dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podgórna

Śródmieście,Bydgoszcz

289 000 zł25 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z balkonem po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na bydgoskich Glinkach. Świetna lokalizacja zarówno pod kątem dostępności sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 000 zł53 m² 6 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Grzymały-Siedleckiego zielona część Wyżyn z doskonałym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szelburg-Zarembiny

Nowy Fordon,Bydgoszcz

475 000 zł60 m² 7 952,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie po remoncie na bydgoskim osiedlu Nowy Fordon - Bajka. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Kragujewca

Wyżyny,Bydgoszcz

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 52 m2 położonego na 4. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z salonu (15,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaciół

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie 42 m z tarasem | Budstol Invest | ul. Przyjaciół 2 | Bydgoszcz | Bez pcc tylko U nas! Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja! Zapraszam do zakupu bardzo ładnego, w pełni wyposażonego mieszkania w nowym budownictwie, położonego na popularnym osiedlu Wzgórze Wolności przy ul. Karpackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podgórna

Śródmieście,Bydgoszcz

259 000 zł26 m² 9 919,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z balkonem po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

554 500 zł56 m² 9 990,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Osowa Góra w Bydgoszczy z pięknym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

590 000 zł65 m² 9 121,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bohaterów,Bydgoszcz

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Bołtucia w Fordonie. Oferta tylko W naszym biurze. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Bielawy,Bydgoszcz

324 900 zł64 m² 5 037,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Leona Wyczółkowskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i trudno dostępnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Śródmieście,Bydgoszcz

259 000 zł25 m² 10 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na bydgoskim osiedlu Kapuściska - cenionym za spokój, zieleń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

675 000 zł73 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni ok. 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł48 m² 8 020,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku, na popularnym osiedlu Tatrzańskim przy ul. Lawinowej w Fordonie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

165 000 zł31 m² 5 374,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę M2 28 metrów na Błoniu. Wieżowiec ulica Stefana Okrzei 2. Oprócz mebli widocznych na foto docelowo nowe stół i krzesła. Na wyposażeniu także pralka i lodówka. 9. piętro. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 20.09.2025! NOWOŚĆ - OFERTA TYLKO U NAS! MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI W DOGODNYM DLA PAŃSTWA TERMINIE - KLUCZE W BIURZE! Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

505 000 zł58 m² 8 706,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*******oferta na wyłączność, tylko w Naszym biurze****** Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58m 2 w kameralnym budownictwie na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

195 000 zł38 m² 5 124,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z oddzielną kuchnią znajdującej się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

342 000 zł36 m² 9 390,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

275 000 zł39 m² 7 015,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 39,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym - ul. Powst. Listopadowego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

346 947 zł32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,83m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sygnałowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł53 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Makler poleca klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na lubianych bydgoskich Bartodziejach przy ulicy Sygnałowej. Mieszkanie umiejscowione jest na ostatnim, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

355 000 zł48 m² 7 327,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie 48,45 m z windą 2 pokoje z loggią i widokiem na park Bydgoszcz ul. Szczęliwa, fordon (os. Bajka) Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

599 000 zł66 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

324 990 zł49 m² 6 632,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej z widokiem na las - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie z windą, w Fordonie. Pomieszczenia: 60 m 2 - salon aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nastrojowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

457 290 zł47 m² 9 789,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,71m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

439 000 zł36 m² 12 204,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,97m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Nowy Fordon,Bydgoszcz

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m z balkonem, położone przy ul. Igrzyskowej w bydgoskim Fordonie. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł45 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią 45,39 m | Atrakcyjna lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z doskonałą infrastrukturą Piętro: 4. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Bydgoszcz, fordon - ul. Igrzyskowa | Gotowe do wprowadzenia! Cena: 479 000 zł + komórka lokatorska: 10 000 zł Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie Osiedle Leśne, ul. Modrzewiowa idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

271 000 zł37 m² 7 314,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37,05 m2 z możliwością własnej aranżacji, położone na parterze zadbanego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Wilczak. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnuszewska

Wyżyny,Bydgoszcz

729 000 zł74 m² 9 892,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż zadbane, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Prezentowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

451 010 zł38 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwypokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

499 000 zł43 m² 11 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

699 000 zł106 m² 6 563,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 106,5 m , położone w spokojnej i zielonej części osiedla Piaski, zaledwie 3 minuty pieszo od przystanku komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjna

Błonie,Bydgoszcz

269 000 zł43 m² 6 247,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie trzypokojowe (43,06 m2), położone na przyziemiu, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Seminaryjnej, os. Błonie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij