dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 149 ogłoszeń

369 000 zł42,65 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

270 000 zł25,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

651 200 zł59,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,80 m² 7 122,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,70 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m , balkon loggia, piwnica, doskonała lokalizacja! Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dobre Nieruchomości polecają Niezwykłe mieszkanie 82 m z dużym tarasem i balkonem wysoki standard, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czy apartament może stać się Twoją prywatną oazą? Eskulapa przestrzeń, która oddycha razem z Tobą. Są miejsca, do których wraca się tylko po to, by przenocować. I są takie, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 299 000 zł205 m² 6 336,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal zajmujący całe piętro w kamienicy. Składa się z 6 pokoi, małej kuchni, łazienki. Bardzo duża przestrzeń, wysokie pomieszczenia, dużo dziennego światła. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69 m² 10 144,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Bielawach, ul. Chodkiewicza 73. Mieszkanie znajduje się na parterze bloku z 2009 roku, wybudowanego przez dewelopera awz. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł41 m² 8 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 41 m po generalnym remoncie - śródmieście Bydgoszcz Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 41 m , po generalnym remoncie , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 340 zł47,80 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

206 000 zł25,14 m² 8 194,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 25,14 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze oficyny w centrum miasta. Układ pomieszczeń Pokój z aneksem kuchennym jasna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,73 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne 6 pokoi o powierzchni 76,73 m2 położone na III piętrze kamienicy w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż w pełni funkcjonujące,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł165,79 m² 5 368,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! śródmieście, ul. Cieszkowskiego Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 550 000 zł115,99 m² 13 363,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na III i IV piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

422 699 zł30,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

244 550 zł33,50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na 2. piętrze ocieplonej kamienicy w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 30 m - po generalnym remoncie, bydgoszcz Okole Wyjątkowa oferta gotowego do zamieszkania niezależnego mieszkania(oficyna), które łączy nowoczesny standard.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o metrażu 50,5 m , idealne dla rodzin lub osób ceniących możliwość aranżacji. Obecnie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł60,36 m² 11 746,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu *** Tylko w naszym biurze*** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,36 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 770 zł53,07 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 55 m Eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, idealne jako komfortowe lokum dla rodziny lub inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz luksusowego apartamentu z panoramicznym widokiem na Bydgoszcz? Chciałbyś mieszkać w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w mieście? Marzysz o jasnym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 060 zł60,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,11 m² 9 919,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 26,11m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł31,10 m² 8 938,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

95 M W centrum bydgoszczy + 20 M piwnicy | gotowe pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54 m² 12 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze. Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł126 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 m z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego oraz Astori. zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,99 m² 11 292,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowa niższa cena! Nie czekaj taka okazja może się szybko nie powtórzyć! Mieszkanie, które pracuje na siebie | stylowe 2 pokoje z tarasem na wysokim parterze Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 519 000 złotych Piętro : Parter Liczba pokoi : 3 Rodzaj budynku :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij