dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 252 zł63 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

239 875 zł50 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka na Szwederowie. 26m2. Pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie ciepłe, przytulne. W pełni umeblowane. Blok na terenie ogrodzonym. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

137 750 zł30 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

242 772 zł51 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

160 000 zł48 m² 3 298,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - Szwederowo ul. Ugory, 48,5mkw Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku zarządzanego przez wspólnote mieszkaniową. Duży salon 25mkw!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne M3-48mkw Szwederowo Polecam ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w dogodnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w ocieplonym wieżowcu wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł73 m² 3 219 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż M5 o powierzchni 73m2 usytuowane na IV piętrze w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Atrakcyjna lokalizacja, ładne, ciche, spokojne osiedle, dogodny dojazd, dużo miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

380 000 zł66 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie w nowowybudowanym kameralnym 2-klatkowym budynku. Wielkość mieszkania 66,5 m 2. W skład lokalu wchodzą trzy ustawne pokoje (salon 22 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 000 zł70 m² 3 248,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

M4 70,5mkw na Szwederowie, teren grodzony, zamknięty, wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Mieszkanie jest po remoncie, korzystny, przestrzenny układ. Teren grodzony, 2 domofony, brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

750 zł56 m² 13,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże przestronne mieszkanie w bloku na 3 pietrze, całkowicie umeblowane i wyposazone pokoje 16,12,9m2, umeblowana kuchnia, łazienka z wanną, oddzielnie wc. Mile widziani studenci. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

108 000 zł27 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 27m 2 w oficynie na osiedlu Szwederowo. W mieszkaniu znajduje się pokój 16m 2 , wyremontowany, bardzo przytulny, na podłodze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kontakt: mieszkanie typu M4 w bloku na iip o pow. 60m2 po remoncie. Trzy pokoje ( 26, 11 i 6m2)- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia ok. 6m2- kafle na podłodze oraz na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł64 m² 3 734 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m-5 w ocieplonym bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie posiada cztery pokoje, łazienkę, oraz kuchnię. Wnętrze lokalu bardzo czyste zadbane, we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjnie położone, 2 pokojowe mieszkanie,Szwederowo, w bloku , materiał cegła, 2002r , 36m2 , na I piętrze , z balkonem. Blisko Stare Miasto- 10min. Blok II piętrowy , miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

226 242 zł48 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

157 415 zł33 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł64 m² 3 734 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m-5 przerobione na M4 w ocieplonym bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie posiada trzy pokoje, łazienkę, oraz kuchnię wraz z jadalnią. Wnętrze lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

301 536 zł68 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

319 437 zł67 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

135 000 zł35 m² 3 901,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Rozkładowe mieszkanie na Szwederowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w wieżowcu na dziesiątym piętrze, dzięki czemu panoramę miasta podziwiamy każdego poranka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć na Trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na oś. Szwederowo. Salon o powierzchni 21m2 z dużymi oknami i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

182 500 zł48 m² 3 802,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do obejrzenia nowej oferty naszego Biura. Atrakcyjnie położone mieszkanie na Szwederowie, 2 pokoje, M3, 48m2, na II piętrze , w wieżowcu, z loggią. Wieżowiec ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

215 000 zł61 m² 3 551,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W metro nieruchomości szwederowo, blok, M-4 60,54 M2, loggia Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w ocieplonym bloku czteropiętrowym w centrum Szwederowa. Wnętrze w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

330 000 zł76 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super atrakcyjnie położone,duże komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie , na Szwederowie,w bloku z cegły, 2001r , M-4 , 75.5m2 , na I piętrze , z dwoma balkonami (4m2, 8m2) Plac zabaw, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

222 000 zł58 m² 3 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O k Z J A nowa atrakcyjna oferta Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Szwederowo o pow.58,2m2 w bloku z loggią na czwartym piętrze. Blok z cegły , ocieplony. Pokoje: 20m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł61 m² 4 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kolejną ofertą mieszkaniową naszego Biura. Super atrakcyjnie położone,duże 3 pokojowe mieszkanie, na Szwederowie,w bloku , M-4 , 61m2 , na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze w odnowionym bloku na oś. Szwederowo. Lokal składa się z czterech pokoi o powierzchni: 18, 12, 8 i 7m2. W pokojach na podłodze płytki pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

259 000 zł73 m² 3 547,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone, 4 pokojowe, mieszkanie, szwederowo,w wieżowcu , M-5 , 73m2 , na V piętrze ,z dużą loggią. Blok ocieplony , spokojni sąsiedzi. Mieszkanie bardzo jasne i przytulne , rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej zdjęć na Mieszkanie położone na oś. Szwederowo, na drugim piętrze w bloku z 1987 r. Salon o powierzchni 26m2 z wyjściem na dużą osmiometrową loggię. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjnie położone, duże 3 pokojowe mieszkanie, na Szwederowie,w wieżowcu VII piętrowym , M-4 , 61m2 , na IV piętrze, z loggią. Bardzo dobra lokalizacja, kameralnie , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 050 zł49 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 49m2, położone na 4 piętrze w odnowionym 4-piętrowym bloku na osiedlu Szwederowo. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2, położone na 4 piętrze w wieżowcu na Szwederowie. Posiada 2 pokoje(14 i 10m2), kuchnię, osobną łazienkę i wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie w bloku ogrodzonym. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, salon połżczony z kuchnią, łazienka. Duży balkon. Niski czynsz. Blisko przystanek mzk, sklepy. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

700 zł27 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę o pow. 27m2, położoną na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

148 000 zł42 m² 3 523,81 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania z loggią w doskonalej lokalizacji na Szwederowie; pokoje nieprzejściowe. Niskie koszty eksploatacji- ok 300zł/ 1 os. kom. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

950 zł49 m² 19,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia ładne I zadbane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu szwederowo-950zł + opłaty Dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku - teren ogrodzony; mieszkanie zadbane; do wprowadzenia- mały pokój do remontu; pokoje; 25m2 z dużą loggią, 12,5m2 i 7m2; ładna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! M-4 o pow. 48m2 do całkowitego remontu. Okolice castoramy. Lokal jest w trakcie postępowania spadkowego. Warunkiem właścicieli jest sprzedaż mieszkania z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 30 m2 na Szwederowie blisko Centrum. 2 pomieszczenia i osobna kuchnia. Czynsz 600 złotych plus media wg. liczników. Bezposrednio Kontakt: właściciel