w Fordonie. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o narożnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40,24 m² 11 406,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 352 zł80,85 m² 9 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,85m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48.45 m2 plus piwnica ok.4m2 NOWA CENA. ul. Janosika wyłączność Pokoje o pow.22 i 10m2 kuchnia o pow.6m2 łazienka o pow.4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne dwupokojowe mieszkanie | 30 m | ul. Produkcyjna, fordon Oferuję na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 536 zł56,41 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,41m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60,83 m² 6 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przytulne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Fordonie - idealne pod Twoją aranżację! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 540 zł42,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45 m² 11 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Fordońska Zapraszam do obejrzenia pięknego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 900 zł37,22 m² 10 663,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z przepięknym widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Tatrzańskie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 60 m - 2. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: cicha i spokojna okolica z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz szkół. Idealne.