Serce 0 Ulubione

Mieszkania Bydgoszcz ul. Lenartowicza

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45 m² 10 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok 45 m , po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 3 pokoje | 52 m | po generalnym remoncie | ul. Lenartowicza | 1 piętro | czynsz tylko 180 zł Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł52 m² 7 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie po generlanym remoncie - szwederowo, bydgoszcz Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 1. piętrze ocieplonej kamienicy na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie o pow. 45 m2 położone na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Lenartowicza. Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szwederowo,Bydgoszcz

899 000 zł133 m² 6 751,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego apartamentu na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze bloku z 1997 roku. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

925 000 zł133 m² 6 946,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy na sprzedaż ładnie urządzony apartament o wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju układzie pomieszczeń w świetnej lokalizacji na osiedlu Szwederowo. Blok, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

395 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż ładnie urządzone mieszkanie w stylu prowansalskim w świetnej lokalizacji na osiedlu Szwederowo. Blok, w którym znajduje się lokal mieszkalny został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

223 000 zł61 m² 3 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 60,5 m2 3 pokoje w kamienicy na os. Szwederowo przy ul. Lenartowicza. Mieści się na parterze z osobną łazienka z oknem oraz przynależna do mieszkania piwnica ok 5.10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

118 000 zł32 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, szwederowo. Najważniejsze informacje Lokalizacja: bydgoszcz, szwederowo Metraż: 32 m2 Stan techniczny: okna pcv, na podłogach panele (w łazience płytki), na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lenartowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 700 zł78 m² 4 098,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do końca stycznia 2015 roku to tylko 319.700ZŁ* z 359.000zł! 1 lutego oferta znika z OtoDom, 10 lutego zniknie także z pozostałych portali. *Do negocjacji! Powód: trafiła nam się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Szwederowo,Bydgoszcz

480 zł66 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Lenartowicza, na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie idealne dla studentów, blisko centrum, blisko uczelni Collegium.