dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

172 000 zł47 m² 3 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w poszukiwanej lokalizacji.W pobliżu las,przedszkole,szkoła,sklepy,przystanki komunikacji miejskiej.Mieszkanie słoneczne,funkcjonalne do odświeżenia.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 40m2 na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Kawalerka na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Lodówka, pralka automatyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

135 000 zł30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie umeblowane mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Meble nowe z wyjątkiem kuchni. Powierzchnia 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

294 000 zł59 m² 4 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaą bardzo ładne mieszkanie M3 o powierzchni 59m2 na pierwszym piętrze bloku z cegły z 2010r na Osiedlu Zawisza. Lokal składa się z przestronnego salonu 23m2, sypialni 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

158 000 zł37 m² 4 257,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 37m2, położone na parterze w 4-piętrowym, odnowionym i ocieplonym bloku z cegły. Znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

790 zł39 m² 20,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia jasną, przestronną kawalerkę 39m2, położoną na 3 piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

700 zł24 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 24m2, położona na 1 piętrze w bloku na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, Lidl, szkoły, przedszkole, stadion, komunikacja miejska. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Leśne,Bydgoszcz

700 zł36 m² 19,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia tanią, jasną kawalerkę o pow. 36m2, położoną na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie M-3 o pow. 39m2, położone na 2 piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

157 000 zł37 m² 4 243,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w bloku 37metrów. Osiedle Leśne Zawisza Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, stolarka drzwiowa i okienna. Wylewki samopoziomujące, gładzie, nowy junkers, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

285 000 zł66 m² 4 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie składa się z trzech pokoi (17m2 ,17m2, 15m2), osobnej, przestronnej kuchni (9m2). Mieszkanie posiada 2 balkony, przy pokoju dziennym oraz sypialni 17m2. Blok jest ocieplony i odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Leśne 54 metry Do wprowadzenia Mieszkanie na 2piętrze w bloku po remoncie. Dwa oddzielne pokoje, duża, wygodna kuchnia, łazienka i przedpokój. Pozostaje zabudowa kuchenna, reszta mebli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę 28m2, położoną na 11 piętrze na osiedlu Leśnym. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoły, ukw, sklepy, komunikacja miejska, blisko do centrum. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka 28m2, usytuowana na 11 piętrze w wieżowcu na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, sklepy, myślęcinek, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

241 200 zł54 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam własnościowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 3 piętrze , w bloku z cegły, zlokalizowanym na osiedlu Leśnym, ul. Czerkaska 7 w otoczeniu zieleni, wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Leśne,Bydgoszcz

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie położone w cichej części osiedla Leśnego. Bliskość parku leśnego w Myślęcinku. Bogata infrastruktura (zabudowa niska, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża, przestronna kawalerka o pow. 40m2, położona na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, cicha, spokojna okolica. Blisko sklepy, szkoły, ukw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

135 000 zł40 m² 3 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronną, jasna kawalerkę 40m2, położoną na parterze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Dogodna lokalizacja, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

138 000 zł39 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym w cichej i zielonej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Pokój z wnęką 22 m,kuchnia 9 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł116 m² 18,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jest to piętro wolno stojącego budynku, które może stanowić samodzielne mieszkanie, lokal do prowadzenia działalności gospodarczej lub daje możliwość połączenia obu funkcji. Może służyć np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

500 zł28 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią, przytulną kawalerkę 28m2, położoną na parterze w odnowionym i ocieplonym 3-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły odnowionym i ocieplonym w cichej okolicy.Dookoła dużo zieleni,przestrzeni i terenów spacerowych.Bdb punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia dużą, jasną kawalerke o pow. 38m2, położoną na 2 piętrze w odnowionym, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

600 zł37 m² 16,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne ul. Modrzewiowa 16 Duża kawalerka po gruntownym odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

140 000 zł34 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym. Mieszkanie o powierzchni 34 m w skład którego wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Leśne,Bydgoszcz

122 000 zł30 m² 4 066,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 1-pokojowe na 3 piętrze w bloku z cegły z widokiem na las.Znakomita ,poszukiwana lokalizacja.Mieszkanie rozkładowe,jasne do własnej aranżacji.Pokój 20 m,kuchnia 8 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

173 000 zł49 m² 3 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły odnowionym i ocieplonym.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 20m,14m,kuchnia 9m,łazienka po remoncie.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,spokojne ,kulturalne sąsiedztwo.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym.Spokojna,zielona okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 21m,13 m,kuchnia 9 m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

136 500 zł39 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 39m2 na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Blok ocieplony, ładny, odnowiony, cegła, dwu-piętrowy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł56 m² 3 907,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze na osiedlu leśnym, w super lokalizacji. Drzwi antywłamaniowe, okna plastikowe, mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Mieszkanie posiada duży potencjał. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie M-3 o pow. 39m2, położone w odnowionym 2-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 814,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Super mieszkanko w cichej okolicy, m3 z wykafelkowaną loggią. Dwa duże pokoje (jedno okno do wymiany, reszta pcv) duża, kuchnia z oknem oraz łazienka z wanna i wc. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży bezpośrednio ładne i ustawne mieszkanie na osiedlu Leśnym - ul. Modrzewiowa 10 Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania - nie wymaga żadnych nakładów finansowych Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

205 000 zł51 m² 4 019,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m2, położone na 3 piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - panele, gładzie, glazura, terakota, nowa instalacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku. Okna nowe pcv, w pokojach parkiet, gładzie; kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 52m2, położone na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły. Znajduje się na terenie ogrodzonym na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładną kawalerkę 35m2, położoną na 3 piętrze w odnowionym, ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Dobra lokalizacja, blisko las, sklepy, szkoły, ukw, pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł78 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe, trzypokojowe mieszkanie W apartamentowcu-ul. Powstańców warszawy Do dyspozycji obszerny (35m2) pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży balkon. Kuchnia nowocześnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij