dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Mamy okazję zaoferować mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary jak również stanowiące świetna ofertę biznesową pod inwestycję typu wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 41m2 w centrum składające się z dwóch salonów z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek. Mieszkanie znajduje się na parterze rewitalizowanej kamienicy. Podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

450 000 zł41 m² 10 872,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2 na 2 piętrze 11 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która nie ma sobie podobnych, wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 110 m z ogrodem, sauną i balią - blisko Wisły Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

449 000 zł50 m² 9 003,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym przy ul. Lelewela całkowicie po remoncie, bez nakładów finansowych. Mieszkanie d ostępne od marca, idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie 48.80 m na parterze, na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem długoterminowy. Funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

373 000 zł34 m² 10 830,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

352 000 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na Śródmieściu w Bydgoszczy. To propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego z loggią. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

599 900 zł134 m² 4 476,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 134 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł32 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel: prestige Nieruchomości Prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 31,99m2 na trzecim, ostatnim piętrze z balkonem. Bardzo wygodne i ustawne, czyste i zadbane. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 42,42 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

473 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

317 500 zł30 m² 10 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Trójcy

Śródmieście,Bydgoszcz

429 000 zł37 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Świętej Trójcy w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Czyżkówko, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

476 000 zł64 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Glinki, 2 pokoje, miejsce postojowe w cenie, bez barier architektonicznych! Mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , ulokowane na II piętrze 4-piętrowego bloku. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

370 165 zł37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

275 310 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

330 000 zł31 m² 10 583,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

545 000 zł102 m² 5 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.102m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

275 000 zł48 m² 5 704,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości oferta tylko U nas! Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Szwederowo. Atuty mieszkania: - niska trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł33 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na parterze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szwederowo,Bydgoszcz

354 000 zł37 m² 9 567,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Piękne mieszkanie na Wzgórzu Wolności po remoncie do własnej adaptacji! Mieszkanie na parterze w bloku z 1983 roku, położone jest na Wzgórzu Wolności. Wnętrze to 3 pokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

149 000 zł17 m² 8 938,21 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mikro kawalerka inwestycyjna 19 m | Blisko nowego kampusu Akademii Muzycznej | Możliwość wykończenia pod klucz Lokalizacja: blisko centrum, doskonała komunikacja, sąsiedztwo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 750 zł44 m² 14 657,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Bydgoszczy - Inwestycja Nowy Port Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie od renomowanego dewelopera awz Deweloper. Od samego początku inwestycja budziła duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjna ofertą pięknego, wyremontowanego mieszkania na bydgoskim Błoniu. Nieruchomość jest usytuowana na 3 piętrze ocieplonego bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

808 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Leśne, 51 m Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

294 500 zł40 m² 7 325,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

457 900 zł48 m² 9 539,58 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m 2 znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego na Bartodziejach w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

431 304 zł36 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (35,76m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Promocja! Cena uwzględnia rabat 30.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 064 000 zł90 m² 11 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.