dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł50 m² 38,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij to mieszkanie bezpośrednio - bez prowizji. Ładne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką oraz oddzielnym wc. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 950 zł76 m² 25,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w budynku ocieplonym z cegły na Osiedlu Leśnym - c. ogrzewanie , oddzielna toaleta. Okna pcv , parkiet. Bardzo dobra lokalizacja , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Skarpą

Fordon,Bydgoszcz

926 400 zł122 m² 7 605,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Awangarda V w Fordonie. Segment C Mieszkanie o pow. 105m2 w skład którego wchodzą: parter: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Siernieczek,Bydgoszcz

464 900 zł68 m² 6 786,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem użytkowym na bydgoskim Siernieczku. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowe do wprowadzenia przestronne M-3 położone w bardzo wygodnej lokalizacji - osiedle Leśne. Mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

615 000 zł87 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

493 400 zł55 m² 8 970,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

679 000 zł89 m² 7 629,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osowa Góra!na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na czyżkówku. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w domu dwu lokalowym,jedyny sąsiad jest na parterze,a bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

500 400 zł55 m² 9 098,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

523 800 zł56 m² 9 353,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

507 611 zł54 m² 9 381,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 500 zł58 m² 5 439,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z możliwością tarasu 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 mieszkanie gotowe czeka na właściciela. Na mieszkanie wystawiana jest Faktur Vat 23% cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł49 m² 8 502,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostepna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie atrakcyjną ofertę nieruchomości zlokalizowanej w pięknym miejscu Fordonu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Przylesie,Bydgoszcz

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku w Fordonie Przylesie, ul. Teski Pomieszczenia: 63 m2 - salon - 22 m2 - pokój 11,5 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe. Kompletnie urządzone. Dostępne jest miejsce parkingowe w hali garażowej. W pobliżu Politechnika Bydgoska. Okolica spokojna, otoczenie zalesione. Nieopodal przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

569 000 zł71 m² 8 025,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fantastycznego mieszkania dwupoziomowego, położonego na osiedlu Stary Fordon w Bydgoszczy. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 70,90 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

515 300 zł56 m² 9 201,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

474 300 zł53 m² 8 949,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

534 308 zł58 m² 9 231,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kromera

Zofin,Bydgoszcz

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65.37 m2 w Bydgoszczy (Fordon - Osiedle Tatrzańskie). W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

288 000 zł38 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! tylko W premium! Zapraszam do zakupu komfortowej kawalerki na osiedlu Kapuściska o powierzchni 38,43 m2. Stosunkowo duża powierzchnia kawalerki powoduje, ze zarówno kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

542 500 zł61 m² 8 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

267 350 zł29 m² 9 171,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym o pow. 29,15 m2 z ogródkiem promocja - drzwi otwarte! Skorzystaj z wyjątkowych rabatów - tylko w sobotę Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w niewielkiej odległości od Zielonych Arkad. Mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny na wynajem. Osoby szukające mieszkania dla siebie mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie w bardzo dobrej lokalizacji blisko do górek Fordońskich.Lokalizacja idealna tereny spacerowe, rowerowe, rekreacyjne.Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 800 zł58 m² 7 151,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: mieszkanie 29,54 m w Bydgoszczy - Fordon - Zamczysko Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,54 m , zlokalizowane na drugim piętrz w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poszukują Państwo nowoczesnego, dużego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania wielu klientów, nie zwlekaj! Trzypokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem przy ulicy Kormoranów 128 na Osowej Górze w Bydgoszczy *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 46 m2 *pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł42 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia mieszkania usytuowanego na III piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Wyżynach. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

237 000 zł31 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu kawalerki na osiedlu Kapuściska o powierzchni 30,78m2 w bliskiej odległości od komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

430 000 zł51 m² 8 447,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Glinki (mieszkanie z widokiem na las). Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

585 000 zł73 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

678 000 zł88 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

615 000 zł88 m² 7 006,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025