dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na Osiedlu Leśnym o pow. 30,3 m2 na 3 piętrze. Spokojna okolica, okna pcv, ogrzewanie miejskie. Pokój dzienny z wnęką, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Leśne,Bydgoszcz

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości Poleca mieszkanie w bloku z 2009 roku (inwestycja awz) przy ulicy Chodkiewicza 71. Cicha, spokojna i zielona okolica, pełna infrastruktura, bogate zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowa

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia do zamieszkania z balkonem tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

179 000 zł30 m² 5 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu kawalerkę (30,5 m2) położoną na Osiedlu Leśnym, blisko centrum miasta. Lokum mieści się na 3 piętrze bloku postawionego z cegły. Elewacja budynku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania, o powierzchni 51,5 m2, na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. W skład wchodzi: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Leśne,Bydgoszcz

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (50 m2) położoną w świetnie skomunikowanej, aczkolwiek spokojnej części miasta - Osiedle Leśne. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciekawe mieszkanie 2-pokojowe 50 m2 - Osiedle Leśne, 2 piętro - do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie (59 m2) położone w spokojnej, prężnie rozwijającej się części miasta - Osiedle Leśne. Lokum jest usytuowane na 6 - ostatnim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu Leśnym o powierzchni 51m2. Lokalizacja - Osiedle Leśne to bardzo cicha i spokojna okolica położona wśród licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

239 000 zł36 m² 6 620,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 36m2. Lokalizacja - Osiedle Leśne położone jest w cichej i spokojnej. W pobliżu znajduje się Myślęcinek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

360 000 zł50 m² 7 169,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W związku z aktualnym stanem epidemiologicznym: zapewniam wszystkich zainteresowanych, że podczas spotkań, podejmuję wszelkie środki ostrożności (włączając maseczki, rękawiczki, płyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na parterze, bydgoszcz-Osiedle Leśne, 50 m2. W skład mieszkania wchodzą: -salon z jadalnią, -sypialnia, -łazienka z toaleta, -kuchnia, -korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w niskim budownictwie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu terenów zielonych oraz parku na Osiedlu Leśnym. Lokal mieszkalnym umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Leśne,Bydgoszcz

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu piękną nieruchomość o powierzchni 50m2 w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym w spokojnej oraz cichej okolicy. Przedpokój w świetny sposób łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji na osiedlu Leśnym. Idealne dla osób szukających wyższego standardu oraz ceniących wyjątkowa lokalizację blisko lasów, parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Leśne,Bydgoszcz

1 500 zł49 m² 30,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (osiedle Leśne) o pow. 49,49 m2 w cenie 1.500,00 brutto plus media według zużycia. Mieszkanie jasne, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 650 zł52 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 usytuowane na drugim piętrze ogrodzonego i monitorowanego apartamentowca z 2008 r. na osiedlu Leśnym. Mieszkanie obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

340 000 zł52 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,5 m2 umiejscowione na drugim piętrze ogrodzonego i monitorowanego bloku wybudowanego w 2008 r. Mieszkanie obejmuje: -pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamczysko

Leśne,Bydgoszcz

263 000 zł50 m² 5 260 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (50 m2) położoną w bardzo spokojnej części miasta. Lokum mieści się na parterze niskiego bloku. Rozkładowe mieszkanie charakteryzuje świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę komfortowego mieszkania na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły na osiedlu Leśnym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Kuchnia (9m2) wyposażona w zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

238 000 zł50 m² 4 795,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie obejmuje: -pokoje 19/10 m2 -kuchnię 11 m2 -łazienkę 5 m2 -przedpokój 3,63 m2 Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

405 000 zł66 m² 6 127,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Metro Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 66,1mkw w bloku z cegły na osiedlu Leśnym, wysoki parter. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (18m2, 13,9m2 i 13,5m2), osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

305 000 zł49 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko Z naszym biurem! Polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. 49 m2. Lokal składa się; 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Listopadowego

Leśne,Bydgoszcz

289 900 zł48 m² 5 997,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu dwupokojową nieruchomość (48 m2) położoną w świetnie skomunikowanej, aczkolwiek spokojnej części miasta - Osiedle Leśne. Mieszkanie jest środkowe, mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta komfortowej kawalerki w pełni wyposażonej w nowym apartamentowcu na wynajem! Bydgoszcz, platanowy Park - ulica Leśna - nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Leśne,Bydgoszcz

299 000 zł48 m² 6 248,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 o powierzchni 47,85 m2 położone w dzielnicy Osiedle Leśne, przy ul. Bukowej, na pierwszym piętrze bloku dwupiętrowego. Lokal jest całkowicie wyremontowany do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Leśne,Bydgoszcz

309 000 zł49 m² 6 243,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W biurze expander nieruchomości. Serdecznie zapraszamy 8.02.2020 (najbliższa sobota) na drzwi otwarte! Możliwość pozostawienia oferty! Zadzwoń i umów się na konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zawisza,Bydgoszcz

356 000 zł54 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam ładnie położone mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawy 6a. Dwa pokoje z wyposażonym aneksem kuchennym, poza aneksem nie ma innych mebli. Dwa balkony, w tym jeden typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Leśne,Bydgoszcz

290 000 zł49 m² 5 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Leśnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł67 m² 5 855,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 i znajduje się na trzeciej kondygnacji czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca, dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. 11 Listopada. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Leśnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł36 m² 5 512,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużym potencjałem - Osiedle Leśne okolice ul. Gdańskiej. Posiadam w swojej ofercie na sprzedaż kawalerkę położoną na pierwszym piętrze w Kamienicy na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł36 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę (36 m2) położoną na Osiedlu Leśnym, blisko centrum miasta. Lokum mieści się na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją wschód - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, bardzo ładne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W metro! Do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Leśnym. Miejsce idealne dla wymagających osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z amieszkaj na nowoczesnym osiedlu! Ciesz się życiem w komfortowych warunkach! Mieszkanie o powierzchni 41 mkw: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

262 000 zł49 m² 5 310,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe na Os. Leśnym, zlokalizowane na 1 piętrze, o powierzchni w bloku! Mieszkanie o pow. 49,34 m2 w budynku 3-piętrowym z cegły wzniesionym w 1956 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kameralne dwupokojowe mieszkanie. Tylko Z nami kupisz tą nieruchomość. Polecam ładne mieszkanie na jednej z bardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy - Osiedle Leśne. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

419 000 zł67 m² 6 291,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości promes przedstawia: mieszkanie na osiedlu leśnym/ 66,6 m2 / na sprzedaż lokalizacja: osiedle Leśne/ Bydgoszcz powierzchnia użytkowa: 66,6 m2 składająca się z: - salonu - 17,5 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler Nieruchomości przestronne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na 3 piętrze.