dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

143 000 zł42 m² 3 404,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie ocieplonym wieżowcu na ostatnim piętrze z niesamowitym widokiem na zachodnią część miasta. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł47 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkania deweloperskie w nowej inwestycji na Szwederowie Oferta dwupokojowych mieszkań w najpopularniejszych metrażach w kameralnym 12-mieszkaniowym budynku położonym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,bdb punkt komunikacyjny.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

950 zł54 m² 17,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynamu ładne, dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta-umeblowane-wyposażone-950zł+opłaty Do dyspozycji najemcy przestronny pokój dzienny połączony z przedpokojem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M5 o powierzchni 56m2 mieszczące się na parterze przy ul. Ugory. Mieszkanie posiada nowe okna pcv oraz drzwi antywłamaniowe (wszędzie folia na ramach, jeszcze nie zerwana).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie M-3 o pow. 37m2, położone na parterze w odnowionej, ocieplonej kamienicy na Szwederowie. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przedszkole, 7min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

650 zł30 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! do wynajęcia ładna kawalerka W nowym budownictwie-umeblowana-650zł+czynsz+prąd+gaz Do dyspozycji pokój, oddzielnie kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zabudowa kuchenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie W kamienicy Przedmiotem sprzedaży jest luksusowo urządzone mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I-szym piętrze w odnowionej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

268 290 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Realizacja: rozpoczęcie- III kwartał 2011 zakończenie- IV kwartał 2012 Przekazanie kluczy do mieszkań w celu prowadzenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

261 253 zł58 m² 4 538,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

227 336 zł49 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Duże mieszkanie w bloku z cegły na sprzedaż. Bardzo korzystny układ z trzema osobnymi po 12 m 2 sypialniami oraz dużym salonem z aneksem kuchennym i jadalnią w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka O pow. 31m2 parter na szwederowie Na wynajem bardzo ładne, przestronne i jasne mieszkanie jednopokojowe o pow. 31m2 usytuowane na parterze w wieżowcu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł72 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zadbane, 4 pokojowe mieszkanie W bloku na szwederowie- tylko 1000zł + czynsz do S-ni+ prąd Do dyspozycji 4 niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, lazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

139 900 zł35 m² 3 997,14 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio! 2 pokoje, 35M2, szwederowo, 2 piętro 149000 zł. Sprzedam ładne 2-pokojowe mieszkanko (34,5m2 )na 2 piętrze we wieżowcu na Szwederowie. Wolne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

328 210 zł71 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

255 238 zł58 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

232 892 zł49 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 151 zł53 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013