dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

335 000 zł62 m² 5 389,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy na prezentację mieszkania usytuowanego na osiedlu leśnym (nieopodal szpitala wojskowego). Lokal o powierzchni 62,16 metra rozmieszczony jest na parterze oraz piętrze, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie M4 Osiedle leśne, 60,2 m2 obok Parku im. Zbigniewa Załuskiego. Idealne mieszkanie do wynajęcia lub dla rodziny z dziećmi. Doskonała lokalizacja, świetne połączenia komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł55 m² 4 257,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Osiedle Leśne- przy parku! Bardzo ładne rozkładowe, ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

209 999 zł56 m² 3 749,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśnym! Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dużej i jasnej kuchni, przestronnego przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

350 000 zł67 m² 5 245,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Piękny apartament przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Ceniona i poszukiwana lokalizacja. Nowy budynek, w kompleksie nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

304 000 zł56 m² 5 477,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie o pow. 55,5 m 2 na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na monitorowanym osiedlu zamkniętym. W obrębie osiedla znajdują się dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leśne,Bydgoszcz

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zobacz mieszkanie 2 pokojowe (31,5 m2) na parterze w oficynie na bydgoskim osiedlu Leśne. Kilka słów O mieszkaniu- mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, drugiego mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w bloku, na osiedlu Leśnym. Powierzchnia 38m2, wysoki standard wykończenia wraz ze wszystkim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł36 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na parterze budynku przy ul. Gdańskiej. Przebudowa generalna mieszkania pozwoliła na uzyskanie oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja majowa! cena 192 000 zł tylko do 10.05. Osiedle leśne trzy oddzielne pokoje To pierwsze atuty mieszkania które prezentujemy. Mieszkanie o pow 47 m2 z trzema osobnym pokojami : 15,6 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

345 000 zł78 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie przeszło w 2015r kapitalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje ( wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skromna

Leśne,Bydgoszcz

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie posiadamy kawalerka 20m Składa się z salonu z wnęką Kuchni otwartej na salon Przedpokoju oraz łazienki z wc Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

236 000 zł50 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo położone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na parterze, w 3 piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym. Blok położony jest w spokojnej okolicy z dala od ruchliwych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

154 000 zł31 m² 4 967,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca słoneczną kawalerkę po remoncie na cichym i spokojnym osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

336 000 zł73 m² 4 626,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie lada gratka M5 z garderobą. Nowa, unikatowa Oferta Białej Posesji Nieruchomości, która zachwyci najbardziej wymagających poszukiwaczy własnego M. Mieszkanie po generalnym remoncie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

279 000 zł68 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. W skład mieszkania zaliczamy 3 pokoje, łazienkę z Wc, oddzielna kuchnie oraz przedpokój. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję! Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone na Osiedlu Leśnym przy ul. Powstańców Warszawy, blok ocieplony, parter. Budynek zarządzany jest przez Wspólnotę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości oferuje Kawalerkę na osiedlu Leśnym cieszącym się popularnością wśród Bydgoszczan oraz przyjezdnych. Mieszkanie może być bardzo dobrą inwestycją pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

180 000 zł48 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bydgoszcz w dzielnicy Osiedle Leśne. Powierzchnia mieszkania wynosi ok.48 m2. Mieszkanie składa się dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Os. Leśnym. Ogromną zaletą oferty jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta lokalizacja, a także wysoki standard lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Atrakcyjne mieszkanie w cenionej lokalizacji. 2 pokoje , całość o powierzchni 38m2 w niskim bloku na osiedlu Leśnym przy ul. Bukowej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

198 800 zł50 m² 3 976 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bloku z cegły na osiedlu Leśnym, na czwartej, ostatniej kondygnacji. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni wg. księgi wieczystej 49m2, natomiast faktyczna powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajme nowe mieszkanie w bloku 52 m 2 pokoje + pokoj z aneksem kuchennym wyposazonym w sprzet agd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

198 900 zł50 m² 3 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zawisza,Bydgoszcz

240 000 zł66 m² 3 609,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja nieruchomości pragnie zaprezentować rodzinie, singlowi, inwestorowi a może lekarzowi, który pracuje w pobliskim Szpitalu Wojskowym mieszkanie w bloku przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

206 000 zł45 m² 4 577,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie w bloku z cegły. Mieszkanie z małym balkonem! Mieszkanie, jasne słoneczne, w dobrym stanie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

247 000 zł50 m² 4 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, ładne mieszkanie o pow. około 50m2 zlokalizowane na I piętrze bloku na os. Leśnym. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje wewnętrzne na nowe, tj. instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

315 000 zł73 m² 4 315,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 2-poziomowe M4 (73m2 po podłodze) na os. Leśnym! Blok położony jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy, blisko parku , wszelkich sklepów, oraz przystanków autobusowych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

173 000 zł41 m² 4 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wstrzymana - umowa przedwstępna Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 41m2 położone na III piętrze w bloku z cegły z lat 60-tych, na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Osiedle Leśne - mieszkanie do wynajmu o powierzchni około 100 m2 , na pierwszym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie posiada 3 pokoje: w tym 2 pokoje mniejsze samodzielne, trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 500 zł92 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie typu loft. Na parterze kuchnia w aneksie, salon z wyjściem na taras i wc. Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie i łazienka. Całość przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

243 000 zł47 m² 5 125,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Os. Leśnym, na szóstym piętrze znajduje się piękne, dwupokojowe mieszkanie. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 350 zł46 m² 5 116,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i rzadko spotykana oferta - interesuje Cię os. Leśne? - nie przegap okazji i umów się na prezentację! Mieszkanie z tarasem i ogrodem! Kameralny budynek 2- rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

158 000 zł41 m² 3 853,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 16m2 i 9m2, częściowo otwartej kuchni połączonej z dużym pokojem, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 41m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

330 000 zł98 m² 3 371,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Stylowe i gustownie wykończone mieszkanie na osiedlu Leśnym. Przestronne mieszkanie na II piętrze. Rewelacyjna lokalizacja - blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z : - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł45 m² 4 644,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 osiedle leśne Do sprzedaży mieszkanie w bloku na Osiedlu Leśnym na III piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka razem z wc. Okna pcv. Mieszkanie zadbane, nie wymaga żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie Składa się z 3 pokoi (17.9, 14.4, 10.9) z oddzielną kuchnią (9.3), łazienką (3.1) i WC (1.3). Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

153 000 zł38 m² 4 026,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie w odnowionym i kameralnym wieżowcu. Blok odremontowany, nowa winda. Blisko do parku, targu, szkoły. Oferta godna rozważenia. Pełna własność, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne