dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

417 900 zł43 m² 9 768,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim osiedlu Wilczak. Mieszkanie znajduje się na I piętrze o powierzchni 42,78 m2. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe życie na Wyżynach - przestrzeń, światło i komfort, gotowe od zaraz! Na sprzedaż 3 pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

677 000 zł72 m² 9 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni ok. 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Tatrzańskie,Bydgoszcz

589 000 zł71 m² 8 280,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni 71,13 m2, w pełni wyposażone, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Lokal posiada dwa duże balkony, obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

2 300 zł36 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Bydgoszczy Kapuściska, ul.Sandomierska. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 182,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, bartodzieje, idealne dla rodziny Szczegóły nieruchomości: lokalizacja : Bydgoszcz, bartodzieje Powierzchnia : 47,2 m Liczba pokoi : 3 (salon + 2 sypialnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł42 m² 7 553,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w pożądanej części Fordonu (ul. Sucharskiego) o powierzchni 42,23 m wraz z przestronną loggią 5 m oraz sporą komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galla Anonima

Tatrzańskie,Bydgoszcz

379 000 zł54 m² 7 018,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w Fordonie, ul. Galla Anonima (os. Tatrzańskie) Oferuje komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

550 000 zł59 m² 9 348,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe (58,83m2) na wysokim parterze położone w bloku mieszkalnym z 2012 roku na bydgoskim Fordonie - os. Akademickie. Lokal mieszkalny w bardzo dobrym stanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Bydgoszcz

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Błonie. Lokal znajduję się na 2 piętrze. Nieruchomość w ostatnim czasie przeszła kapitalny remont wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

620 000 zł54 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 850 zł51 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super okazja! tylko U nas Proponuję do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie w układzie dwóch pokoi z oddzielną kuchnią na Kapuściskach. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m , usytuowanego na 5. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie jest zadbane, regularnie odnawiane i w pełni gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

359 900 zł54 m² 6 727,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się na 8 piętrze budynku na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 53,53 m2 - salon - 16 m2 - pokój 13 m2 - sypialnia - 8 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

410 000 zł57 m² 7 251,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż / funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,54 m2 na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w biurze Forma Nieruchomości *** - Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł59 m² 9 348,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na parterze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej 19m - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbójnicka

Fordon,Bydgoszcz

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3-pokojowego mieszkania z balkonem ul. Zbójnicka 2, bydgoszcz Do wynajęcia przestronne, zadbane mieszkanie. Lokal znajduje się na 2. z 4 pięter w dobrze utrzymanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie wykończone pod klucz - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 36 m2 z balkonem startfragment Komfort i styl - bez dodatkowych nakładów! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

399 000 zł57 m² 6 975,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Bydgoszczy Osowa Góra Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,2 m zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania wznajdującego się na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania znajdującego się w Nowym Fordonie. W pobliżu Politechnika Bydgoska, supermarkety, kwiaciarnie, gabinety itp. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Miedzyń,Bydgoszcz

889 000 zł141 m² 6 318,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż prezentujemy niezwykłą nieruchomość na bydgoskim osiedlu Miedzyń - dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Oto, co wyróżnia tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kameralne mieszkanie w zaciszu Osowej Góry, tuż przy lesie! Lokal o łącznej powierzchni 38 m 2 umiejscowiony jest na I piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleina

Przylesie,Bydgoszcz

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł48 m² 7 296,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 47 m - Sułkowskiego 11, osiedle Leśne Wyobraź sobie przytulne, ciepłe mieszkanie w zielonej dzielnicy, 5 minut od tramwaju i kilka przystanków od największego parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sygnałowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 100 zł53 m² 5 643,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Makler poleca klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na lubianych bydgoskich Bartodziejach przy ulicy Sygnałowej. Mieszkanie umiejscowione jest na ostatnim, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

485 199 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, które wyróżnia się przestronnością i możliwościami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł49 m² 7 501,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 49,19 m fordon/przylesie Gotowe do zamieszkania! Tylko u nas! Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w cichej i zielonej okolicy, z pełną infrastrukturą pod ręką? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witeckiego

Fordon,Bydgoszcz

1 700 zł53 m² 32,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

#premiumwynajmuje Szukasz funkcjonalnego mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń? Ta oferta jest dla Ciebie! Jasne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Witeckiego w Fordonie jest dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia tylko w libera Nieruchomości : * 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 , * salon (około 18 m ) z wyjściem na duży balkon, * sypialnia (około 14m ), * osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Śródmieście,Bydgoszcz

269 000 zł26 m² 10 204,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Tylko w Nieruchomości do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, na I piętrze , w bloku w świetnej lokalizacji - na bydgoskim Czyżkówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Śródmieście,Bydgoszcz

459 000 zł42 m² 10 944,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupaku kawalerek na jednej księdze wieczystej, po kapitalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Zofin,Bydgoszcz

630 000 zł81 m² 7 773,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż| Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze bloku Mieszkanie o metrażu 81 m2 zawiera: * salon * dwa pokoje * kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwytowo

Śródmieście,Bydgoszcz

155 000 zł40 m² 3 848,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy z balkonem w ścisłym Centrum miasta - ul. Chwytowo. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy/oficynie (przejście do budynku przez podwórko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 296,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe, zadbane mieszkanie 47 m | Kapuściska - ul. Baczyńskiego | Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy **funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m ** zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Fordon,Bydgoszcz

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Bołtucia w Fordonie. Oferta tylko W naszym biurze. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł35 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )