dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie na parterze. Nieruchomość o powierzchni 75m2 składa się: - dużego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

667 000 zł94 m² 7 129,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży wspaniałe, przestronne M-5 na Górzyskowie, w 3 piętrowym bloku, zlokalizowane na wysokim parterze. Blok z cegły zbudowany w 1998 r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

423 000 zł64 m² 6 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Górzyskowie o powierzchni 64m2. Lokalizacja - Cicha i spokojna okolica cieszy się ogromną popularnością. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

335 000 zł62 m² 5 447,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości Poleca! Piękne , ciepłe mieszkanie w bloku,na osiedlu Błonie- górzyskowo w Bydgoszczy. Blok jest 3-piętrowy wybudowany z cegły, ocieplony, wyremontowany , ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

352 000 zł48 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku na Górzyskowie. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

559 000 zł81 m² 6 901,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 81,00m2 z dwoma balkonami na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Górzyskowo. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

449 000 zł61 m² 7 409,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia komfortowego mieszkania usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 60,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Górzyskowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku z 2001 roku na terenie zamkniętym. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler poleca Mieszkanie 2-pokojowe, przestronne, z kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie w wysokim standardzie, w bloku na 2 piętrze w nowym budownictwie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie ma 68 m 2, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

695 000 zł116 m² 6 006,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu atrakcyjny apartament na sprzedaż. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w bloku z 2005 roku zlokalizowanym na pograniczu Górzyskowa i Szwederowa. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

314 000 zł53 m² 5 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze 3 -piętrowego bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

285 500 zł41 m² 6 963,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu ofertę kawalerki na sprzedaż. Mieszkanie jest zlokalizowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku na Górzyskowie. Całkowity metraż mieszkania wynosi 41 mkw a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

460 000 zł66 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania idealnego dla rodziny w świetnej lokalizacji na Górzyskowie. Nieruchomość jest usytuowana na parterze nowoczesnego dwupiętrowego bloku z roku 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler Nieruchomości prezentuje! mieszkanie na górzyskowie! Mieszkanie z całym wyposażeniem w cenie! Jest to spokojna i cicha okolica, w pobliżu sklepy, szkoła, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

3 200 zł140 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 145 m - dwu poziomowe , znajdujace sie na 3 pietrze Na .pierwszym poziomie znajduje sie salon z aneksem kuchennym obok spizarnia, mala lazienka , pokoj oraz mala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 000 zł65 m² 6 054,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 65,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 61m2 zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo w kameralnym, piętrowym bloku z cegły. Czynsz dla 3 osobowej rodziny to koszt około 550 zł (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

295 000 zł40 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość znajduję się na II piętrze, blisko sklepy, szkoła,przystanek autobusowy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

399 840 zł59 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam niezwykły apartament o powierzchni 58,8 m w prestiżowej inwestycji i doskonałej lokalizacji - na bydgoskim Górzyskowie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

406 250 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam bezkonkurencyjny apartament o powierzchni 62,5 m znajdujący się na parterze w nowej prestiżowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

384 000 zł55 m² 6 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku z 1997 roku na Górzyskowie. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, z balkonem, okna od dwóch stron- mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

337 680 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam najlepsze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m znajdujące się na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Górzyskowo,Bydgoszcz

438 900 zł66 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam nadzwyczajny, 3-pokojowy apartament znajdujący się na pierwszej kondygnacji nowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie składa się z : jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2 z balkonem, na osiedlu Górzyskowo. Składa się z: - aneksu kuchennego 20 m2, z wyjściem na balkon, - 2 sypialnie 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość jest zlokalizowana w bloku z 2001 roku i ma powierzchnię 48 m2. W skład tej powierzchni wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość to niski 4 piętrowy blok z windą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

384 900 zł55 m² 6 998,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku z 1997 roku na osiedlu Górzyskowo. Dzielnica w jakiej znajduje się nieruchomość to niespotykanie bezpieczne, ciche, spokojne i przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy ładne mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość to niski 4 pietrowy blok z grubej czerwonej cegły wybudowany w 2001 r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 72m2 - salon + garderoba 24m2 - kuchnia 7m2 - sypialnia 7,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halicka

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Oferta wstrzymana do 21 sierpnia 2020 roku - rezerwacja Mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na bydgoskim Górzyskowie. Z pięknym widokiem na lotnisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

493 000 zł75 m² 6 573,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo, 75 m2 oraz pomieszczenie przynależne 10 m2, w bardzo dobrej lokalizacji, na wysokim parterze 2 - piętrowego bloku zbudowanego z cegły. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 55m2 - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biedaszkowo

Biedaszkowo,Bydgoszcz

138 000 zł31 m² 4 451,61 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz .Okna PCV. W kuchni meble kuchenne.Na podłogach panele ,kafle. Sciany gładzie. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko szpital im.Jurasza Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz.Posiada księgę wieczystą - pełna własność wraz z gruntem Składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 16m2 /wyjście na loggię/ Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

161 000 zł34 m² 4 735,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz- górzyskowo. Mieszkanie typu M-2 w bloku z cegły z balkonem. Okna drewniane, nowego typu, na ścianach gładzie gipsowe, w kuchni i łazience kafelki i glazura nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Górzyskowo. Sprzedamy mieszkanie na Górzyskowie. Blok monitorowany, częściowo ogrodzony. Budowa z 2004r wykonanie: cegła! Blok położony w doskonałej lokalizacji. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Górzyskowo. Sprzedam mieszkanie M5, 73 m2, położone Górzyskowo, ul. Gersona, cicha i spokojna okolica. Blok ocieplony, zbudowany w 1991 r. Mieszkanie na 4 piętrze. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

178 000 zł48 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Szwederowo. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w budynku z nowoczesną windą (2014 r.). Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka M2, 32 m2, na X pietrze z dużą loggią.Możliwość aranżacji mieszkania na dwa pokoje z aneksem kuchennym. W mieszkaniu pozostają meble w łazience, korytarzu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

140 000 zł36 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Górzyskowo / Ikara, M-3; 35,90 m2, w bloku dwupiętrowym na II p, pokój 14,5m2; pokój 7 m2; kuchnia 6,5m2; korytarz 4,5m2; łazienka 2,9 m2; wysokość 2,8 m2, piwnica 6,3m2; okna pcv,.