dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 098 ogłoszeń

350 000 zł81,55 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,93 m , położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku w klasycystycznej stylistyce. W 2024 roku została odnowiona elewacja To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to 15 letni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł94 m² 2 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo Na sprzedaż poddasze niemieszkalne zlokalizowane przy Plac Piastowski Podstawowe informacje: - powierzchnia: 94 m (po podłodze) - Powierzchnia użytkowa: 67,54 m2 - Piętro 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł74 m² 9 391,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 2013 budynku z 2012 roku (bez windy), na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

409 900 zł56,23 m² 7 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, górzyskowo Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkanie M3 z dużym balkonem w nowym bloku na kameralnym zamkniętym osiedlu symfonia w Dzielnicy Muzycznej Idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie | centrum Bydgoszczy | 1. piętro bez pcc! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 925 zł27,14 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomości Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową w sercu Bydgoszczy, położoną zaledwie kwadrans spacerem od Starego Rynku. Kameralny, 6-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40,61 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu wyremontowane mieszkanie w centrum Bydgoszczy. Dwa ładne pokoje 17,55 i 13,88 m2 z oknami na podwórze. Mała umeblowana kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł26,10 m² 12 452,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25 m + piwnica 1,1 m w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

465 000 zł51,90 m² 8 959,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum, ul. ŚW. Floriana Prezentuję Państwu ofertę mieszkania typu M-4.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39,92 m² 7 389,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Mieszkanie w sercu Bydgoszczy ul. Gdańska! Idealne dla młodych, aktywnych osób, które lubią mieć wszystko w zasięgu ręki od porannej kawy po wieczorne spotkania ze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,10 m² 10 249,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta mieszkania, które sprawia wrażenie dużo bardziej przestronnego niż jego nominalna powierzchnia. Do tego piękny widok na panoramę miasta. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł48,03 m² 7 786,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz sprytnego mieszkania, które pomieści wszystkie Twoje plany i marzenia? A może potrzebujesz solidnej inwestycji w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 528 zł31,56 m² 10 979,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

337 635 zł25,01 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. Po podłodze nieruchomość ma 33,32m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 119 zł43,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuję wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Bydgoszczy osiedlu Szwederowo. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania Kapuściska, ul. Sandomierska bez prowizji i bez podatku pcc Inwestycja na bydgoskich Kapuściskach to nowoczesne, kameralne osiedle, które łączy komfort życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Makler prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 33,11 m , położone w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,39 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

656 600 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni 67 m2, który składa się z salonu, oddzielnej kuchnie (w pełni wyposażonej w meble w zabudowie, sprzęty agd), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 391 zł55,90 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55,54 m² 7 724,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni (55,54m2) znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1978 roku na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie w nowo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Pomorskiej na bydgoskim Śródmieściu. Budynek został całkowicie zrewitalizowany, wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 992 zł36,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Marcinkowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

550 000 zł82,60 m² 6 658,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Inwestycja w sercu Bydgoszczy mieszkanie 82,6 m z potencjałem podziału na 3 kawalerki! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m z piwnicą wielkości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,18 m² 11 155,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Piękne mieszkanie czeka na swojego nowego właściciela - salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,96 m² 9 787,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 49,96 m z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 700 zł40,98 m² 9 704,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa ul. Kościuszki, bydgoszcz bez prowizji biura nieruchomości! Nie płacisz podatku pcc! Prezentujemy Państwu nowe mieszkania w budynku przy ulicy Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 048 zł35,68 m² 10 343,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,68 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 148 zł69,57 m² 10 782,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul .Modrakowa Piętro: trzecie Budynek: Blok z Wielkiej płyty Opis Nieruchomości:.