dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

378 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

378 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

549 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowo urządzone mieszkanie! 3 pokoje, 66 m2 Glinki / Zielone Tarasy Mieszkanie na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z poziomu garażu, mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

319 000 zł38 m² 8 311,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 Kapuściska 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Blok z czerwonej cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

DO sprzedaży mieszkanie 47,37 m2 osiedle osowa góra standard: na sprzedaż atrakcyjne 3 - pokojowe (M4) mieszkanie o powierzchni 47,37 m2, salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje powstałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze 71,99 m2 + garaż 16,39 m2 Na sprzedaż ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku wybudowanego w 2014 roku. Teren budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pożądana dzielnica - glinki umeblowane mieszkanie Na sprzedaż przepiękne mieszkanie świeżo po remoncie wraz z umeblowaniem. Widok ze wszystkich okien na las. Spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bielawy,Bydgoszcz

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego pierwszego Najemcę czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabały

Tatrzańskie,Bydgoszcz

289 000 zł53 m² 5 422,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu niezwykle przestronną, dwupokojową nieruchomość (53,3 m2) położoną w Fordonie! Osiedle Tatrzańskie charakteryzuje pełna infrastruktura miejska, handlowa i edukacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

267 000 zł54 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena od 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

274 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania, dostępnego tylko W naszym biurze, o powierzchni 43m2, położonego na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

362 250 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,75 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

382 000 zł40 m² 9 569,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu na Wyżynach. Niepowtarzalne dwupokojowe mieszkanie z ok. 20-metrowym tarasem zostało wykończone w najwyższym standardzie. Nowoczesna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 909,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.900ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

529 000 zł89 m² 5 930,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz dla swojej rodziny spokojnego miejsca? Mieszkanie, które chciałabym opisać, zapewni Ci nie tylko spokój, ale również świetną lokalizację i dużo przestrzeni. Zaciekawiłam Cię? Czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 900 zł35 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania po remoncie Z pełnym umeblowaniem W zacisznym miejscu przy lesie dla siebie lub inwestycyjnie to zapraszam do zapoznania się Z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

235 000 zł28 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta Kawalerka o powierzchni 28m z balkonem świeżo po remoncie. W mieszkaniu został wykonany kapitalny remont wraz z wymianą instalacji elektrycznej, nowymi przyłączami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

265 657 zł34 m² 7 765,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 34,21 m2 z balkonem na 3 piętrze promocja 285.653 zł -> 265.657 zł oraz miejsce postojowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sandomierska

Kapuściska,Bydgoszcz

330 000 zł36 m² 9 233,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz dwupokojowego mieszkania w nowej inwestycji? Zależy Ci na dużym balkonie/loggi? Oczekujesz wysokiej jakości części wspólnych? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź tą ofertę Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Leśne,Bydgoszcz

269 900 zł36 m² 7 435,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki mieszczącej się na osiedlu Leśnym, dostępnej tylko W naszym biurze. To obecnie najbardziej pożądana lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku na bydgosich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 37,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta na Wyżynach Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wyżynach. Lokal znajduje się na 4 piętrze 5 piętrowego budynku wyposażonego w nowoczesną dwustronną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Budynek nr. 4 oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Błonie,Bydgoszcz

328 000 zł50 m² 6 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie(50,5 m2) znajdujące się na 2 piętrze bloku na Osiedlu Leśnym. Osiedle, na którym znajduje się budynek świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

479 000 zł85 m² 5 635,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna. Pięknie położone i ustawne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na dolnym tarasie Osowej Góry tuż przy zalesionej skarpie. Z dużego balkonu piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

433 000 zł58 m² 7 517,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z cegły z 1998 roku, teren ogrodzony. Powierzchnia lokalu wynosi 57,6 m2 w skład którego wchodzi: - salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

402 782 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie od dewelopera - salon z aneksem kuchennym + sypialnia + garderoba o pow. 54,43 m2 z balkonem termin oddania: sierpień 2022 r. 0% prowizji 0% podatku pcc Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 900 zł35 m² 6 962,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na osiedlu Glinki. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 35,19m2 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

289 000 zł34 m² 8 580,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na osiedlu Wzgórze Wolności. Teren bloku jest ogrodzony i monitorowany. Blok umiejscowiony jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

455 112 zł63 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, o pow. 63,21 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Opis inwestycji Osiedle Akademickie to nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

419 000 zł73 m² 5 746,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem -osiedle Nad Wisła. Nieruchość składa się z : - salon 22m - pokój 14m - pokój 11m - pokój 12 m - kuchnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinki

Wyżyny,Bydgoszcz

390 000 zł47 m² 8 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż zadbane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,04 m2 mieszczące się w nowszym bloku z windą z 2014 roku na Wyżynach (osiedle Zielone Tarasy). Zielone tarasy :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

326 000 zł49 m² 6 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Glinkach o powierzchni 48,08 m2 na 4 piętrze - przy lesie. Duży wspólny parking dla mieszkańców, place zabaw dla dzieci, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 780,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

365 000 zł73 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje Z balkonem W ofercie mieszkanie o łącznej powierzchni 72,91 mkw. Zlokalizowane w bloku na 4 piętrze w Nowym Fordonie. Mieszkanie jasne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

449 900 zł67 m² 6 714,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 3-pokojowego, dostępnego tylko W naszym biurze, o powierzchni 67m2, położonego na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Okrzei

Błonie,Bydgoszcz

184 000 zł27 m² 6 776,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznej kawalerki na osiedlu Błonie. Mieszkanie mieści się na 7. piętrze w jedenastopiętrowym wieżowcu, z którego rozciąga się panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł58 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na Kapuściskach. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zadbane, ciepłe, funkcjonalne M-4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Bardzo spokojna lokalizacja, blok graniczący ze ścianą lasu, wokół sporo zieleni, dużo miejsc do zaparkowania auta, budynek oddalony od.