dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

580 000 zł85,95 m² 6 748,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stromej. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,8m , zlokalizowane na 3 piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53,37 m² 7 101,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Czy szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji na Szwederowie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie z potencjałem na dodatkowy pokój? A może szukasz nieruchomości, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 890 zł48,18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Stan deweloperski. Mieszkanie jest dwustronne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53,74 m² 9 490,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo - ul. Chołoniewskiego Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

289 000 zł31 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 25 m2 i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulna, w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni ok. 30 m , na bydgoskim Szwederowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas - na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

574 000 zł82 m² 7 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z szerokimi klatkami schodowymi. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Szwederowo,Bydgoszcz

1 500 zł31 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ulica Halicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

444 383 zł32 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie- bez podatku pcc I prowizji Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe | Bydgoszcz, szwederowo Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Szwederowo,Bydgoszcz

870 000 zł79 m² 11 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie, w którym czujesz się komfortowo od samego wejścia - 79 m2 | 3 pokoje | zamknięte osiedle | Szwederowo Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie które zajmuje całe 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler poleca oferta sprzedaży mieszkania - szwederowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,63 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

505 890 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w tej inwestycji. Lokal zlokalizowany przy ul. Leszczyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu, z dala od zgiełku i ulicy, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 081,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 3. piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł25 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 25,37m2 położona na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

251 000 zł30 m² 8 496,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji ulica Leszczyńskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne sprawdzi się pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

430 000 zł56 m² 7 651,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! 3 pokoje (56,20m2), układ szczeciński, szwederowo, ul. Brzozowa. Lokal składa się z trzech nieprzejściowych pokoi , osobnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Szwederowo,Bydgoszcz

285 000 zł35 m² 8 429,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie, do którego wpada światło i chce się zostać Są takie mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. Dużo światła, funkcjonalna przestrzeń i balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 900 zł55 m² 6 851,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

495 000 zł34 m² 14 486,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bydgoszcz, szwederowo Powierzchnia mieszkania : 34,17 m Piętro : 2/2 (nowoczesne, kameralne osiedle) Dodatki : miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

495 000 zł52 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z widokiem na panoramę Bydgoszczy | Szwederowo | Po kapitalnym remoncie Jeśli szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia i spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

255 000 zł30 m² 8 505,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerki Gotowe Pod klucz Oferuje Państwu mieszkanie inwestycyjne, gotowe pod klucz Mieszkanie zlokalizowane w małej ładnej kamienicy, na skraju nowoczesnego osiedla Lokal składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na pograniczu Szwederowa, a Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie umeblowane. Trzy odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł48 m² 7 946,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (48,45m2) znajdujące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1990 roku na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

327 308 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Szwederowo,Bydgoszcz

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie (65m2) na czwartym piętrze w bloku na bydgoskim Szwederowie (spotkania w celu obejrzenia nieruchomości umawiamy w dogodnych dla stron terminach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ładne mieszkanie w lubianej lokalizacji, z pełną infrastrukturą na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Teofila Gackowskiego. Nieruchomość położona na 4 piętrze z 4 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 44 m z ogromnym balkonem Perłowa Dolina, ul. Orla 47i, bydgoszcz Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł28 m² 8 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka znajdująca się w bloku na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 28 m 2 - salon, - kuchnia, - łazienka razem z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł62 m² 6 572,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie | 62 m całkowite | 56 m użytkowe | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł27 m² 9 157,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Leszczyńskiego w bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

375 480 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskim szwederowie Termin realizacji: połowa 2025 roku Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze, ma 35,76 m2 powierzchni i składa się z pokoju dziennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij