dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Kapuściska

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

518 100 zł61 m² 8 529,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

422 832 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

485 800 zł53 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

430 001 zł51 m² 8 431,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50.80 m położone na 2. piętrze bloku na osiedlu Kapuściska. W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

485 199 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

467 025 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

591 761 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie czteropokojowe (66,49m2) na czwartym piętrze na bydgoskich Kapuściskach Mieszkanie składa się z salonu z aneksem i wyjściem na balkon, trzech sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

423 373 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

498 700 zł56 m² 8 937,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

547 500 zł61 m² 9 028,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

676 700 zł75 m² 8 996,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, po generalnym remoncie, zlokalizowane na osiedlu Kapuściska. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

649 490 zł75 m² 8 636,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38,1 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

536 500 zł60 m² 8 941,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na bydgoskich kapuściskach ul. Noakowskiego. W skład mieszkania wchodzi: -korytarz -łazienka z wc -pokój -osobna kuchnia Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Blok czteropiętrowy oddany w 1970r. ocieplony, klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

608 000 zł68 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

435 104 zł47 m² 9 315,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na drugim piętrze budynku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 42m 2 - salon - 16m 2 z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł37 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

639 600 zł70 m² 9 201,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

542 907 zł58 m² 9 289,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

737 263 zł90 m² 8 189,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Najlepsze źródło informacji Gotowa inwestycja, zapraszam do odwiedzin Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycje zlokalizowaną na bydgoskich Kapuściskach. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

547 500 zł61 m² 9 034,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na parterze 3-piętrowego bloku z cegły. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

618 100 zł68 m² 9 052,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

628 570 zł63 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

737 500 zł86 m² 8 528,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 56 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

277 135 zł26 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

500 000 zł56 m² 8 952,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł38 m² 39,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu komfortowej kawalerki na osiedlu Kapuściska o powierzchni 38,43 m2. Stosunkowo duża powierzchnia kawalerki powoduje, ze zarówno kuchnia jak i pokój dzienny są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

354 054 zł31 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

498 700 zł56 m² 8 929,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

602 290 zł69 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

499 200 zł56 m² 8 879,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023