dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Szwederowo

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 z balkonem z widokiem na panoramę osiedla. Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu! Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niewielkiej kamienicy. W przyszłym roku planowane podłączenie budynku do sieci miejskiej (ogrzewanie z kpec-u) W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M5/65m2, usytuowane na parterze w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie składa się z czterech pokoi (16m2/14m2/9m2/9m2), kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka położona na osiedlu Szwederowo, okolica bardzo cicha i spokojna. Nowoczesny apartamentowiec wybudowany z nowej cegły. Teren jest ogrodzony, oraz pod stałym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

370 000 zł83 m² 4 463,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne M5 na Bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie ma powierzchnię 82,9 m2. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Szwederowie. Stąd wszędzie będziesz mieć blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

146 000 zł27 m² 5 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po remoncie - wymienione okna na pcv, podwójne drzwi wejściowe, podłogi wycyklinowane - parkiet dębowy, ściany odmalowane - jasna, przestronna z dużym przedpokojem z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł57 m² 4 137,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M 4 Bydgoszcz - Szwederowo Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi oraz salonu z kuchnią , łazienki i osobno wc. Balkon typu loggia. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze zadbanej kamienicy. Pokoje: ok. 14m2 i ok. 11m2. Kuchnia ok. 4,5m2, łazienka ok.3m2, przedpokój ok. 3m2. Na podłodze w pokojach panele. Na ścianach tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły na granicy osiedli szwederowo/górzyskowo. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka po remoncie. W cenie właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

272 000 zł61 m² 4 459,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, pierwsze piętro, szwederowo Zachęcam do zakupu mieszkania 3-pokojowego, 61 metrów, w bloku, na 1 piętrze, szwederowo. Lokal składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

343 952 zł61 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji na Szwederowie. Kameralny budynek z czternastoma mieszkaniami, obszernymi komórkami lokatorskimi, miejscami garażowymi i miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

248 000 zł61 m² 4 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne 4-pokojowe mieszkanie 61,5 m2 na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-pietrowego bloku. Blok ocieplony, ocieplony dach, wyremontowana klatka schodowa. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

122 000 zł27 m² 4 441,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#Oferuję 1-pokojowe mieszkanie na Szwederowie o pow. użytkowej 23,82 m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze bloku bez windy z 1961 roku. Lokal wymaga remontu. Blok ocieplony i ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

3 000 zł67 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy i wyjątkowy apartament wykończony materiałami z najwyższej półki. Jeśli chcesz zamieszkać blisko centrum Bydgoszczy w przepięknym apartamencie z dużą ustawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

350 946 zł65 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

349 000 zł74 m² 4 709,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję przestronne mieszkanie na II pietrze bloku przy ul. Brzozowej na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie składa się z: - czterech komfortowych pokoi o pow. 14,13,12 i 7 m2; - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

119 000 zł28 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W pobliżu zielonych arkad! blok! parter! po wymianie instalacji! polecam! Na sprzedaż kawalerka o pow. ok. 28m obejmujący jeden pokój, kuchnię, przedpokój, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

123 000 zł34 m² 3 649,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po kapitalnym remoncie składającej się z pokoju o pow. 18m2 , kuchni ,łazienki , korytarza oraz 2 piwnic .Okna nowe PCV od strony południowej. Drzwi antywłamaniowe .W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

311 000 zł71 m² 4 380,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

! promocja! Tylko dla klientów horyzont Nieruchomości specjalne rabaty w leroy merlin! Zyskaj m. in. 10% rabatu na cały asortyment. O szczegóły pytaj doradcę opiekującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

153 000 zł42 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Solskiego 8 Mieszkanie M-4 w wieżowcu na drugim piętrze. Trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 67mkw. Szwederowo 360 000zł Oferujemy do sprzedaży przepięknie urządzony, nowoczesny apartament w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. Salon o pow. 24m2, sypialnia 11m2, łazienka 6m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dwupokojowego mieszkania, w ogrodzonym bloku i poszukiwanej lokalizacji. Biała Posesja poleca, ustawne 48 m2 mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze bloku na bydgoskim Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

137 000 zł27 m² 5 074,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu kawalerkę, położoną blisko ronda kujawskiego, galerii Zielonych Arkady, supermarketu kaufland i rynku. Kawalerka mieści się na spokojnym osiedlu na Szwederowie, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe na czwartym piętrze w bloku z pięknym widokiem. Mieszkanie do własnej aranżacji, standard do remontu. Dwa pokoje po 16,5m2 i dwa po 10,5m2, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta wstrzymana - podpisana umowa przedwstępna Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o ciekawym i funkcjonalnym układzie. Dzięki niewielkiej przebudowie udało się właścicielom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

137 000 zł47 m² 2 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Ciepłe mieszkanie o powierzchni 47m2, blok z cegły, 4-piętrowy. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Bardzo dobra lokalizacja - cicho, zielono, przestrzennie i w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

208 000 zł56 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w wieżowcu, do odświeżenia lub remontu na Szwederowie. Klasyczny układ szczeciński - pokój dzienny - 16m2, sypialnia1 - 9m2, sypialnia2 - 10,55m2, kuchnia - 6,88m2, łazienka - 3,08m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam państwu dwa pokoje przy ul. Leszczyńskiego. Mieszkanie położone w zadbanym budynku z widokiem na tereny zielone. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

450 000 zł67 m² 6 750,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

323 990 zł60 m² 5 399,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż nowoczesny apartament w rewelacyjnej lokalizacji na Wzgórzu Dąbrowskiego. Apartament kupiony zaledwie dwa lata temu w ogrodzonym i monitorowanym bloku o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

105 000 zł30 m² 3 535,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

A trakcyjna kawalerka o pow. ok. 30m 2! Przestronny pokój pow. ok. 18m 2! Łazienka z oknem. Całość do remontu, nadaje się pod inwestycje. Dostępna od zaraz! - nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

70 000 zł24 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka zlokalizowana na pierwszym piętrze do własnej aranżacji. W pobliżu komunikacja miejska, tylko 10 minut pieszo na Stare Miasto. Zapraszamy na prezentację. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

180 000 zł30 m² 5 913,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 30,44m2 w kamienicy na Szwederowie. Osobna kuchnia, łazienka i 2 pokoje w tym 1 na antresoli! Jeśli szukasz niebanalnych i kreatywnych rozwiązań, to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

92 000 zł30 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka - duży salon, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą plus komórka. Można od razu zamieszkać lub zrobić ładny remont. Zostały wymienione okna na pcv, drzwi wejściowe nowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

179 900 zł42 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

M-3 na optymalnym I piętrze w budynku 4-rodzinnym. Pokoje o powierzchni 20 m, 9m2. Osobna kuchnia i łazienka. Mieszkanie bardzo słoneczne - trójstronne. W kuchni pozostaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

425 000 zł108 m² 3 935,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Horyzont! Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami zlokalizowane w okolicy Zielonych Arkad. Alternatywa dla domku, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

416 160 zł85 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 85 m2 w bloku z 2001 roku na Szwederowie. Lokalizacja blisko centrum miasta - 10 min do Starego Rynku. Mieszkanie usytuowane jest na 3 i 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

343 000 zł73 m² 4 698,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niech mieszkanie w bloku wreszcie Cię zaskoczy. Niespodzianka dla wszystkich osób, ceniących sobie elegancję. Biała Posesja poleca stylowe, 73 m2 mieszkanie, usytuowane w bloku na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - ciekawa niebanalna aranżacja pomieszczeń! Pokój z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 16m2 , duża sypialnia (ok. 16m2, z wyjściem na loggię) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

249 000 zł66 m² 3 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w bloku z cegły na Szwederowie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Niesamowita aranżacja wnętrz i urządzenie mieszkania w bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij