dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

392 262 zł37 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

865 533 zł62 m² 13 899,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | 48 m | 3 piętro | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Osiedle Błonie | Bydgoszcz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł48 m² 7 946,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (48,45m2) znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1990 roku na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

379 200 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

344 995 zł29 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł53 m² 6 647,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Fordon| 52,65 m | pełna własność Makler biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

640 000 zł131 m² 4 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z przestronnym, pełnym klimatu mieszkaniem położonym w przepięknej, odrestaurowanej kamienicy, pełnej architektonicznych detali przy ul. Kordeckiego 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolina

Wilczak,Bydgoszcz

830 000 zł147 m² 5 657,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 146,7 m gotowe do zamieszkania To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń i funkcjonalny układ pomieszczeń. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Blok z 2013 roku znajduje się na osiedlu Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

864 100 zł69 m² 12 523,20 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 820 zł26 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka - Osiedle Filmowe w sąsiedztwie rzeki Brdy. Ta kawalerka to połączenie dobrej lokalizacji, nowoczesnej architektury i wysokiego standardu osiedla. Brak podatku pcc oraz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

593 604 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 600 000 zł74 m² 21 645 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

669 000 zł53 m² 12 718,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

681 408 zł58 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzechwy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa niższa cena!na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 63 m Nowy Fordon, os. Bajka 579 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Błonie,Bydgoszcz

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (35m2) znajdujące się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1975roku przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy, dzielnica Błonie. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

830 000 zł147 m² 5 657,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż unikalne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. - 146,7 m2 w centrum miasta - idealne dla rodziny! Budynek z 2000 r. wybudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

492 340 zł48 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

264 000 zł30 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,45 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

638 510 zł39 m² 16 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

327 308 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

450 670 zł37 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stary Port

Śródmieście,Bydgoszcz

2 208 000 zł111 m² 19 899,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na spichrze nad rzeką Brda. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Fordon,Bydgoszcz

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 (2 pokoje) o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Niepodległości. Ze względu na skosy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

519 000 zł47 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,75 m , położone na Osiedlu Filmowym w budynku z 2017 roku, na ogrodzonym terenie. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czyżkówko,Bydgoszcz

601 762 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brdyujście,Bydgoszcz

369 000 zł43 m² 8 675,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 27 m w centrum Bydgoszczy - tuż obok "opery Nova" Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dr E. Warmińskiego W pobliżu: opera Nova, stary Rynek Doskonała lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

259 000 zł33 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House Alicja Nalaskowska gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni 26,78 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

929 000 zł60 m² 15 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie trzypokojowe (60,18m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, przy ul. Gdańskiej, na przeciwko Teatru Polskiego. Na pow. 39 m2 znajdują się: * pokój dzienny (21 m2) z aneksem kuchennym * sypialnia (8 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

684 926 zł69 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy Budynek Z4 Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kasztelanka,Bydgoszcz

415 000 zł52 m² 7 996,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Mieszkanie dwu pokojowe ( 49,10m2 ) na piątym piętrze w wieżowcu : Fordon, ul. Osiedlowa. Duże, słoneczne i ustawne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc - to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

534 336 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

524 000 zł64 m² 8 186,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.