dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 093 ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Zamieszkaj nad malowniczą Notecią koło Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 787 zł40,62 m² 11 270 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy Budynek Z4 Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m (w akcie notarialnym), z piwnicą ok. 6 m oraz dwiema antresolami o łącznej powierzchni ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

450 000 zł41,39 m² 10 872,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł72,68 m² 8 392,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72,57 m² 12 264,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł33,35 m² 11 904,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej (55m2) w tym powierzchni użytkowej (35,95m2) znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2012 roku na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

363 500 zł41,67 m² 8 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone przy ul. Racławickiej w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gdańska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 900 zł31,26 m² 4 475,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu w kamienicy idealne do remontu! Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 31, 26 m2 m poddaszestan mieszkania: do kapitalnego remontu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 197 800 zł111 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w najwyższym standardzie w samym sercu Bydgoszczy. Apartamenty Stary Port to luksusowe wnętrza, prestiżowa lokalizacja, cudowne widoki, wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł133,76 m² 5 450,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z potencjałem w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni ponad 130 m , mieszczący się na trzecim piętrze elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 002 zł39,82 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie dworcowa28 .pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania C24 (p.u. 39,82 m2), położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł66,57 m² 10 365,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Gryfa Pomorskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,25 m² 7 288,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 56,25 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo (blisko Centrum). W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł38 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem, położonego na parterze budynku, oddanego do użytku w 2009 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł76 m² 9 065,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, bielawy | 76 m | 689 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

320 000 zł33,40 m² 9 580,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania inwestycyjnego w odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Oferta tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie (50 m2) na 4 piętrze przy ul. Zofii Nałkowskiej w Bydgoszczy. Całe mieszkanie po generalnym remoncie - dostępne od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem! 41 m gotowe do zamieszkania - świeżo po generalnym remoncie w pięknie odrestaurowanej kamienicy z 1930 roku. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie M-3, 38 m + piwnica - ul. Marii Curie-Skłodowskiej Na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 38 m , położone na parterze w wieżowcu przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł43,30 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,20 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 44,20 m , z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku na bydgoskim Bocianowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjma cena! Oferujemy na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 53 m2. w bloku w Fordonie Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w bloku Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 063 000 zł90,03 m² 11 807,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 401 zł61,37 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Na "start", lub inwestycyjnie? Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół! Z małym ale własnym ogródkiem! Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł23 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupoziomowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego w Bydgoszczy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całkowicie wyremontowanego 115m2 apartamentu w kamienicy z przepięknym widokiem na Wyspę Młyńską. Nieruchomość położona jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

619 000 zł131 m² 4 725,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Bydgoszczy. Kilka kroków od wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - bez pcc I prowizji! Inwestycja obecnie w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do użytkowania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł88,50 m² 8 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Górzyskowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,02 m² 11 978,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! 59 m wygodnej, dopracowanej przestrzeni - Glinki, ul. Dąbrowa | Parter | Teren zamknięty Na sprzedaż mieszkanie, które wyróżnia się nie krzykliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 na Błoniu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna pcv, na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 126 zł36,42 m² 13 539,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł131,65 m² 4 549,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny! okazja. Polecam wyjątkową nieruchomość. Stylowe czteropokojowe mieszkanie w centrum.