dowolna

Mieszkania przy lesie Bydgoszcz - Anonse sprzedaży i wynajmu

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konfederatów Barskich

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł43 m² 7 845,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie(43,21 m2) w Fordonie. Osiedle na którym znajduje się budynek świetnie skomunikowane z dobrym dojazdem do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

421 000 zł65 m² 6 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osowej górze loggia I miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznym metrażu 65 m2. Do mieszkania przynależy loggia + komórka lokatorska 4m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

300 262 zł41 m² 7 316,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 41,04 m2 z balkonem promocja 325.228 zł -> 300.262 zł oraz GRATIS - miejsce postojowe w hali garażowej (o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 772,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 880,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,82 m2 na II piętrze w bloku III-piętrowym (rok budowy 2020) z windą wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

540 000 zł87 m² 6 189,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane jest bezpośrednio przy lesie, w ślepej uliczce. Tylko 4 mieszkania w klatce schodowej. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, bank. Naprzeciw bloku wejście do lasu, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

268 000 zł42 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal o pow. 42m2 w spokojnej okolicy, na bydgoskich Wyżynach. Składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

277 000 zł58 m² 4 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w bloku na 4 piętrze na os. Glinki, 59m2, 3 pokoje. Mieszkanie o pow. 59m2, w skład którego wchodzą: - salon 16 m2 z wyjściem na loggię - 2 sypialnie o pow. 11 oraz 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 900 zł35 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, na osiedlu Glinki Pomieszczenia: 35,19 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł56 m² 6 221,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność tylko U nas Mieszkanie do sprzedaży na osiedlu Kapuściska. Lokalizacja bardzo dobra widok z okna na las i panoramę Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Bartodzieje,Bydgoszcz

600 875 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,69 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

330 999 zł52 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 w układzie szczecińskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glinki

Wyżyny,Bydgoszcz

549 000 zł66 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super okazja! tylko W premium Oferuję Państwu niepowtarzalny trzypokojowy apartament na strzeżonym i ogrodzonym Osiedlu Zielone Tarasy. Funkcjonalny układ pomieszczeń składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

265 769 zł33 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nie czekaj z zakupem mieszkania! Zarezerwuj już teraz! 0% prowizji! Nowa inwestycja na Nowym Fordonie. Mieszkania do odbioru już w przyszłym roku. Duży wybór mieszkań dwu, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

319 900 zł41 m² 7 745,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania pod klucz bez dodadkowych nakładów finansowych na atrakcyjnym osiedlu wyżyny to zapraszam do zapoznania się Z ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

307 436 zł41 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

234 900 zł38 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku na bydgosich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 37,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

579 000 zł89 m² 6 491,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz dla swojej rodziny spokojnego miejsca? Mieszkanie, które chciałabym opisać, zapewni Ci nie tylko spokój, ale również świetną lokalizację i dużo przestrzeni. Zaciekawiłam Cię? Czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybowskiego

Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m2 zlokalizowane na osiedlu Eskulapa (nowy Fordon) Mieszkanie położone jest na 3 piętrze nowszego bloku z windą, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 900 zł35 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyremontowanego mieszkania na osiedlu Glinki przy trasie prowadzącej do Parku Przemysłowego. Lokal mieszkalny ze świetnymi warunkami pod inwestycję na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie, położonego w bardzo spokojnej i zielonej części Fordonu. Opis budynku: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

319 011 zł43 m² 7 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 43,49 m2 na 2 piętrze z balkonem promocja 350.430 zł -> 319.011 zł oraz GRATIS - miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku - osiedle Kapuściska ul. Wojska Polskiego. W skład mieszania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja! Gorąco polecam zakup kawalerki po generalnym remoncie na bydgoskim Błoniu. To dokonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Kasztelanka,Bydgoszcz

450 000 zł78 m² 5 746,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, czteropokojowego mieszkania położonego się na bydgoskim osiedlu Kasztelanka! wyjątkowa oferta! rzadko dostępne W sprzedaży, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem

Zawisza,Bydgoszcz

899 999 zł103 m² 8 738 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry ;) Czym się kierujesz podejmując decyzję o zakupie mieszkania? Z kim konsultujesz tę jedną z najważniejszych decyzji życiowych? Czy zależy Ci na bezpieczeństwie Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

300 000 zł50 m² 6 041,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander poleca do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie Na powierzchnię użytkową 49,66m2 składa się: - kuchnia, - duży salon; - jedna sypialnie; - łazienka; -wc; - korytarz. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł63 m² 5 341,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku w Fordonie. W skład mieszkanie wchodzi: układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

540 167 zł71 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.61 m2 znajdujące się na parterze nowej inwestycji, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica i zamknięte osiedle, blisko las, ale i komunikacja miejska - Czyżkówko! Umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m2 salon z aneksem 2 osobne sypialnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

448 651 zł60 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowej inwestycji, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Czyżkówko,Bydgoszcz

596 653 zł80 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jako Kupujący nie płacą Państwo prowizji oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.66 m2 znajdujące się na parterze nowej inwestycji, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane na Osowej Górze na II piętrze w niskim boku z 1998 roku. P owierzchnia 39 m2 pozwoliła wyodrębnić: - duży pokój 20m2 - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bohaterów,Bydgoszcz

267 000 zł45 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwa pokoje stan do małego remontu. Powierzchnia 42,23 m oraz piwnica około 3 m, balkon typu loggia bardzo duży. Lokalizacja os Bohaterów w Fordonie blok z 1985r. Mieszkanko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wilczak,Bydgoszcz

209 900 zł25 m² 8 263,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu nową, inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim Okolu. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w Czerwcu 2022r. Do zaoferowania mamy jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

237 263 zł28 m² 8 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,75 m2 z balkonem Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Akademickie,Bydgoszcz

302 175 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 38,58 m2 z balkonem na 1 piętrze 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Bohaterów,Bydgoszcz

279 000 zł42 m² 6 606,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży jasnego, dwustronnego mieszkania w układzie szczecińskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Fordonie na Osiedlu Bohaterów. Mieszkanie.