dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Dwupokojowe mieszkanie w bloku na wysokim parterze z dużą loggią. Okna pcv. Budynek w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Budowlani. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

715 000 zł66 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości, posiada klimatyzację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśne,Bydgoszcz

559 000 zł64 m² 8 693,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 64 m | Parter | Osiedle Leśne | Blok z cegły | Miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

625 000 zł57 m² 10 909,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż nowe, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie w pełni wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie ma 57,29 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

424 000 zł39 m² 10 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39m2 w nowym apartamentowcu na osiedlu Leśnym. Mieszkanie zrobione pod klucz z bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

399 990 zł50 m² 8 064,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Zamczysko Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Leśne,Bydgoszcz

379 500 zł43 m² 8 825,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Housing market poleca wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Leśnym przy ul. Podchorążych - jednej z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

344 995 zł29 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

763 375 zł78 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

473 912 zł41 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

640 210 zł66 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

361 792 zł32 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśne,Bydgoszcz

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją o powierzchni 36 m i balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie w budynku oddanym do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

471 758 zł43 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od zaraz mieszkanie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

750 000 zł60 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | 60 m | balkon | 2025 r. | bez pcc Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

425 000 zł46 m² 9 213,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie na os. Leśnym w Bydgoszczy - 65,1 m2 - po remoncie kapitalnym * Oferta dostępna tylko w naszym biurze * Lokal znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leśne,Bydgoszcz

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , z balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawisza,Bydgoszcz

425 000 zł46 m² 9 215,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze w odnowionym bloku na Osiedlu Leśnym, niedaleko stadionu Zawisza. Ta gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 300 zł25 m² 90,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na 5 piętrze z balkonem. Mieszkanie pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Leśne,Bydgoszcz

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m składające się z salonu, oddzielnej kuchni , p.pokoju, łazienki z wc wyposażonej w prysznic. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

4 800 zł110 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler oferuje na wynajem komfortową, w pełni umeblowaną część domu jednorodzinnego - parter o powierzchni 110 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone przy ul. Kasztanowej 45 w Bydgoszczy w spokojnej okolicy (osiedle Leśne). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

225 000 zł44 m² 5 093,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie (44m2) położone na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Nieruchomość w stanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

346 528 zł32 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

440 727 zł41 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerkaska

Zawisza,Bydgoszcz

315 000 zł34 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu idealne mieszkanie inwestycyjne. Kawalerka 34,3 m2 z piwnicą o powierzchni 4,6 m2 na osiedlu Leśnym przy ulicy Czerkaskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie w nowym, oddanym do użytku w 2020 roku apartamentowcu na os. "Leśny Zakątek". Świetna lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

447 000 zł65 m² 6 874,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m , położonego na parterze w budynku z 2024 roku na Osiedlu Leśnym. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

479 000 zł47 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 położone na I piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Leśnym. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąkolowa

Myślęcinek,Bydgoszcz

2 400 zł43 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przytulnego, funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,93 m , zlokalizowanego w Osielsku (administracyjnie Myślęcinek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Leśne,Bydgoszcz

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie wystawiane przez biuro Mieszkanie znajduje się na 3-cim (ostatnim) piętrze budynku z lat 60-tych wybudowanego z cegły. Położone na spokojnym osiedlu Leśnym, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

672 558 zł68 m² 9 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż ustawnej kawalerki o powierzchni 34 m , położonej na 1. piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego.