dowolna

Mieszkania w bloku Bydgoszcz - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

281 000 zł38 m² 7 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Fordonie o powierzchni 38 mkw. Mieszkanie zlokalizowane na parterze 4 kondygnacyjnego budynku z balkonem. Mieszkanie ciepłe okna na stronę południową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie W fordonie - ul. Wyzwolenia Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i gotowe wnętrza! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

379 900 zł47 m² 8 031,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z radością przedstawiamy Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.3 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Leśne,Bydgoszcz

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 49m2 znajdujący się przy ulicy Cichej 20 w Bydgoszczy. Lokalizacja Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

785 000 zł69 m² 11 393,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł29 m² 10 977,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,15 m , usytuowanej na parterze, trzypiętrowego budynku z 2013 roku, znajdującej się na osiedlu Eskulapa (nowy Fordon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

387 700 zł40 m² 9 692,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

899 000 zł60 m² 15 061,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

341 856 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

358 000 zł52 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w bloku z balkonem do własnej aranżacji na Wyżynach. Mieszkanie po powierzchni 53 m2 w tak zwanym układzie szczecińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Akademickie,Bydgoszcz

429 000 zł34 m² 12 470,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 34,4 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowego budynku na osiedlu Akademickim w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o pow.50m2 położone na IV piętrze. Nowa cena i jeszcze ponegocjujemy! Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,łazienki i wc. Loggia z widokiem na wolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł42 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszania na ulicy Kombatantów. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 16m2 z którego wychodzimy na dużą loggię. W salonie na ścianach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

368 900 zł42 m² 8 741,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam serdecznie bardzo przytulne mieszkanie na sprzedaż położone w bardzo korzystnej lokalizacji dzielnicy Wyżyny przy ul.Modrakowej. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

435 000 zł62 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Inwestycyjne mieszkanie na Bartodziejach - idealne dla wynajmujących! Oferujemy przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Dzięki układowi trzech niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

539 990 zł64 m² 8 450,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 540 000 pln (8437,50 zł/m ) Piętro : Parter z 7 Liczba pokoi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

690 000 zł68 m² 10 139,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , położone w doskonałej lokalizacji - Nowy Fordon. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska I,Bydgoszcz

355 000 zł47 m² 7 590,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

M-3 46,77 mkw. Kapuściska ul. Wojska Polskiego 355.000 zł do negocjacji. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku z cegły. Funkcjonalny układ. Duży salon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Siernieczek,Bydgoszcz

350 000 zł68 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Siernieczku o powierzchni 68m składające się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, wc, dużego przestronnego korytarza.Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze w zadbanym niskim bloku To czyste i zadbane mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się z trzech oddzielnych pokoi , osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Bocianowo,Bydgoszcz

387 980 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,84m , znajdujące się na 5 piętrze osiedla Industria przy ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Inwestycja składa się z pięciu nowoczesnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Tatrzańskie,Bydgoszcz

355 000 zł53 m² 6 660,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie 53,3 m2 w Fordonie, os. Tatrzańskie, ul. Zaruskiego ***oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

394 700 zł41 m² 9 626,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 800 zł48 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz. Do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie o pow. 47,80 m2 położone na 2 piętrze w bloku, w samym Centrum miasta. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł38 m² 6 901,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do remontu - 37,53 m 2. Piętro niski blok Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż jasne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

389 000 zł52 m² 7 525,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na Osiedlu Leśnym, przy ulicy Powstańców Warszawy. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę (6,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro makler poleca: na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z cegły. Układ trójstronny z dużymi oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

2 300 zł52 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność w biurze Homer Mieszkanie w trakcie wyposażania , jeszcze będą powieszone firany ( maksymalnie 2 tyg. będzie wykończone). Zapraszamy na prezentacje tel. Klucze W biurze M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

472 000 zł56 m² 8 398,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

671 317 zł58 m² 11 505 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sercu Bydgoszczy! Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,35m2, na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku, znajdującym się na osiedlu Śródmieście, w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

399 432 zł39 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

427 378 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł51 m² 7 632,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko w naszym biurze! Umowa na Wyłączność! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 mkw. położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Czerkaskiej na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

865 000 zł102 m² 8 488,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy wyjątkowy dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 101,9 m , zlokalizowany przy ul. Słonecznej w Bydgoszczy. Prywatny basen i siłownia tylko dla mieszkańców! To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Leśne,Bydgoszcz

379 000 zł60 m² 6 274,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym - ulica Topolowa. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 20,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

319 500 zł46 m² 6 930,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta na wyłączność. Dostępna tylko W DM nieruchomości. Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania do remontu o powierzchni 46,1 m2, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 43mkw. Zlokalizowane na Wyżynach przy ul. Modrakowa 44a. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

371 553 zł41 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na Bartodziejach - idealna lokalizacja, pełna infrastruktura Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy, blisko sklepów, targu i szkół? Połczyńska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

709 000 zł40 m² 17 917,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024