dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 095 ogłoszeń

332 376 zł30,30 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.13u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

318 103 zł26,74 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.26u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,73 m² 6 837,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta na Okolu. Zarówno mieszkanie jak i budynek przeszły generalny remont wraz z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Hetmańska nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc Hetmańska to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w samym sercu Bydgoszczy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M4, położone w spokojnej i zielonej części Nowego Fordonu Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

357 778 zł33,18 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 260 zł36,66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

387 409 zł32,34 m² 11 979,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.9u, taras: 16,25 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

905 855 zł75,37 m² 12 018,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

351 220 zł33,18 m² 10 585 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.5u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, całkowicie umeblowane mieszkanie z dużą loggią, na niskim parterze. i 2 komórki lokatorskie w cenie.Winda z poziomu zero. Zlokalizowane na tyłach inwestycji, co daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni nieco ponad 37 m , położone na 4. piętrze w bloku na bydgoskich Kapuściskach - w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 625 zł31,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz miejsca, w którym Twoje dzieci będą dorastać bezpiecznie, a codzienna logistyka przestanie być wyzwaniem? Ta nieruchomość przy ul. Jarużyńskiej 5 na bydgoskim Fordonie została.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł74 m² 5 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 3-pokojowe (pow. użytkowa ok. 74m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób niestandardowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,82 m² 6 035,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, zaledwie kilkanaście minut spacerem od Starego Rynku. To wyjątkowe mieszkanie składa się z czterech przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

328 377 zł29,56 m² 11 109 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

848 610 zł78,83 m² 10 765,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestycji (.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,60 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Elegancka przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja - wyjątkowe mieszkanie dla wymagających. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość. która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

562 148 zł57,26 m² 9 817,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielawach w bloku z cegły w wygodnym punkcie - bardzo blisko uczelni i szpitala Jurasza! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

842 160 zł73,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 60m |balkon |miejsce w sali garażowej| klimatyzacja Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - prestiż, komfort i wyjątkowy klimat! Szukasz mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł63,24 m² 8 143,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie - 4 pokoje - 63,24 m2 plus duży balkon ostatnie takie mieszkanie w inwestycji Cena katalogowa mieszkania: 611.847 zł Cena mieszkania po rabacie: 515.000 zł! + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

462 162 zł48,80 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł74,43 m² 10 381,57 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz