dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 093 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

439 164 zł44,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł73,50 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na parterze bloku z lat 50-tych w pobliżu parku. Mieszkanie rozkładowe z możliwością przebudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

333 340 zł29,40 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.23u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

329 197 zł29,30 m² 11 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.6u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 796 zł37,78 m² 11 640,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. inwestycja oddana do użytkowania! Lokal mieszkalny nr A.24 - balkon: 3,oo m Szczegółowy opis inwestycji (m.in. info o standardzie oraz zestawienie dostępnych mieszkań) na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Doskonała lokalizacja pod inwestycję. Blisko Centrum miasta ,szpital im dr Jurasza,galerii handlowych ,szkół. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

330 000 zł30,39 m² 10 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

806 748 zł54,51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie , o pow. 54,51m2, w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym Centrum Miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 31 m | Górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 900 zł25,96 m² 11 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-2 , kawalerka , 26m2 , I piętro. Budynek w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 049 zł50,90 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,40 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy - Sielanka Lokal składa się z : - salonu od strony wschodniej - 22 m2 - 2 pokoi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję | Mieszkanie dla studentów | Bielawy - ul. Powstańców Wielkopolskich 32 | 3 pokoje + strych + pełne wyposażenie Cena: 310 000 zł Powierzchnia użytkowa: 32,3 m (w kw).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 440 zł36,80 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Brdzie - Bartodzieje, bydgoszcz Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Kontakt: tomasz Polasik   Oferuję wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Śródmieściu, w historycznej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej okolicy nieopodal placu Piastowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,6 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z 42 m tarasem z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

499 900 zł34,52 m² 14 481,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy szukasz mieszkania w nowym budownictwie blisko centrum Bydgoszczy? Zależy Ci na świetnym połączeniu z dworcem i lotniskiem? A może szukasz komfortowego lokum dla dziecka na studia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 895 zł71,87 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie (49,23m2) na parterze z balkonem, w bloku z windą z 2023 roku. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert Nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Ul. Dworcowa 75. Rewelacyjna lokalizacja, jedna z najczęściej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,40 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,4 m 2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

832 815 zł61,69 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w Centrum Bydgoszczy Budynek składający się z czterech kondygnacji z apartamentami od 38 m2 do 128 m2 położony w Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 780 zł91,97 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,19 m² 7 502,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni 26,78 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł42,50 m² 9 870,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gotowe do zamieszkania, 2 pokoje na Wyżynach! Mieszkanie na X p. w bloku z 1974, położone w dogodnej lokalizacji na Wyżynach. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 000 zł56,60 m² 16 908,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 645 zł72,85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł35,79 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 2-pokojowe mieszkanie z antresolą! Centrum miasta- nowczesna inwestycja! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,74 m² 9 654 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m położone w budynku z 1996 roku na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszcz przy ul. ulica Sokołów Bydgoskich. Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł48,93 m² 11 036 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

808 000 zł50,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 400 zł47,44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł113,04 m² 5 829,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Startfragment Stylowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - 113 m Lokalizacja: ul. Chrobrego, bydgoszcz Powierzchnia: 113 m Liczba pokoi: 3 Piwnica: tak 5,2 m , Meble w cenie: tak Opis.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,07 m² 7 792,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Nowa super oferta! z możliwością przerobienia na 3 pokojowe. Rewelacyjne mieszkanie w przepięknie położonym budynku. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 980 zł85,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 796 zł38,92 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 079 zł63,31 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2 od ceny ofertowej! Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na.