dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł36 m² 6 529,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu okazyjnej kawalerki na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie Niezwykle funkcjonalna kawalerka mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Standardowo została wykonana jako pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

237 000 zł37 m² 6 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku na Osiedlu Leśnym Pomieszczenia: 37m2 - salon z aneksem 21m2 - sypialnia 9m2 - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Leśne,Bydgoszcz

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragniesz ciszy i spokoju? Uwielbiasz oazy kojącej zieleni? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zadbane, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł38 m² 6 025,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu leśnym o powierzchni 38,17m2. Lokalizacja - Osiedle Leśne cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 36m2 na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa się z jednego pokoju , kuchni i łazienki. Istnieje możliwość zrobienia pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym z loggia. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu wyżyny o powierzchni 37m2. Lokalizacja - Osiedle Leśne cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

265 000 zł49 m² 5 441,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 - duży pokój 17,5, mały pokój 14,3, kuchnia 9,2 + piwnica 4 m2. Ustawienie mieszkania: duży pokój - południe, natomiast mały pokój i kuchnia - północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu leśnym.Powierzchnia 54m2 na I pietrze .Składa się z dwóch pokoii,łazienki ,kuchni,przedpokoju Miesięczny czynsz 1200zł plus czynsz 460zł plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia pokoje świeżo po remoncie,umeblowane w nowoczesnym stylu,z wspolną kuchnią i łazienką z prysznicem oraz osobnym w.c.,internet,w Bydgoszczy przy ul.Sulkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie w cichej, kameralnej a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy. Lokal położony jest na Osiedlu Leśnym w odległości zaledwie kilkunastu minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

229 000 zł38 m² 6 090,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

~~ rezerwacja! ~~ tylko U nas! Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni 37,6 m2 położoną na Osiedlu Leśnym. Budynek postawiony w 1960 roku, materiałem budulcowym jest cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł38 m² 6 025,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle leś ne, 2 pi ętro, blok, ok 40 M2, tym razem oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,17 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2 piętrze w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne M3 o powierzchni ok 51m 2 położone w bloku z cegły na 2. piętrze na os. Leśnym szuka nowego lokatora. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

363 000 zł58 m² 6 238,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym oraz ustawnym apartamentem na os. Leśnym! Budynek wielolokalowy został wybudowany w roku 2008. Materiał wykorzystany do wybudowania nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m2 na drugim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na terenie grodzonym, wokół jest dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie 3-pokojowe z balkonem mieszczące się na parterze bloku z cegły na osiedlu Leśnym. W skład pomieszczeń wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

400 000 zł57 m² 6 993,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni ok. 57m2 przeprojektowanego na trzy kawalerki. Każda z kawalerek ma odrębne, niezależne wejście, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł30 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość nie posiada balkonu ( nie wychodzą okna na ruchliwą ulicę zatem jest cicho), z piwnicą , woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

405 000 zł67 m² 6 044,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu otwarte, jasne i ciepłe mieszkanie dla rodziny o powierzchni 67 m2 na Osiedle Leśnym. Jego niewątpliwym atutem jest położenie na ogrodzonym, monitorowanym, niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy bardzo jasne , w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe mieszczące się na 3. piętrze w bloku na osiedlu Leśnym. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 67,38m2 - salon 21,46m2 - sypialnia 11,48m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję. Mieszkanie na Osiedlu Leśnym, trzypokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni 67m2 oraz piwnica. Jeśli zależy Ci na cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja -oś Leśne. Park , cisza spokój to wartości dodane do mieszkania które jest po kapitalnym remoncie zaaranżowane w nowoczesny sposób. Ogrzewanie miejskie .Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na Osiedlu Leśnym ul. Sułkowskiego. W pobliżu znajduje się uczelnia ukw, punkty usługowo-handlowe, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

457 000 zł65 m² 7 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: eleganckie mieszkanie w Bydgoszczy na Osiedlu Leśnym. Całość została gruntownie wyremontowana w 2017 roku. Wymienione zostały instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy na sprzedaż ładny, przestronny oraz ustawny apartament na Osiedlu Leśnym. Budynek wielolokalowy został wybudowany w roku 2008. Materiał wykorzystany do wybudowania nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł37 m² 6 211,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odnowione mieszkanie 37,03 m na 3 piętrze / osiedle leśne Blisko ludzi, blisko natury, czego więcej potrzeba? My wiemy - świetnej wyremontowanej kawalerki! Mieszkanie jest podzielone na: duży pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy na poddaszu na osiedlu Leśnym o powierzchni ok. 80m 2 (powierzchnia użytkowa ok. 47m 2 ). Cena najmu wynosi jedyne 1800zł (czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Las Gdański,Bydgoszcz

173 000 zł23 m² 7 654,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: do sprzedaży przytulną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej. Mieszkanie posiada pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Leśnym w bloku z cegły, 50 m2! Mieszkanie na trzecim piętrze, okna od strony 'podwórka'- cisza i spokój. Ciepła woda użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze. Budynek z 2012 roku - 3 piętrowy, 2 klatki. Wystawa okien południowo-zachodnia. Mieszkanie na Os, leśnym, ul.Kasztanowa Teren zagospodarowany ogrodzony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50 m. wynajmę na dłużej. Miejsce obok przystanków autobusowych, parku, myślęcnka i dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

375 000 zł66 m² 5 673,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w trzypiętrowym bloku na parterze na Osiedlu Leśnym. Na powierzchnię 66,1m 2 składa się: - salon o powierzchni 18m 2 - sypialnia 13,9m 2 - sypialnia 13,5m 2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł28 m² 7 960,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie: cena: 219 000 zł (do negocjacji) Rynek: wtórny Charakterystyka mieszkania:27,51 m ,pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią, 1 łazienka Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

223 000 zł25 m² 8 800,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie: cena: 223 000 zł (do negocjacji) Rynek: wtórny Charakterystyka mieszkania:25,34 m ,pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią, 1 łazienka Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

225 000 zł29 m² 7 689,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie: cena: 225 000 zł (do negocjacji) Rynek: wtórny Charakterystyka mieszkania:29,26 m ,pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią, 1 łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

215 000 zł29 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie: cena: 215 000 zł (do negocjacji) Rynek: wtórny Charakterystyka mieszkania:29 m ,pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnią, 1 łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł32 m² 6 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe, znajdujące się na parterze na Osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 32,5m2 - salon - kuchnia - łazienka z wc Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu eleganckie, pięknie wykończone, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Leśnym, przy ulicy Sułkowskiego. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w bloku usytuowane na 3 piętrze w pożądanej lokalizacji - Osiedle Leśne, ulica Sułkowskiego. Lokalizacja bardzo spokojna,.