dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

570 000 zł66 m² 8 678,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe, wyremontowane, - osiedle Leśne. Lokal składa się z : - salonu od strony wschodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 800 zł21 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkania usytuowane na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

534 000 zł60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2014 roku Bydgoszcz osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania 61m2. Budynek w zabudowie szeregowej z czerwonej cegły (mur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

550 000 zł46 m² 11 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 550 zł19 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Piękne mieszkanie na Osiedlu Leśnym na parterze bezpośrednio po kapitalnym remoncie. Ogłoszenie prywatne. Duże trzy pokojowe mieszkanie 50m2 z aneksem kuchennym na parterze w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

539 100 zł59 m² 9 091,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości zapraszają na prezentację mieszkania 3-pokojowe po generalnym remoncie na drugim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Leśnym przy ul. 11 listopada w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

3 800 zł92 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mieszkanie na kameralnym osiedlu: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2014 roku Bydgoszcz osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania 92m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Leśne,Bydgoszcz

210 000 zł29 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 kawalerka o powierzchni 29,26 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym przy ul. Grabowa 7. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł39 m² 53,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

355 000 zł45 m² 7 807,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 606,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyłącznie u nas! Cena obniżona! Biuro Makler z przyjemnością poleca: wygodne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na lubianym Osiedlu Leśnym. Dookoła zieleń, kameralny blok i tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis oferty: jasne słoneczne mieszkanie o pow. 30 m2 w Kamienicy w najlepszym miejscu na Os. Leśnym w otoczeniu zieleni. Idealna oferta dla singla lub pary. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

399 000 zł45 m² 8 843,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkania usytuowane na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. tzw. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 070 000 zł82 m² 13 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne, luksusowe mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, mieści się w nowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

366 000 zł41 m² 8 948,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

410 000 zł39 m² 10 408,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

539 000 zł59 m² 9 135,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49mkw usytuowane na 2-piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Leśnym przy ul.Kasztanowej 43 LOKAL SKŁADA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł46 m² 8 763,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

387 000 zł42 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie, świeżo po remoncie o pow. 42 m2, na 2 piętrze w budynku z cegły z lat 60-tych w urokliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na parterze - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym od strony południowej - 2 sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko W maklerze Do sprzedania mieszkanie w nowym bloku z 2023 roku na Osiedlu Leśnym. Apartament praktycznie gotowy do zamieszkania potrzebne tylko meble. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

325 000 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż klimatyczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku na osiedlu Leśnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (20 i 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest komfortowe mieszkanie M-3 na osiedlu Leśnym (ul. Leśna) Mieszkanie w nowym bloku z 2015r z windą. Mieszkanie wykończone na wyskoki standard. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: świetnie zlokalizowane, w cichym i spokojnym miejscu mieszkanie o powierzchni 74 m2. Budynek wykonany z cegły w latach 70-tych. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 47 M2 balkom pierwsze pietro oś.LEŚNE DWERNICKIEGO Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w bloku czteropiętrowym usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

425 000 zł52 m² 8 157,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,10 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

2 300 zł47 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w inwestycji Enklawa na bydgoskim Osiedlu Zawisza. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 - 37 M2 parter ul. Czerkaska oś.LEŚNE Wynajmę pięknie wyremontowaną i wyposażone mieszkanie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

980 000 zł78 m² 12 527,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: wyposażone mieszkanie 3 pokojowe z balkonem oraz windą w budynku - Osiedle Leśne Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

579 000 zł47 m² 12 327 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w inwestycji Enklawa na bydgoskim Osiedlu Zawisza. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

153 000 zł14 m² 11 127,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Makler nieruchomości poleca kawalerkę o powierzchni 13,75 m2 usytuowaną na parterze bloku z cegły na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie do kapitalnego remontu składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

386 000 zł48 m² 8 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m kw.,na poszukiwanym przez klientów osiedlu Leśnym, usytuowane na drugim piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

452 000 zł57 m² 7 935,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

184 999 zł23 m² 8 185,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta. Tylko W DM nieruchomości. Oferta sprzedaży mieszkania idealnego dla pary, singli bądź jako inwestycja w jednej z najbardziej poszukiwanych bydgoskich lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

379 900 zł42 m² 9 045,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym na drugim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Leśnym. zdjęcia autentyczne. Cicha, spokojna okolica bardzo dobrze.