dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Nowy Fordon

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

169 500 zł49 m² 3 459,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49m 2 , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. Składa się z salonu(22,20m 2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Państwo nie ponoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

163 176 zł37 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

195 000 zł74 m² 2 635,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Okazja! Mieszkanie o sporym metrażu 74 m2, do remontu. Dysponując taką przestrzenią , zaaranżujesz wnętrze tak jak chcesz! Mieszkanie jest zlokalizowane w Fordonie na Osiedlu Szybowników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

134 860 zł31 m² 4 389,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

129 680 zł30 m² 4 389,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szancera

Bajka,Bydgoszcz

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

61m2, 3 pokoje, 1 piętro W bloku czteropiętrowym! Przedstawiam w pełni rozkładowe dwustronne i słoneczne mieszkanie zlokalizwane na osiedlu Bajka, w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

134 860 zł31 m² 4 389,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

134 860 zł31 m² 4 389,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

134 860 zł31 m² 4 389,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

206 330 zł47 m² 4 390 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie 2-pokoje w Fordonie oś. Bajka Przestronne mieszkanie o pow. 47m 2 w układzie szczecińskim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, z dużego pokoju jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 015 zł38 m² 4 390 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

167 522 zł38 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

167 522 zł38 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

167 522 zł38 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

129 680 zł30 m² 4 389,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

167 522 zł38 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

162 737 zł37 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie 3-pokojowe na 2-gim piętrze w bloku zlokalizowanym na os. Szybowników w Fordonie. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

209 710 zł48 m² 4 389,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

167 390 zł38 m² 4 389,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

235 000 zł63 m² 3 708,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas 1000 złotych prowizji nie przepłacaj zajmujemy się tylko foirdonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Chciałem przedstawić ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

140 000 zł30 m² 4 612,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Chciałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

170 000 zł49 m² 3 500,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! dobra ena tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

219 000 zł60 m² 3 625,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Bajka w Fordonie. Lokalizacja mieszkania jest dogodna dla każdego: blisko znajdują się liczne sklepy, targowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

130 000 zł37 m² 3 504,04 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Ładna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

310 000 zł66 m² 4 706,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Polecam przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

168 000 zł48 m² 3 465,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Ładne ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

129 000 zł31 m² 4 139,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

160 000 zł50 m² 3 214,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Ładne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

324 000 zł66 m² 4 921,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Okazja!sprzedaż lub zamiana na M2 w fordonie! Mieszkanie M3 na osiedlu Szybowników w bloku na 4 piętrze w dobrej cenie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Bajka o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą: pokój z loggią 20m2, pokój 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

209 000 zł63 m² 3 297,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko U nas 1000 złotych prowizji od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Ładne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

185 000 zł60 m² 3 061,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Bajka w Fordonie. Nie możesz przegapić tej okazji. Marzysz o własnych "czterech.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Fordon, Nowy Fordon