dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 700 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem tylko w Prestige Nieruchomości! Opiekun oferty: - z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę na wynajem pięknego, świeżo wyremontowanego mieszkania trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

388 000 zł46 m² 8 411,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 47 m kw, położone jest blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy w 4 piętrowym bloku z cegły wybudowanym w latach 50. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

615 000 zł47 m² 12 991,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Prezentuję Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowany , dwupokojowy apartament ( 47,34 m2 )usytuowany na 3 piętrze , pięciopiętrowego apartamentowca ( 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

320 000 zł31 m² 10 329,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość o powierzchni 31m2 znajduje się na 2 piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna oferta tylko w naszym biurze. Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze we wieżowcu w dzielnicy Oś. Leśne. Układ funkcjonalny, pokoje nieprzechodnie wielkości 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękne i bardzo przestronne mieszkanie usytuowane na II piętrze niskiego bloku na Osiedlu Leśnym przy ulicy Sułkowskiego. Obecnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

308 000 zł48 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły w atrakcyjnej części dzielnicy Osiedle Leśne. Układ funkcjonalny, nieprzechodni z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

388 000 zł46 m² 8 412,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości poleca przepiękne, słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze odnowionym bloku na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

318 990 zł35 m² 9 161,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na 1 piętrze - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - pokoju od strony zachodniej - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

479 000 zł66 m² 7 312,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie u nas! Cena obniżona! Biuro Makler z przyjemnością poleca: wygodne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na lubianym Osiedlu Leśnym. Dookoła zieleń, kameralny blok i tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 772,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji - Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pełni odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka na Osiedlu Leśnym! Lokalizacja: osiedle Leśne Powierzchnia: 32 m Piętro: parter Cena: 255 000 zł Jasne mieszkanie na parterze w 3 piętrowym bloku, idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

690 000 zł56 m² 12 341,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą Prezentujemy Państwu komfortowe M4 o pow. 55,91 m2 położone na szóstym piętrze w nowym bloku z 2024 roku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Leśne, 2 pokoje - mieszkanie na wynajem. W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe na wynajem. Lokal na 1 pietrze niskiego bloku. Składa się z : dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Leśne -2 pokoje - super mieszkanie, wynajmę! W ofercie biura świeżo po remoncie, mieszkanie dwupokojowe na wynajem. Lokal na 2 pietrze niskiego bloku. Składa się z : dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 675,07 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

375 000 zł50 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,70 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Listopadowego

Leśne,Bydgoszcz

469 000 zł41 m² 11 577,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) piękne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Leśnym na ul. Powstania Listopadowego. Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

770 000 zł73 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze nowego budynku z 2023 roku, wykończone pod klucz i gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

770 000 zł77 m² 9 981,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją i Twojej rodziny *** W mieszkaniu wszystko jest nowe , będziesz pierwszym jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

460 000 zł41 m² 11 154,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowa ofertę jaką jest dwupak inwestycyjny w świetnej lokalizacji. Nowoczesne dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej znajdują się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, w pełni wyremontowanego mieszkania w spokojnej okolicy na Osiedlu Leśnym. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

255 000 zł33 m² 7 829,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 32,57 m , zlokalizowanej na parterze , 3 piętrowego bloku przy ulicy Modrzewiowej na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Leśnym przytulne M-3 o powierzchni 38,25 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł22 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Ogłoszenie dla osób pracujących Proponuję świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ul. Gdańskiej 144 (3 piętro) Blisko Zawiszy, śródmieścia, uniwerku, powierzchnia 21.6 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m 2 , mieszczące się na 3. piętrze bloku, os. Leśne w Bydgoszczy. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja. Do sprzedaży komfortowe, gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

550 000 zł69 m² 7 926,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na 1 piętrze 5 piętrowego nowego bloku oddanego do użytkowania na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Leśne,Bydgoszcz

259 000 zł29 m² 8 906,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Skromna Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz