dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Kapuściska

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 900 zł38 m² 9 207,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

360 000 zł48 m² 7 555,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje idealne miejsce do życia - przestronne, funkcjonalne i w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, doskonały układ pomieszczeń i dogodną lokalizację? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

558 300 zł66 m² 8 505,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

479 622 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Trzypokojowe mieszkanie (53m2) położone na piątym piętrze w nowym (2023r) budynku na znanym i lubianym bydgoskim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

565 100 zł66 m² 8 605,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

488 000 zł64 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 3 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

423 373 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Mieszkanie o powierzchni 62m2 na osiedlu Kapuściska ,znajdujące się w kameralnym dwuopiętrowym budynku z cegły. Blok jest ocieplony, wyremontowany.Całe mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 442,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Kapuściskach w Bydgoszczy. Mieszkanie ma 46,89 m2 i składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

428 000 zł48 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w doskonałym miejscu osiedla Kapuściska w Bydgoszczy. Lokalizacja przy ul. Sandomierskiej mówi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca mieszkanie 2 pokojowe na parterze w bloku 4 piętrowym Na Kapuściskach. Mieszkanie ma 35,14 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

387 000 zł55 m² 7 036,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Została podpisana umowa przedwstępna! Przedstawiamy interesującą ofertę mieszkania na sprzedaż na bydgoskim osiedlu Kapuściska, ul. Szarych Szeregów, w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

587 800 zł66 m² 8 960,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

345 000 zł47 m² 7 286,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa oferta. Tylko W DM nieruchomości. Klucze W biurze. Lokalizacja: bydgoszcz, kapuściska, ul. Noakowskiego Otoczenie niskich budynków mieszkalnych i sporej ilości zieleni. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Baczyńskiego 29 *powierzchnia 38 m2 *pierwsze piętro *miejskie ogrzewanie *składa się z pokoju, sypialni kuchni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

575 610 zł64 m² 8 965,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł49 m² 6 389,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3mkw usytuowane na 4 piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska przy ul. Kaczyńskiego 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,85 m2, położone na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Kapuściska. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

355 000 zł35 m² 10 102,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Po kapitalnym remoncie! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze bloku z balkonem i przylegającym ogródkiem. Powierzchnia mieszkania 35,14m2, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m znajduje się na drugim piętrze na bydgoskich Kapuściskach. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

526 600 zł60 m² 8 762,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

649 400 zł75 m² 8 628,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Baczyńskiego na Kapuściskach. Nieruchomość mieści się na 3. piętrze w niskim bloku bez windy, z balkonem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielna kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

537 500 zł56 m² 9 629,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

269 000 zł35 m² 7 683,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,01m składające się z salonu ,kuchni,korytarza,łazienki z wc,małego pokoju. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczny Zaułek- mieszkanie z 2008 roku, dwupokojowe 51.97m/2 z tarasem 46.78m/2 na trzecim ostatnim pietrze co zapewnia prywatność, salon z balkonem 9m/2. W podziemiu wyznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

465 000 zł53 m² 8 722,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

511 000 zł56 m² 9 094,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Kapuściska,Bydgoszcz

1 101 zł34 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Pokój na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji! Tuż obok Collegium Medicum oraz Zespołu Szkół Chemicznych Ul. Łukasiewicza. Mieszkanie oryginalnie ma dwa pokoje, ale mniejszy pokój jest.