dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

179 000 zł42 m² 4 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od kilkunastu lat aktywnie tworzymy bydgoski rynek nieruchomości. Cechuje nas kreatywność, unikatowość oraz indywidualne podejście do Klienta. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

183 000 zł50 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Górzyskowo-Szwederowo. Mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu z dużą loggią. Okna pcv, na podłodze panele szwedzkie, w kuchni i łazience kafelki i glazura nowego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

229 500 zł33 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym pietrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 33m2 - salon 17,5m2 - kuchnia 5,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

249 000 zł37 m² 6 648,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronna kawalerka - Górzyskowo! Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze w bloku 3 piętrowym. Jeden duży ustawny pokój, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortową kawalerkę z klimatyzacją. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz na ul. Gołębiej (błonie/szwederowo). Usytuowane w bardzo dobrym punkcie, blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

475 000 zł75 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne M5 o ciekawym układzie z wystawą okien na wschód, południe i zachód + miejsce w hali garażowej W cenie. Lokal wykończony z najwyższą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

168 000 zł32 m² 5 169,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu kawalerkę kawalerkę idealną pod inwestycję o powierzchni 32,5 m2 na Górzyskowie. Lokum mieści się na 1 piętrze w kamienicy. Na dachu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Okolica bardzo spokojna, zazieleniona. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W niedalekiej odległości szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Górzyskowo o powierzchni 61m2. Lokalizacja - Osiedle położone jest w górnym tarasie miasta. W pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

475 000 zł75 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Górzyskowo o powierzchni 75m2. Lokalizacja - Osiedle znajduje się w górnym tarasie miasta. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

305 308 zł48 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu piękne, nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym (24,31m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

360 000 zł52 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,50 m2, na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Składa się z: - salonu 17,43 m2 ( z wyjściem na balkon 5 m2), - sypialni 12,89 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (61 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na trzecim (szczytowym) piętrze bloku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 34 m2 położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na czwartym, ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

374 900 zł53 m² 7 073,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (53 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na drugim piętrze bloku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 53 m2, górzyskowo, bydgoszcz. Nowoczesny blok z 2015 roku, kameralne, ciche i zamknięte osiedle, ul. Gołębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

313 000 zł48 m² 6 453,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja - Osiedle położone jest w górnym tarasie miasta. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, liczne sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Górzyskowo,Bydgoszcz

250 000 zł36 m² 6 961,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie znajduje się na 2 kondygnacji. Wnętrze mieszkania wykonane z myślą aby połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

485 000 zł66 m² 7 404,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Górzyskowo o powierzchni 65m2. Lokalizacja - Cicha i spokojna okolica cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

415 000 zł58 m² 7 094,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne M-4 w dogodnej lokalizacji - Górzyskowo. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja miejska. Blok wybudowany w 2013 roku, ogrodzony, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 74 m2, na osiedlu Górzyskowo. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Górzyskowo,Bydgoszcz

364 900 zł73 m² 4 998,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy na sprzedaż przestronny apartament w niskim 3 piętrowym bloku na Osiedlu Górzyskowo. Budynek mieszkalny powstał w 1998 roku i został wybudowany z cegły. Podczas prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gołębia

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł34 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość o powierzchni 34,24m2 położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł61 m² 21,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam piękne dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m2. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, 8 mieszkaniowym budynku na kondygnacji drugiej. Nieruchomość ma bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 950 zł78 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie (78 m2) położony w świetnie skomunikowanej dzielnicy miasta - Górzyskowo. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Górzyskowo,Bydgoszcz

438 035 zł67 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy 18 mieszkań w kameralnej inwestycji na Górzyskowie. Budynek trzypiętrowy wyposażony w windę, garaże indywidualne (również z platformami na drugi pojazd) położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

551 265 zł85 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na pierwszym piętrze ogrodzonego i monitorowanego apartamentowca na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie obejmuje dwie sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka o pow. 28 m2, usytuowana na II pietrze w bloku z cegły na Górzyskowie. Pokój z aneksem kuchennym z pięknie zaaranżowanym aneksem kuchennym z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny nowocześnie urządzony apartament na bydgoskim Górzyskowie. Nieruchomość obejmuje salon z aneksem kuchennym i jadalnią. Teren wokół budynku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu M-4 w kameralnym bloku na osiedlu Górzyskowo. Budynek ogrodzony z miejscami parkingowymi i terenem zielonym (mały ogródek i miejsce na grilla).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w kameralnym domu wielorodzinnym na bydgoskim Górzyskowie. Atutem nieruchomości jest duży balkon, miejsce parkingowe oraz możliwość korzystania z ogrodu. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego o powierzchni 75 m2 usytuowanego na osiedlu Górzyskowo. Miejsce idealne dla wymagających osób ceniących sobie cieszę i spokój z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł103 m² 4 831,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 103- metrowe mieszkanie na Górzyskowie, czteropokojowe, z dużym 25-cio metrowym tarasem. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w bloku z cegły z 1997 roku. Sercem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

4 000 zł145 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament o pow. 145 m2, gustownie zaaranżowane z bardzo dużym tarasem 74m2 i balkon 14m2. Salon z kuchnią i jadalnią ma powierzchnię 55m2, pokój na dole może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 49,86 m2 na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie jest umeblowane bez zmywarki, pralki i telewizora. W przypadku wynajmu mieszkania przez pracownika firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł80 m² 18,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego o powierzchni 79,8 m2 usytuowanego na osiedlu Górzyskowo. Miejsce idealne dla wymagających osób ceniących sobie cieszę i spokój z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

719 000 zł145 m² 4 958,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł85 m² 14,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Górzyskowo- trzypokojowe mieszkanie. Polecam lokal mieszkalny o pow. 85 m2 usytuowany na parterze. Mieszkanie umeblowane co widać na zdjęciach. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

488 000 zł66 m² 7 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu trzypokojową (+ garderoba) nieruchomość (66 m2) położoną w świetnie skomunikowanej i bardzo spokojnej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (68 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części miasta - Górzyskowo. Lokum mieści się na drugim piętrze niskiego bloku. Obszerny balkon.