dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Nowy Fordon

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży nowoczesne,pięknie urządzone mieszkanie na osiedlu Eskulapa-wybudowanym w 2012 roku. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

217 000 zł74 m² 2 932,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Sprzedaż lub zamiana na 2 pokoje W bloku do 2 piętra (metraż do 45m2) Oferujemy mieszkanie 4-pokojowe w bloku zlokalizowanym na osiedlu Szybowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Cena do negocjacji! Oferujemy mieszkanie typu M4 na parterze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowanym w Fordonie na osiedlu Bajka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

900 zł63 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3- pokojowe w doskonalej lokalizacji w Fordonie- os. Przylesie, blisko Centrum Medic; kazdy pokoj z osobnym wejściem, kuchnia i lazienka oraz osobno wc. Do ceny wynajmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

168 000 zł50 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, na osiedlu Przylesie w Fordonie. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

139 000 zł42 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe 42,21m2 w Fordonie na osiedlu Bohaterów położone na 6-tym piętrze 6-piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Okazja cenowa! wolne od zaraz! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,41m2, położone na czwartym piętrze w bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

650 zł49 m² 13,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie M-3 o pow. 49m2, położone na 2 piętrze w Fordonie na osiedlu Eskulapa. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

500 zł49 m² 10,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Wolne od zaraz! okazja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,41m2, położone na czwartym piętrze w bloku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

185 000 zł63 m² 2 930,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-4 o pow. 63,13m2, położone na 3 piętrze w 7-piętrowym bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

191 000 zł54 m² 3 537,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| komfortowe 3 pokoje Fordon Mieszkanie gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie obejmującym wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, stolarka drzwiowa z litego drewna, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe w doskonalej lokalizacji w Fordonie- os. Przylesie, blisko Centrum Medic; łazienka oraz osobno wc; atutem mieszkania jest 1-sze pietro w niskim bloku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

163 000 zł49 m² 3 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie na parterze w Fordonie oś. Szybowników Mieszkanie posiada 2 pokoje - 25 m 2 i 9m 2 - kuchnię 7m2 - łazienkę z wc ok. 3m 2 - przedpokój - balkon logia długi na 5m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| atrakcyjne mieszkanie na parterze - Fordon oś. Przylesie Na sprzedaż mieszkanie m-4, 3 pokojowe w Fordonie na Przylesiu. Mieszkanie do wprowadzenia, bardzo zadbane, czyste Łączna powierzchnia 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku w Fordonie na osiedlu Bajka. Mieszkanie składa się z salonu (21 m 2 ) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Fordon Przylesie Mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji. Pokoje o pow. 30 m 2 , 12 m 2 , 12 m 2 , kuchnia 7 m 2 , łazienka oddzielnie wc. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokoje Fordon oś. Bajka Atrakcyjne i przestronne mieszkanie M-4 (61m 2) po remoncie. Wszystko nowe, stolarka drzwiowa, gładzie, panele, wykładzina, kafle, glazura. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

210 000 zł63 m² 3 312,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i zadbane M4 na os Szybowników. W okolicy 6 marketów i rynek. W zasięgu kroków szkoła, basen, lodowisko. Blok umiejscowiony z dala od intensywnego ruchu ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

206 330 zł47 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 z inwestycji nordic residence znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: -przedpokoju o pow.5,12 m2, -dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

213 881 zł49 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie z wykończeniem w cenie o pow. 48,72 m2 znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: - dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

209 710 zł48 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 z inwestycji nordic residence znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: -przedpokoju o pow.5,12 m2, -dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

145 000 zł42 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| bardzo atrakcyjne dwustronne M-3 w Fordonie oś Bohaterów Bardzo atrakcyjne dwustronne M-3, położone w bloku na 4 piętrze w Fordonie oś Bohaterów. Mieszkanie zarządzane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

162 737 zł37 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu nordic residence. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,07 m2 znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z : -dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hit okazja Mieszkanie na 1 pietrze w bloku w Fordonie oś Szybowników. Rewelacyjna lokalizacja: rynek, galeria, cała sieć handlowo-usługowa, szkoła, przedszkole, basen, poczta Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

268 668 zł61 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj na osiedlu nordic residence. Nowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m2 na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: - przedpokoju 11,89 m2, - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

172 000 zł65 m² 2 646,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja! Mieszkanie 65m2 w Fordonie na osiedlu Szybowników w bloku. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi o powierzchniach odpowiednio: 20 m, 15 m, 10 m. Wszystkie okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

134 861 zł31 m² 4 390,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie z wykończeniem w cenie! Lokal o powierzchni 30,72 m2 na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: - przedpokoju z aneksem kuchennym o pow. 10,34 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

268 668 zł61 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie z wykończeniem w cenie! Lokal o pow.61,20 m2 na Os. Eskulapa w Fordonie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 19,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

169 322 zł39 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie z wykończeniem w cenie! Mieszkanie o pow. 38,57 m2 na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z:-przedpokoju 6,25 m2,- dużego pokoju dziennego o pow. 23,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec M4 Dwa miejsca parkingowe pod budynkiem Komfortowe 79metrów, trzy pokoje, piętro pierwsze. Wyposażone i umeblowane, zabudowy na indywidualne zamówienie. Pomieszczenia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

134 861 zł31 m² 4 390,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu nordic residence. Nowe mieszkanie o powierzchni 30,72 m2 na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z: - przedpokoju z aneksem kuchennym o pow. 10,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Fordonie na os. Bohaterów. Pow. mieszkania wynosi 49 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje o pow. 9 m2 i 20 m2, kuchnia o pow. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

167 479 zł38 m² 4 390,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,15 m2 znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Inwestycja nordic residence. Lokal składa się z: - przedpokoju o pow.6,90 - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

134 861 zł31 m² 4 390,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

268 000 zł80 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 Fordon oś. Bohaterów Atrakcyjne przytulne mieszkanie na drugim piętrze z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (dwa o pow. 21 m 2 i jeden 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

167 479 zł38 m² 4 390,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

190 000 zł79 m² 2 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja- fordon Duże przestronne trzypokojowe mieszkanie 79 m 2 na 3 piętrze w bloku w Fordonie oś. Bohaterów. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Wymienione okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

315 334 zł72 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie z wykończeniem w cenie! Lokal o pow.71,86 m2 znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Składa się z: - przedpokoju o pow.8,68 m2, - dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

152 000 zł50 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 50m 2 w fordonie na osiedlu Szybowników Mieszkanie 2 - pokojowe na I piętrze: salon 22 m 2 z wyjściem na balkon, sypialnia 10 m 2 , przedpokój 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

239 000 zł67 m² 3 567,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Fordonie na os. Przylesie. Pow. mieszkania wynosi 67 m2. W skład mieszkania wchodzą pokoje o pow. 10 m2/ 10 m2/ 20 m2, kuchnia o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

255 000 zł74 m² 3 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Uwaga! nowa niższa cena! Mieszkanie na parterze w bloku na Przylesiu, spokojna okolica, ogródek 165m2 (wyjście z balkonu). 4 pokoje o wymiarach: 22/10,5/10,5/9 m2, kuchnia 8m2, duża.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bydgoszcz, Fordon, Nowy Fordon

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij